Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brač polecam w ciemno brać ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.07.2012 13:34

Sezon ciekawych relacji uważam za otwarty :)
Czekam na ciąg dalszy ;)
Gosia i Marek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Marek » 30.07.2012 13:51

Ja też chętnie powspominam:) Byliśmy w tamtym roku i tak nam się spodobało, że w tym roku też mamy zamiar odwiedzić Brac:)
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.07.2012 13:54

Roxi napisał(a):Sezon ciekawych relacji uważam za otwarty :)
Czekam na ciąg dalszy ;)


Cześć Roxi :P ,
nie wiem czy będzie tak ciekawie jak u Ciebie pod wodą :oops: .
Podziwiam Twoje nurkowanie, bo ja panicznie boję się wody :oops: ,
wchodzę do Jadranu tylko w moich skrzydełkach :wink:.

No i będę czekać na egipską rafę karalową :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.07.2012 13:59

walp napisał(a):Witam,
również się dołączam, bo na Brač wybieramy się w sierpniu. Co prawda nie na całe wakacje, ale z wizytą. :wink:


Cześć :P
A co zamierzacie zwizytować?
Jedynym miasteczkiem, które mi się mało podobało był Bol :?

Gosia i Marek napisał(a):Ja też chętnie powspominam:) Byliśmy w tamtym roku i tak nam się spodobało, że w tym roku też mamy zamiar odwiedzić Brac:)

To tak jak u mnie, też za rok chyba wrócę :P .
No chyba, że pewien "dobry człowiek" wyśle mnie gdzie indziej :wink:.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.07.2012 14:05

No Mysza, aleś mnie zaskoczyła z tą relacją :) Dobrze, że już odsapnęłaś :)
Właśnie tego Jeepa widziałem w niedzielę bodajże 22.07 zaparkowanego koło Studenaca w Splitskiej, no i wiesz .... skandal ... nie?

no weźźź, skandal jak nic ... ;) 8O
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.07.2012 14:10

tony montana napisał(a):No Mysza, aleś mnie zaskoczyła z tą relacją :) Dobrze, że już odsapnęłaś :)
Właśnie tego Jeepa widziałem w niedzielę bodajże 22.07 zaparkowanego koło Studenaca w Splitskiej, no i wiesz .... skandal ... nie?

no weźźź, skandal jak nic ... ;) 8O


Bo to było miejsce parkingowe naszego Jeepa staruszka :P ,
apartman mieliśmy 56 schodków w górę, bez dojazdu :wink: .
Jeep stał codziennie do godzin popołudniowych, a potem ruszał w teren :P

Trzeba chyba powołać komisję śledczą, jak to się stało, że sie nie spotkaliśmy :roll: :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.07.2012 14:20

mysza73 napisał(a):
tony montana napisał(a):No Mysza, aleś mnie zaskoczyła z tą relacją :) Dobrze, że już odsapnęłaś :)
Właśnie tego Jeepa widziałem w niedzielę bodajże 22.07 zaparkowanego koło Studenaca w Splitskiej, no i wiesz .... skandal ... nie?

no weźźź, skandal jak nic ... ;) 8O


Bo to było miejsce parkingowe naszego Jeepa staruszka :P ,
apartman mieliśmy 56 schodków w górę, bez dojazdu :wink: .
Jeep stał codziennie do godzin popołudniowych, a potem ruszał w teren :P

Trzeba chyba powołać komisję śledczą, jak to się stało, że sie nie spotkaliśmy :roll: :wink:


No proszę, tylko 56 schodków pod górę ;):)

Komisję uważam za powołaną - wejdzie do niej jeszcze Maslinką, którą miałem przyjemność spotkać w Supetarze nawet dwa razy (drugi raz wspólne piwko) :)

Mysza - pamiętam, że chciałaś namiar na apartmana 10 metrów od plaży w Mandre.

Jakby co to mail do mnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub mogę wkleić tutaj (ale tak to każdy będzie go znał i bedzie chciał hehe ;)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 30.07.2012 14:23

Tak na marginesie to tylko dodam, że Brac jest bardzo popularny w tym roku... prawie na miarę Pagu w zeszłym :lol:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.07.2012 14:26

tony montana napisał(a):
mysza73 napisał(a):
tony montana napisał(a):No Mysza, aleś mnie zaskoczyła z tą relacją :) Dobrze, że już odsapnęłaś :)
Właśnie tego Jeepa widziałem w niedzielę bodajże 22.07 zaparkowanego koło Studenaca w Splitskiej, no i wiesz .... skandal ... nie?

no weźźź, skandal jak nic ... ;) 8O


Bo to było miejsce parkingowe naszego Jeepa staruszka :P ,
apartman mieliśmy 56 schodków w górę, bez dojazdu :wink: .
Jeep stał codziennie do godzin popołudniowych, a potem ruszał w teren :P

Trzeba chyba powołać komisję śledczą, jak to się stało, że sie nie spotkaliśmy :roll: :wink:


No proszę, tylko 56 schodków pod górę ;):)

Komisję uważam za powołaną - wejdzie do niej jeszcze Maslinką, którą miałem przyjemność spotkać w Supetarze nawet dwa razy (drugi raz wspólne piwko) :)

Mysza - pamiętam, że chciałaś namiar na apartmana 10 metrów od plaży w Mandre.

Jakby co to mail do mnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub mogę wkleić tutaj (ale tak to każdy będzie go znał i bedzie chciał hehe ;)


Zaraz do Ciebie skrobnę na maila :wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 30.07.2012 14:29

mysza73 napisał(a):
A co zamierzacie zwizytować?
Jedynym miasteczkiem, które mi się mało podobało był Bol :?


To ma być wypad na jeden dzień, więc pewnie niewiele, ale właśnie miasteczko Bol brałem pod uwagę. Może jeszcze kąpiel na plaży Zlatni Rat, a może wspinaczka na Vidovą Gorę. :wink:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 30.07.2012 14:31

Zajmuję kolejne miejsce w śledzeniu Twojej relacji.
Czekam z niecierpliwością ponieważ właśnie nad Brać ( może Supetar) myślę w tym roku ( wyjazd 11.08).
Korzystając z sytuacji zapytam czy dużo turystów na wyspie? Planuję jechać w ciemno i tak się zastanawiam czy są szanse w tym terminie na jakieś kwatery. I jeszcze jedno pytanko jak z cenami na Brać? dużo drożej niż np. w Makarskiej?

Pozdrawiam :lol:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.07.2012 14:51

Beata W. napisał(a):Zajmuję kolejne miejsce w śledzeniu Twojej relacji.
Czekam z niecierpliwością ponieważ właśnie nad Brać ( może Supetar) myślę w tym roku ( wyjazd 11.08).
Korzystając z sytuacji zapytam czy dużo turystów na wyspie? Planuję jechać w ciemno i tak się zastanawiam czy są szanse w tym terminie na jakieś kwatery. I jeszcze jedno pytanko jak z cenami na Brać? dużo drożej niż np. w Makarskiej?

Pozdrawiam :lol:


Turystów było sporo, ale to ani mniej, ani więcej niż w innych miejscach pewnie.
Przy wyjeździe z promu stali tubylcy i proponowali apartmany, więc raczej zawsze coś się znajdzie.
Co do cen, to niczym mnie nie zaskoczyły, w Makarskiej byłam tylko na wycieczce i szybko uciekłam, więc nie wiem jakie tam są ceny, ale na Braču były porównywalne do tych w Orebiću.
Tylko lody wszędzie były po 6-7 kun, no ale może wszędzie zdrożały, rok temu w Orebiću były po 5 kun.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 30.07.2012 14:55

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Zajmuję kolejne miejsce w śledzeniu Twojej relacji.
Czekam z niecierpliwością ponieważ właśnie nad Brać ( może Supetar) myślę w tym roku ( wyjazd 11.08).
Korzystając z sytuacji zapytam czy dużo turystów na wyspie? Planuję jechać w ciemno i tak się zastanawiam czy są szanse w tym terminie na jakieś kwatery. I jeszcze jedno pytanko jak z cenami na Brać? dużo drożej niż np. w Makarskiej?

Pozdrawiam :lol:


Turystów było sporo, ale to ani mniej, ani więcej niż w innych miejscach pewnie.
Przy wyjeździe z promu stali tubylcy i proponowali apartmany, więc raczej zawsze coś się znajdzie.
Co do cen, to niczym mnie nie zaskoczyły, w Makarskiej byłam tylko na wycieczce i szybko uciekłam, więc nie wiem jakie tam są ceny, ale na Braču były porównywalne do tych w Orebiću.
Tylko lody wszędzie były po 6-7 kun, no ale może wszędzie zdrożały, rok temu w Orebiću były po 5 kun.


Jako, że mam tegoroczne porównanie Brać do Pagu, to na Brać jednak minimalnie taniej

Kawa, piwo, obiad - parę kun taniej w Postirze niż w Mandre

Tylko w Bolu drożej
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 30.07.2012 15:16

Dziękuję bardzo za cenne informacje. Więc jednak będzie Brać! :D
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 30.07.2012 16:09

mysza73 napisał(a):
krombocher napisał(a):Skoro było cudnie, to spokojnie mogę się tu pojawić :wink: więc zasiadam obowiązkowo


Cześć :P
Możesz siedzieć spokojnie :wink: ,
ale panie w sklepie dalej takie jakieś nabzdyczone :? :roll: .

Jak Peljesac? :P


Peljesac był super - tym bardziej, że trafiliśmy w bardzo (jak na początek czerwca) ciepłą wodę. W dodatku była bardzo wzburzona. Co prawda wykluczało to zwodowanie kajaka i snorkowanie, ale zabawa z falami była przednia.
Golden view road nad brzegiem pomiędzy Borakiem i Trstenikiem i dalej Zuljaną to liga światowa. Bardzo podobała się nam też Kuna i okolice. Dodatkowy koloryt nadawało EURO 2012 i kibicowanie razem z Chorwatami. Pomimo przeszło 2 tygodni pozostał jednak niedosyt i kilka miejsc do odwiedzenia i kilka winiarni do przetestowania
:wink: W ubiegłym roku z Bracem nam poszło o wiele lepiej, bo tak naprawdę czasu nie starczyło tylko na Bobovisce i Milną.
Pozdrawiam
K
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brač polecam w ciemno brać ;-) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone