Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela, Pisak

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam K
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 28.02.2005
Brela, Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam K » 28.02.2005 16:19

:D
Czy ktoś był w miejscowości Brela albo Pisak. Podobno jest tam piękna plaża (zwłaszcza naturystyczna). Chodzi mi o parę informacji: czy daleko jest do naturystycznej plaży, czy jest tam drożej niż w innych miejscowości Dalmacji, czy jest problem ze znalezieniem kwatery, czy wszystko jest na miejscu - mam na myśli knajpy, restauracje, itd.
Dzięki za ifo. Adam.
HdoH
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) HdoH » 01.03.2005 11:26

Witaj
Brela jest sliczna, wcale nie jest drozej niz w innych miejscowosciach, roznice sa minimalne np. w tamtym roku w Breli najtansze lody bodajze o kune drozsze niz w Tucepi, ale juz o dwie tansze niz w Korculi, za pokoj placilismy najtaniej z tych trzech miejscowosci, w tym ze mielismy strome schodki do pokonania, ale to nie boli :)
Jezli chodzi o naturystyczna plaze nie spotkalem sie, moze dlatego ze przebywalismy na jednej, lecz jest tam kilka miejsc w ktorych mozna sie "zaszyc"
W tamtym roku zjechalem cala Dalmacje i w tym roku bezwzglegnie udaje sie w okolice Brela - Baska Woda, moze Gradac
Odnosnie tej ostatniej miejscowosci bardzo prosze "ludzi w temacie" o info tj. plaze, woda, warynki na nurkowanie z fajka, promenada, moze jakies dicho...
pozdrawiam 8)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 01.03.2005 21:30

Byłem raz z kolegą na plaży naturystów w Chorwacji, właśnie Breli. Czułem się jak przed komisją poborową, zwłaszcza że nie miałem czym sie zasłonić , tylko płetwami od pływania. Mój kolega miał lepiej bo zasłonił się lodówką turystyczną na wkłady i jakoś przecierpiał wejscie na plaże i wyjście,, Najprzyjemniejsza była kąpiel bo nikt nie patrzył. Nie powiem była to niezła przygoda. Wokół trochę młodych niewiast, no, no, no trzeba. Najgorzej było opanować emocje i udawać że nie patrzy się w stronę pań (była to mordega, ale dobrze że miałem okulary przeciwsłoneczne), jakoś daliśmy sobie rade. Całe szczęście że nie spotkałem kogoś z Polski ze znajomych z pracy czy sasiadów. Polecam wszystkim taką atrakcję , ale wcześniej należy się czymś zabezpieczyć, ręczik albo gitara itp. Pozdrawiam naturystów forum :oops:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 01.03.2005 23:06

darek1 napisał(a):Byłem raz z kolegą na plaży naturystów w Chorwacji, właśnie Breli. Czułem się jak przed komisją poborową, zwłaszcza że nie miałem czym sie zasłonić , tylko płetwami od pływania. Mój kolega miał lepiej bo zasłonił się lodówką turystyczną na wkłady i jakoś przecierpiał wejscie na plaże i wyjście,, Najprzyjemniejsza była kąpiel bo nikt nie patrzył. Nie powiem była to niezła przygoda. Wokół trochę młodych niewiast, no, no, no trzeba. Najgorzej było opanować emocje i udawać że nie patrzy się w stronę pań (była to mordega, ale dobrze że miałem okulary przeciwsłoneczne), jakoś daliśmy sobie rade. Całe szczęście że nie spotkałem kogoś z Polski ze znajomych z pracy czy sasiadów. Polecam wszystkim taką atrakcję , ale wcześniej należy się czymś zabezpieczyć, ręczik albo gitara itp. Pozdrawiam naturystów forum :oops:

Mam pytanie bo wybieram sie na taką plażę .
Czy kolega zasłaniał sie lodówką jak wchodził do wody czy wystarczył jeden wkład z lodówki? Czy jak wchodziłes darku do wody to płetwy miałeś na nogach czy jedną zalożyłeś na :oops: A może mialeś trzy płetwy jedną zapasową taką malutką ( dla niepoznaki mogłeś taką płetwę nosić na przykład w futerale na okulary) :wink:
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 02.03.2005 00:01

http://www.masternetklub-ma.hr/accommodation.html
Byłem w tym miejscu 2x ... wyjatkowo rzadko słyszy sie tam jezyk polski :-)

Pozdrav
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 02.03.2005 01:01

platon napisał(a):czy wystarczył jeden wkład z lodówki? ... A może mialeś trzy płetwy jedną zapasową taką malutką ( dla niepoznaki mogłeś taką płetwę nosić na przykład w futerale na okulary) :wink:

To jest według mnie "przebój miesiąca"... :wink:
:oops: :lool: :oops: :lool:
:twisted: :twisted: :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2005 18:28

W tym roku też przejdę się na plażę naturystów. Wezmę otrzejsze okulary i gitarę do grania pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2005 18:29

W tym roku też przejdę się na plażę naturystów. Wezmę ostrzejsze okulary i gitarę do grania pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.03.2005 18:44

darek1 napisał(a):W tym roku też przejdę się na plażę naturystów. Wezmę ostrzejsze okulary i gitarę do grania pozdrawiam

Cześć Darku.
Może uda Ci się na plaży założyć zespół muzyczny?
Pewnie znajdziesz też tam panie "grające" na flecie - prostym.

http://www.adam2-1.com/wwwpl/www01/www0 ... letp4.html

Pozdrawiam :lol:
VC4R
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) VC4R » 02.03.2005 19:42

Starym,ale zawsze budzi u mnie głębokie "zadziwienie" takie pomylenie erekcji z elokwencją.Zespól jak najbardziej....bałkański nawet.
Cymbały już są!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2005 20:23

Rzeczywiście VC 4R, w tej czapce cymbalistce jest ci do twarzy - zupełnie jak cymbał :P
VC4R
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) VC4R » 02.03.2005 20:54

Szczerze mówiąc ,skoro zdecydowałem się już na "utarczkę słowną" [ a czemuż by nie? to najlepsza zabawa tutaj ostatnio] liczyłem na nieco bardziej finezyjne "danie pola".A tak pozostała tylko "fujara" i "gitara"...choć zapewne i ukulele byłoby za duże.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107715
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2005 20:56

darek1 napisał(a):Rzeczywiście VC 4R, w tej czapce cymbalistce jest ci do twarzy - zupełnie jak cymbał :P

forum/faq.php#0

Dla darka1 wyciąg z regulaminu forum,
bo zdaje się, że piszesz posty i wysyłasz
bez ich wczesniejszego przeczytania.
Przeczytaj pkt.1 i 7
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 02.03.2005 21:59

Czasami dawałem przy Darku 1 :idea: ,że szydzi z forum.
Potem go ,,przeleciałem '' finezją i mnie zemdliło na jego odpowiedzi.
I myślę ,że jest to człowiek pusty i denny,bezbarwny i może tak pinkolić swoje posty do usranej śmierci. I niech mu tam.
Ale powiem wam ,że jego auto to straszne gówno.Pali paliwo jak smok ,ma słaby skręt .Ma mało miejsca.Jest do dupy po prostu.
Wiecie o jakim aucie mówię.A drązek biegów w tym aucie jest po prostu malutki.Ten drązek świadczy o właścicielu.Te auto to szajs jakich mało.
Barachło po prostu.
I pozdrawiam najlepszego przyjaciela Darka co chodzi z nim tu na forum parami.
Nawet do Słowacji nie pojechał bo woli być ze swoim przyjacielem tu na forum.
Elou malutki.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.03.2005 22:02

Przeczytałem regulamin. Nie zmieni to mojego podejscia do osób, które piszą nie odpowiedzialne i skierowane do mnie gusła. Pozdrawiam :cry:
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone