Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Braća Hrvatskoga ZmajaII

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Braća Hrvatskoga ZmajaII

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 10.12.2005 15:18

.....
Ostatnio edytowano 01.06.2013 18:39 przez AndrzejJ., łącznie edytowano 1 raz
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 14.12.2005 22:18

...w Chorwacji smokow niema bo ich Bračanie (i inni wyspiarze) i Spličanie zjadli....czuc to na splitskej promenadzie bo im sie jeszcze odbijaja...siarkom
Andzej a w sumie i po co tworzic "Elite" i Bractwa ....w jakisz sposob jusz jesteszmi bractwem i to dosic disciplinowane a zarazem i liberalne. Warunki?? Nawet amerikanjske bractwa na "elitarnich" uczelniach nie spewniaja takiego warunku jak my....jak najwiencej wolnego czasu spendzac na sieci i do upadu zachwalac walory kraju ktorego z ruznich podow lubimy. Kucimy sie sprzeczamy mieszamy politike, poradi cenny piwa, podriwanie, robienie zdienc, nurkowanie.....ale wszistko sie kreci kole jednego....ze sie na wzajem lubimy. Czy czegosz wiencej trzeba?
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.12.2005 00:09

Leon napisał(a):...w Chorwacji smokow niema bo ich Bračanie (i inni wyspiarze) i Spličanie zjadli....czuc to na splitskej promenadzie bo im sie jeszcze odbijaja...siarkom
Andzej a w sumie i po co tworzic "Elite" i Bractwa ....w jakisz sposob jusz jesteszmi bractwem i to dosic disciplinowane a zarazem i liberalne. Warunki?? Nawet amerikanjske bractwa na "elitarnich" uczelniach nie spewniaja takiego warunku jak my....jak najwiencej wolnego czasu spendzac na sieci i do upadu zachwalac walory kraju ktorego z ruznich podow lubimy. Kucimy sie sprzeczamy mieszamy politike, poradi cenny piwa, podriwanie, robienie zdienc, nurkowanie.....ale wszistko sie kreci kole jednego....ze sie na wzajem lubimy. Czy czegosz wiencej trzeba?

Myślę Leon ,że może to było moje marzenie stworzyć coś ponad te wszystkie kłótnie i przyjażnie.To coś ponad to jest...... Chorwacja.
Pewnie wiesz o czym piszę.Pozdrawiam serdecznie.
To Bractwo Chorwackiego Smoka mi pasowało.
Leon. nr.1.
qqryq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 22.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) qqryq » 15.12.2005 11:49

Nie "Kłóci" a "Dyskutuje" - to łagodniejsze słowo ;) A poza tym chyba nikt na nikogo się nie obraża ?? :roll:
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 15.12.2005 19:54

qqryq napisał(a):Nie "Kłóci" a "Dyskutuje" - to łagodniejsze słowo ;) A poza tym chyba nikt na nikogo się nie obraża ?? :roll:


To jeszcze troszkę słabo znasz nasze Forum ;)

A tak poważnie, ludze lubia należeć do grupy i w obrebie większej tworzą sie mniejsze. Normalne i naturalne. Na cro.pl też funcjonują mniejsze i większe towarzystwa wzajemnej adoracji - wiadomo kupa wiecej znaczy niż jednostka. Bywaja także duety ;)
To truizmy na wprowadzenie ;)

Ja mogę w takim Bractwie zasiadać w loży "patelni i czerwonego wina" i przy lapce czegos dobrego do upadłego gadać .... o jednym ;)

ale czemu nr II? Już bylo nr I?
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 15.12.2005 20:38

Jestem juz na FORUM trzy lata 6.12.2005 r.była rocznica .

Uwazam że jest to jeno z najsympatyczniejszych FOR.FORUMOWICZE sa przesympatyczni, nie kłóca sie, lecz dyskutuja,sa i tacy co chca FORUM zagarnac tylko dla siebie i swoim fantazją podporządkowac ,lecz to sa wyjatki.I jak widac FORUM trwa i trwać bedzie,bo ludzie wyjeżdzajacy do Chorwacjii sa ludzmi nietuznkowymi a ze nie jestesmy jednakowi i mamy różne spojrzenia na różne sprawy to tylko dodaje naszemu FORUM pieprzyku.


[size=18]Wesołych Swiąt Bożego Narodzenia i szczęsliwego Nowego Roku a w nim wyjazdów do Chorwacjii[/size]
życzy :) :) :) petris
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 15.12.2005 23:10

aneta_jacek napisał(a):
qqryq napisał(a):Nie "Kłóci" a "Dyskutuje" - to łagodniejsze słowo ;)

Ja mogę w takim Bractwie zasiadać w loży "patelni i czerwonego wina" i przy lapce czegos dobrego do upadłego gadać .... o jednym ;)

ale czemu nr II? Już bylo nr I?


Tak było takie Bractwo nr I ,było to towarzystwo patriotyczne i kulturalno -oświatowe.Opiszę krótko jutro.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 16.12.2005 14:17

Elitarne stowarzyszenie kulturalno-oświatowe .
http://www.braca-hrvatskoga-zmaja.hr/programi.html
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 16.12.2005 15:52

hmmmm... tak jakby Leonowi udało się wypracować całkiem fajne credo dla forum. Ja się pod nim podpisuję!
Przez kilka najbliższych lat zachwalać będę Chorwację znaną mi ze wspomnień i przeżyć innych. I tym bardziej będzie rosła we mnie tęsknota za tym krajem...

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Braća Hrvatskoga ZmajaII
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone