Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela Podrace 17 - Vanja Stanicic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 28.02.2010 09:59

joasiasok napisał(a):No to do zobaczenia!


Miło byłoby opracować tamtejszą butelczynę.

A tak przy okazji czegoś dla podniebienia: jaka jest w Breli "kultowa" konoba z jadrańskimi i nie tylko specjałami? Co polecacie?
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.02.2010 15:57

Dla mnie osobiście - Pizzeria - restauracja Marko w Soline !
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 01.03.2010 22:42

popieram Toraca, pizza pierwsza klasa!
wojski
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojski » 02.03.2010 10:41

Ja też szukam czegoś w Breli w terminie 3-16 lipca. Niestety vanja w tym czasie jest już wynajęta. Czy możecie polecić jakiś sprawdzony apartament nad samą wodą.
Liczba osób - 2+dwulatek, a w drugiej opcji jeszcze jakieś 5-10 znajomych :? Nie muszą być w tym samym budynku tylko obok.
pd
w.
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 02.03.2010 11:54

wojski napisał(a):Ja też szukam czegoś w Breli w terminie 3-16 lipca. Niestety vanja w tym czasie jest już wynajęta. Czy możecie polecić jakiś sprawdzony apartament nad samą wodą.
Liczba osób - 2+dwulatek, a w drugiej opcji jeszcze jakieś 5-10 znajomych :? Nie muszą być w tym samym budynku tylko obok.
pd
w.



Sto metrów od Vanji, na Podrace 22 tydzien temu było jeszcze wolne w tym terminie fajne 2+1 z tarasem za 55E. Szukałem dla znajomych ale temat upadł.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
wojski
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojski » 02.03.2010 12:07

dzięki już sprawdzam!
ASHA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASHA » 12.03.2010 15:59

Jeśli macie jeszcze jakieś namiary na sprawdzone apartamenty w Breli dla
3 rodzin 2+2, 2+1, 2+2 to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich cromaniaków. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 13.03.2010 13:22

My jedziemy w sierpniu na 10 dni do villi Visnja ( 2+1) na Podrace. Powiem Ci ze troszke powysylalam maili i duzo jest juz miejsc zarezerwowanych. A jak byl apartmament wolny to cena byla bardzo wysoka np . 105 euro. 95 euro, 80, a dla naszej trojki to za duzo. W villi placimy 47 euro ( jest 105 znizki do konca marca) a lokalizacja podobno bardzom dobra do morza 30 m. pozdrawiam
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 13.03.2010 13:26

10% znizki- do konca marca
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 13.03.2010 13:35

joasiok mam do Ciebie kilka pytan, bo wiem ze bylas w Visnji. Jedziemy z 2 letnia coreczka bedziemy mieli apartament na pietrze C, czy bedziemy mieli dobry widok na morze, bo obawiam sie ze drzewo moze nam zaslaniac.Byl wolny apartament w villi victoria na parterze ale mimo ze lokalizacja nam sie bardzo podobala to jeden minus to otwarty balkon i schody z balkonu , a to przy naszej ruchliwej 2 letniej coreczce odpada, dlatego wybralismy Visnie bo to praktycznie nad Victoria i Vanja. Prosze odpisz mi na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 14.03.2010 15:17

widok bedzie, będzie! Bez obawy! Na pietrze C nigdy nie byłam, zawsze parter ( przy upale to i to wysoko ;)
wojski
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojski » 14.03.2010 16:36

Stali bywalcy Breli - podpowiedzcie, która dzielnica jest lepsza na wakacje z dziećmi (jak daleko do sklepów spożywczych, hałasy wieczorem etc.) i gdzia są głębsze plaże (to tak dla mnie pod kątem nurkowania, czym głębiej tym lepiej).
Apartamenty przy Frankopanskiej 57 (Soline), czy Stomarica 17?
dzieki
w.
manila211
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 08.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) manila211 » 14.03.2010 21:51

joasiok mielismy do wyboru A lub C, Ante w mailu nam napisal ze apartamenty Bi C sa przestronniejsze niz A. Zastanawiamy sie czy jechac noca z nasza mala, czy z noclegiem. Joasiok doradz prosze. Kazda rada bedzie dla nas cenna.
marios
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 06.01.2011
dziwny numer

Nieprzeczytany postnapisał(a) marios » 15.01.2011 17:16

Torac napisał(a):Coś link się nieprawidłowo wkleił :cry:
Ale Vanja to rarytas jeśli chodzi o położenie . Jeżeli będziesz na wyższym niż 1 piętrze to warto wejść do góry i przejść się odrobinę drogą na Podraću . Cała ścieżka spacerowa do centrum jest przyjemna i urokliwa .
Polecam również wózkowe spacery w stronę Luke. Równie ładnie . Ile sobie wołają jeśli można wiedzieć :?:
Parking nad domem. Będziesz miał nieograniczony kilometraż do spacerow z wózkiem . Tego deptaku nie polecam dla dzieci na rowerkach. Promenada nie jest zabezpieczona barierką i ma szerokość 2,5 - 5m.
wiem,że to dziwne ale babka ma numer domu Podrace b.b!co to znaczy?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 15.01.2011 18:52

wojski byłeś na tej Frankopanskiej?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela Podrace 17 - Vanja Stanicic - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone