Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bójcie sie

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pimpek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.06.2002
bójcie sie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pimpek » 25.06.2002 17:35

słyszałem, ze rekiny pływajace w Adriatyku lubia jesc ludzi. szczególnie w okolicach Pula-Dubrownik 8O bójcie sie
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 25.06.2002 17:43

To dobrze w tej Makarskiej uważaj, bo one połykają w całości. Przejżyj posty Leona. O ile dobrze pamiętam to już coś na temat rekinów pisał.

Pozdrawiam :lol:
Arek

P.S. Początkowo Twoje prowokowanie mnie denerwowało, ale teraz całkiem dobrze się bawię. Bo nie ma nic lepszego jak po dniu pełnym stresów pośmiać się.
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 25.06.2002 17:57

No :mg: . Pimpek, dostaniesz chyba specjalną rangę - "Prowokator" :devil: .
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
prowokacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 25.06.2002 18:27

:D A hoy! Coś w tym jest - nie ma takiego głupstwa, którego by nie można przeszmuglować pod szyldem śmiałej prowokacji intelektualnej.Waldek.
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002
Re: prowokacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 02.07.2002 20:39

Waldemar Knapiński napisał(a)::D A hoy! Coś w tym jest - nie ma takiego głupstwa, którego by nie można przeszmuglować pod szyldem śmiałej prowokacji intelektualnej.Waldek.


Jeszcze troche a wyjdzie na to ze pimpek jest jakims cholernym performerem.
ADMIN !!!
A WYWAL DEBILA I BEDZIE SPOKOJ ! :D
daro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro » 02.07.2002 21:20

:D
Bybus daj sobie pozor jak to mówią Słowacy i nie obrażaj Pimpkiem debili . Spoko , bo za niedługo zamiast Forum będzie czat a po prostu ignorujmy jego głupie posty . Bybus przygotuj się do wczasów i myślę , że jak będziemy sączyć Karlowacko albo delektować się Piaskiem , to żaden Pimpek nam tego nie zepsuje ponieważ żaden kierowca PKS nie sprzeda jemu biletu ,żeby wogóle od siebie wyjechał . Sorry za ten tekst :oops: , ale tak wyszło i wszystkich prawdziwych forumowiczów przepraszam . Za jedno mogę jemu podziękować , że kiedy został legalnym forumowiczem i przjął moje logo i kiedy jego poprosiłem żeby zmienił na inne zrobił to . Chwała mu za to. Może nie jest taki zły i może w ogóle jemu nie zależało żeby wogóle gdzieś jechać . Może prośba do ADMINA żeby utworzył dział tylko dla Pimpka i jego postów , bo w przeciwnym przypadku możemy mieć zwykły Czat :?
Z pozdrowieniami :wink:
daro
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 02.07.2002 22:05

Dobra, zakończone.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone