Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 16.05.2009 14:21

Witam , a czy ktos może zna willę dingacz ap. nr 1 ? bo mam zdjecia, ale mi zalezy na widoku z tarasu a tam podobno jest ,ale jakiś boczny taras?
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 16.05.2009 18:31

Vegusia napisał(a):Witam , a czy ktos może zna willę dingacz ap. nr 1 ? bo mam zdjecia, ale mi zalezy na widoku z tarasu a tam podobno jest ,ale jakiś boczny taras?


Apartament nr1 jest mieszkaniem włascicieli.Jak widzisz widok willi z przodu to apartman nr 1 jest po lewej .Wejście bezpośrednio z ulicy .A co do tarasu ,,bocznego'' to masz do dyspozycji stolik i krzesła w zaciszu bez ,,widoku''.Widoki masz z 5i6.Jeżeli masz jeszcze pytania to coś mogę podpowiedzieć .Pozdrawiam
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 20.05.2009 14:31

a może jakies inne apartamenty w okolicy ,albo jakas fajna miejscowość w poblizu ?
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 20.05.2009 15:28

...No to za tunelem w prawo , do Potocine . Fajne jest też Podobuce :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrav

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone