Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biokovo - krótki filmik

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 08.08.2005 16:16

heja,
Na Sv. Jure wjeżdżaliśmy późnym popołudniem 22 czerwca i to tłumaczy ten mały ruch. Jeśli chodzi zaś o mijanki to zjeżdżając z samego szczytu wpakowały nam się trzy minibusy pod górę, a ja byłem bliżej mijanki (którą był zakręt) i musiałem cofać do góry - tragedia. Mimo, iż uważam się za nienajgorszego kierowcę i tak ostro przytarłem sobie kołpak - wpadłem w dziurę od strony góry. Koleś z busika zobaczył moje rozpaczliwe manewry, wysiadł i naprowadzał mnie do mijanki...
Btw - krowy były w drodze powrotnej (i byk i kozioł hehehe). Pod górkę trafiliśmy na całe stadko koni :-) Są na fotkach pod tym samym adresem co film.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 08.08.2005 16:18

krzychu_72 napisał(a):
Rafi napisał(a):super pomysł z tym filmikiem :D, poproszę o jeszcze.


Mówisz - masz.
http://www.cro.superhost.pl/svjure.wmv (340 kbit/s, 12,6MB)

Pięć minut, fragmenty zjazdu w dół. Pierwsze ujęcie na szczycie. Zjazd z samej góry trochę niewyraźny, bo operatorka kamery jest niewielkiego wzrostu ;-) Potem kręciłem z tylnej kanapy.


Świetny pomysł i materiał! Krowy są to rzeczywiście przebojem. Miłe wspomnienia - jakieś 3 tygodnie temu na jadrance przed Dubrovnikiem trafiłem na wypadek. Trzeba było jechać objazdem - przypominał najbardziej ekstremalne fragmenty drogi z tego filmu. Żona podniosła się w fotelu. Synowie z tyłu przestali się kłócić i w ogóle zamilkli. Ekstra.
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 09.08.2005 15:20

qqryq napisał(a):Łał obszerny plik, podaj proszę gdzie można zamieścić w necie filmy to dodam takowe nie tylko ze sv.jure, ale jak ktoś chce to z Dubrovnika, Splitu, stadionu Hajduka ;) no i z pamiętnego korka na sv.Rok ;)


Mojego ulubionego Hajduka to zawsze chetnie pooglądam :D :D :D
Pozdrawiam
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 09.08.2005 17:09

krzychu_72 napisał(a):
woka napisał(a):http://www.cro.superhost.pl/svjure.wmv - ten skrót coś chyba nie tak z nim lub moim kompem. Komunikat Media Player , że nie odnalazł pliku.

Podobnie jak Martni2000 - równiez proszę o przesłanie na adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Woka ten adres jest akurat dobry, przynajmniej trzydzieści parę osób już obejrzało ten filmik. Niestety na emaila nie wysyłam bo 13 mega trochę zapycha biedną neostradę.


http://www.cro.superhost.pl/svjure.wmv i mam komunikat: System nie odnalazł określonego pliku. / windows media player/.
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 09.08.2005 17:36

A od której rano można wjechać na Sv. Jure????
PS fajne filmiki robią wrazenie :)
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 09.08.2005 19:10

Woka nie mam pojęcia, ale to problem po Twojej stronie...
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 10.08.2005 08:58

No to ja miałam szczęście i od razu udało mi się obejrzeć wszytskie filmiki :-D Pełne rewelka Panowie!
Oglądam, oglądam i ... ufff, jakie to szczęście, że nie zawsze musze być kierowcą! No i wyobrażam sobie przerażenie mojej teściowej. Chyba by wysiadła na 1 mijance i wtulona w skałki czekała aż wrócimy...
Podobne zakręty przeżyliśmy jadąc w poszukiwaniu tarasów widokowych na Cetinę. Z tym, że tam rosną drzewa, więc widoki w dół nie mrożą krwi w żyłach.
Z kolei największą frajdę miałam... słysząc cykady. Chorobcia, brakuje mi ich... :cry:
A.
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 10.08.2005 09:31

Dodam, że koleżanka, która z nami jechała nie dała rady na samą górę, błędnik odmówił posłuszeństwa...
bogjan
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.08.2005
"mówisz-masz"

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogjan » 11.08.2005 09:08

krzychu_72 napisał(a):
Rafi napisał(a):super pomysł z tym filmikiem :D, poproszę o jeszcze.


Mówisz - masz.
http://www.cro.superhost.pl/svjure.wmv (340 kbit/s, 12,6MB)

Witaj.
Czy kam.ma stablizator opt?
Jestem w trakcie przygot.do wyjazdu na Plejasać.Ostanimi dniami wręcz studiuje forum,bo nie byłem w Cro. juz 5 lat.
Janusz]
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 11.08.2005 09:20

Witaj.
Czy kam.ma stablizator opt?


Tak. Jest to jedna z pierwszych Sony D8, w HR praktycznie ciągle nagrywałem ze stabilizatorem. Wadą jest pewne przekłamanie kolorów. Zaleta jest taka, że nagrany materiał da się oglądać bez bólu głowy ;-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.08.2005 10:05

ale super filmik, w zeszłym roku nie wjechaliśmy w tym roku mus ...
tylko nasz pojazd nie lubi jeździć na wstecznym ... za duże przełożenie (za małe >) i chce jechać 30km/h
romanb
Croentuzjasta
Posty: 479
Dołączył(a): 27.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) romanb » 12.08.2005 22:08

krzychu_72 napisał(a):http://www.cro.superhost.pl/svjure.wmv (340 kbit/s, 12,6MB)

Pięć minut, fragmenty zjazdu w dół. Pierwsze ujęcie na szczycie. Zjazd z samej góry trochę niewyraźny, bo operatorka kamery jest niewielkiego wzrostu ;-) Potem kręciłem z tylnej kanapy.


To jest to co tygrysy lubią najbardziej... dzieki za ten filmik, sciagnalem go sobie na dysk, w chwilach depresji, zalamania psychicznego, kaca i zamiast papierosa po sexie będę go sobie oglądał. Milo powspominac. Mialem tą przyjemność wjezdzac na sv.Jure, ale niestety przed wjazdem zapomnialem, ze czasami trzeba nalac cos do baku, no i z tego powodu nie dane mi bylo wjechac na sam szczyt, dobrze, ze z powrotem bylo z górki, az do samej Makarskiej :)
Pzdr.
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 12.08.2005 23:58

Pogadajcie z kimś ze starej gwardii tego forum.... w pazdzierniku zeszlego roku przekazalem do pwielenia kilka plyt z moim 20 minutowym filmem z wjazdu na sv jure w stadardzie svcd (a wiec w jakosci niewiele gorszej niz dvd)

Pozdr
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Biokovo - krótki filmik - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone