Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Stomarica 3

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kosacs
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.05.2013
Brela, Stomarica 3

Nieprzeczytany postnapisał(a) kosacs » 21.05.2013 12:08

Cy ktoś wynajmował tu apartament?
mucha
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mucha » 21.05.2013 12:25

Wynajmowaliśmy apartament dokładnie na Stomarica 3c, jeśli potrzebne są jakieś informacje to proszę pisać;)
kosacs
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kosacs » 21.05.2013 15:55

Wybieramy się w czerwcu, lub we wrześniu z dwójką dzieci 2 i 5 lat, nasz apartament ma być na parterze i mieć bezpośrednie wyjście na deptak. Zastanawiam się czy na deptaku jest duży ruch (chodzi o hałas szczególnie w nocy), czy plaże są odpowiednie dla takich maluchów, jak ze sklepami w okolicy i gdzie warto coś dobrego zjeść.
MARCIN482
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014
Brela Stomarica 3 Dragutin Sosic

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCIN482 » 20.11.2014 22:41

Witam wszystkich Cro-maniaków. Jestem nowym użytkownikem więc proszę o wyrozumiałość jak popełnię jakiś błąd. Do rzeczy. Wybieram się z rodziną pierwszy raz na Chorwację samochodem. Znalazłem kwaterę jak w temacie Dragutin Sosic Stomarica 3 w Breli. Czy może ktoś z forumowiczów był w tej kwaterze bo nie mogę o niej nic znaleźć w internecie a siedzę już tydzień przed komputerem. Prosiłbym o jakieś informacje ponieważ jestem na etapie wysyłania zaliczki i nie wiem czy wysyłać czy szukać czegoś innego o którym są jakieś opinie. To pierwszy raz także jak zawsze i ze wszystkim są obawy "strach wejść, żal wyjść :D Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na jakieś informacje.
MARCIN482
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCIN482 » 20.11.2014 22:47

mucha napisał(a):Wynajmowaliśmy apartament dokładnie na Stomarica 3c, jeśli potrzebne są jakieś informacje to proszę pisać;)


Witam. Chciałbym zasięgnąć więcej informacji na temat kwatery na ul. Stomarica 3 konkretnie kwatera Dragutin Sosic. Pzdrawiam Marcin.
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013
Re: Brela Stomarica 3 Dragutin Sosic

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 21.11.2014 19:19

MARCIN482 napisał(a):Witam wszystkich Cro-maniaków. Jestem nowym użytkownikem więc proszę o wyrozumiałość jak popełnię jakiś błąd. Do rzeczy. Wybieram się z rodziną pierwszy raz na Chorwację samochodem. Znalazłem kwaterę jak w temacie Dragutin Sosic Stomarica 3 w Breli. Czy może ktoś z forumowiczów był w tej kwaterze bo nie mogę o niej nic znaleźć w internecie a siedzę już tydzień przed komputerem. Prosiłbym o jakieś informacje ponieważ jestem na etapie wysyłania zaliczki i nie wiem czy wysyłać czy szukać czegoś innego o którym są jakieś opinie. To pierwszy raz także jak zawsze i ze wszystkim są obawy "strach wejść, żal wyjść :D Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na jakieś informacje.

Bardzo fajny apartament (4+1). Jeżeli lubisz ciszę to jak najbardziej polecam tą część Breli. Wieczorem kompletna cisza jak dla mnie nie do wytrzymania. Ale ja osobiście wole apartamenty bliżej cenrtum gdzie jest wiekszy gwar, tz. życie nocne. Co do plaż to wszystkie na zachód od centrum są rewelacyjne. Z tego co pamiętam blisko twojego apartmani jest też rewelacyjna plaża.
Napisz ile euro krzykneli Ci za dzień bo to też jest wyznacznik czy warto.
MARCIN482
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCIN482 » 30.11.2014 15:57

175 Euro za 6+1 Byłeś może w tym apartamencie bo piszesz 4+1 ?
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 06.12.2014 18:38

MARCIN482 napisał(a):175 Euro za 6+1 Byłeś może w tym apartamencie bo piszesz 4+1 ?


Nie byłem, oglądałem zdjęcia i znam okolice, ale za tą cenę to bym się nie zdecydował.
Max. 20 euro za osobę. Jest już wiele fajnych apatramentów w tej cenie i czym większy tym taniej wychodzi na głowę.
MARCIN482
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARCIN482 » 02.11.2015 23:02

A więc tak. Byliśmy u Państwa Sosic i możemy z całą pewnością polecić to miejsce. Apartament i okolica tak jak na zdjęciach, bardzo mili ludzie, spokojna dzielnica, czysto i miło. Śniadanka pod 100 letnim drzewkiem oliwnym, a obok drzewka pomarańczy :) Super wspomnienia, jakby ktoś był w 2016 roku u tych Państwa to proszę ich pozdrowić od ekipy z apartamentu 6+1 w 2015roku. :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone