Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela-koniec sierpnia czy początek września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vasquez
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2009
Brela-koniec sierpnia czy początek września

Nieprzeczytany postnapisał(a) vasquez » 14.07.2009 23:17

Witam serdecznie! Jestem nowa na forum i pierwszy raz jadę do Chorwacji. Zaczytuje się w różnych tematach na forum i nie mogę się doczekać wyjazdu. :D Zaczynam również popadać w uzależnienie polegające na ciągłym szukaniu i ustalaniu prognozy pogody! Wiem, że nie ma reguły. Dlatego mam pytanie do stałych bywalców w Chorwacji czy jechać w terminie 17-31.08 czy 1-15.09? Zależy mi trochę na słońcu, myślę tutaj o opalaniu i kąpielach, a jednocześnie na pogodzie do zwiedzania. Niestety na ustalenie terminu wyjazdu zostało mi kilka dni, stąd moje pytanie. Z góry dziękuje za odpowiedz :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2009 06:03

Jedź od 24.08 do 7.09.
Będzie wilk cały a owca syta ;)
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 16.07.2009 01:00

Na to pytanie nikt Ci nie odpowie, chyba że licencjonowana wróżka. Zwykle początek wrzesnia jest cieplutki , słoneczny i przyjemnie niezbyt upalny. Ale 2 lata temu był zimny, wietrzny i deszczowy- wiele osób było zawiedzionych pogodą. to jak wróżenie z fusów. jesli sie nie boisz korków, tłumów na plaży to bym jechała w sierpniu, jesli wolisz spokój, raczej wybierz wrzesień. W tym roku pogoda w Breli też wywinęła mi niezły numer pod koniec czerwca.
No i tak nic nie pomogłam :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 16.07.2009 08:17

No to wysyłam żonę do wróżka :D

U mnie prawie pewne - 2 września wyjazd - pogoda musi być.

pzdr

Obrazek
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 16.07.2009 10:34

Witam

Ja wyjeżdżam 20 .08 do 6.09 i mam, że będę miał pogodę zarówno do plażowania jak i do spacerów czy zwiedzania.

Termin wybrany nie przypadkowo - jest taniej i nie jest tak gorąco a jadę z małymi dziećmi.

Niezależnie od pogody ustaliliśmy na naradzie rodzinnej, że urlop będzie udany :D

Czego i tobie życzę.

Pozdrawiam
vasquez
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vasquez » 16.07.2009 22:39

Dziękuje za wszystkie rady :D Również życzę udanych urlopów!!!

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Brela-koniec sierpnia czy początek września
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone