Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2019

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hu_ana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 22.07.2015
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - lipiec 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hu_ana » 27.04.2016 09:14

No i przekonałeś nas ;)
Dzięki za bezproblemowy kontakt mailowy i całą masę zdjęć. Potwierdziło to tylko słuszność naszej decyzji odnośnie wyboru miejsca :)
Jeśli będę miała jeszcze jakieś wątpliwości pozwolę sobie Cię jeszcze trochę ponękać mailami :)

Dzięki i pozdrawiam! :papa:
zb007
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.07.2010
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - lipiec 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zb007 » 29.04.2016 20:58

Nie ma sprawy
draggho
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2015
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - lipiec 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draggho » 02.08.2016 16:21

Byliśmy tam w zeszłym roku, trafiliśmy na 4 dni deszczowe, taka karma ;)
Co do samego campu:
- mało miejsca, rzeczywiście momentami namioty upchane. Pierwszego dnia rozbiliśmy się chyba w najgorszym miejscu, blisko zejścia do morza (5m), ale za to kompletnie bez żadnego cienia, chyba jedyne takie miejsce na kampie. Na szczęście kolejnego dnia ktoś opuszczał kamp, więc przenieśliśmy się na pierwsze miejsce przy budynku. Było nienajgorzej, ale czasami spory hałas dobiegał z apartamentów.
- atmosfera bardzo pozytywna, około połowa polaków. Niestety, 3 lub 4 dnia zaczęło nam znikać żarcie z lodówki. Zaginięcia powtórzyły się około 3 razy
- do plaży po prostu 10-15m. Świetna sprawa, bo można się było nie martwić zapominaniem czegokolwiek, a i znoszenie pontonu było łatwiejsze
- sanitariaty w niezłym stanie, codziennie sprzątane, czasami nawet dwa razy
- dostępne dwie wielkie lodówki, kuchenka, kawałek stołu. Z miejscem w lodówkach nie było raczej problemu
- dostępne miejsce do prania (2 spore umywalki) oraz prysznic na świeżym powietrzu, idealny do spłukania się po kąpieli
- 10-15 minut to bardziej zamieszkanego fragmentu Bibinje - sklep, knajpki, itp.
- niedaleko marina oraz niezależne wypożyczalnie sprzętu, bardzo tanie motorówki
- do Zadaru oczywiście samochodem po większe zakupy. 2 razy trafiliśmy na gigantyczne korki
- gospodarz nadal sympatyczny, ale rakiji nie rozdawał ;) Gospodyni mówi trochę po angielsku, Miroslav na migi, ale bez problemu można się dogadać

Ogólnie, bardzo możliwe, ze wrócimy tam w tym roku, jesteśmy raczej fanami małych, prywatnych kempingów. Jeśli ktoś może polecić podobne w innych regionach CRO, byłoby świetnie
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - lipiec 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 02.08.2016 18:29

Wróciłem kilka dni temu, byłem na tym campie i potwierdzam wszystko co powyżej, największa wada to napchanie campu, gospodarz naprawdę upchnie każdego co się wiąże z niedogodnością dla innych, brak prysznica przy plaży, trzeba aby się opłukać lecieć przez cały camp w okolice toalet gdzie jest prysznic na zewnątrz. Nam nic z lodówki nie ubyło. Zadar często zakorkowany, jest tam Lidl, Kaufland, Interspar...sąsiad gospodarza ma rakiję po 30kn/l wino 20/l a oliwę po 100kn/l więc rakija raczej tania ale wino wolałem z kaufa, lepiej mi smakowało i wychodziło 22kn/2l te najtańsze ale było ok. Obok są inne campy ale właścicielka kampu Punta (tuż obok) jakaś nienormalna, jak ktoś rozłożył się na betonie koło jej campu to wrzeszczała, goniła miotłą a dzieci straszyła gazem, a przecież plaża to nie jej własność. Podobno wszystkie te campy to jedna działka podzielona na rodzinę ale ta z Punta chyba była pokrzywdzona, że tak się zachowuje. Ogólnie miejsce na zadupiu, brak sklepów w okolicy min 1000m za wyjątkiem pieczywa które można kupić na innym kampie nieopodal. Mi się w sumie podobało, ceny za kamp nie są obliczane wg jakiegoś cennika tylko wg wyceny właściciela, przeciętnie za rodzinę 3-4 osoby z namiotem czy z camperem może być między 20 a 30 euro/dzień. Niestety było kilka komarów ale co ważne dla mnie nie było imprezowni, cicho i spokojnie.
draggho
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 10.08.2015
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - lipiec 2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) draggho » 04.08.2016 17:35

Tak, to była kiedyś jedna działka, podzielona między rodzeństwo Miroslava. Podobno coś tam faktycznie nie było uczciwie, bo nie lubią się do dzisiaj ;)
zb007
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.07.2010
Pole namiotowe Matea/apart.Nina - Bibinje k/Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) zb007 » 20.05.2018 16:51

Zapraszam w imieniu moich serdecznych znajomych na doskonale zlokalizowane pole kempingowe w Chorwacji, miejscowość Bibinje, 8 km od centrum Zadaru. Pole bezpośrednio przy morzu, z widokiem na wyspy Uglian i Pasman, z prywatną plażą i możliwości biwakowania parę metrów od morza. Błyskawiczny dojazd do Zadaru, gdzie zlokalizowany w centrum i bezpłatny parking zapewni możliwość wieczornych spacerów. Pole kameralne, sanitariaty, kuchnia, lodówki - wszystko w idealnej czystości. Doskonałe połączenia z autostradą do Zagrzebia. Obok part jachtowy, piękne miejsca do spacerów, cisza i perfekcyjni gospodarze p. Karaban. Na terenie pola są zlokalizowane apartamenty Nina. Pole przyjmuje wszystkie typy pojazdów i każdy rodzaj namiotu, ceny zawierają przyłącze elektryczne. Woda poza sanitariatami dostępna w parcelach. Nowa rampa dla pontonów, pole dozorowane nocą, oświetlone, free wifi i doskonała atmosfera, mnóstwo cienia drzewek oliwnych, możliwe dowolne aranżowanie i łączenie parcel. Jestem gościem na tym polu w każdego roku i poza zadowoleniem, pole jest nieustannie modernizowane.

Dodałem nowy wątek ze względu na rozbudowę pola i nowe apartamenty Nina oraz nowe udogodnienia na polu.
Zapraszam po wszystkie dane w języku polskim na stronie:

http://www.camping-matea.com/pl/kontakt

Facebook:

https://www.facebook.com/camping.matea
lub bezpośrednio e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Załączniki:
DSCN6832.JPG
DSCN6823.JPG
DSCN6748.JPG
DSCN6743.JPG
DSCN6727.JPG
kicajki
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2016
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicajki » 17.02.2019 15:59

Dzień dobry, pozwoliłam sobie napisać do Ciebie, ponieważ chcieliśmy się z rodziną wybrać na camping Matea w tym roku. Opinie są różne. Mamy duże namioty i obawiam się problemu z miejscem. Zarezerwowałam tam miejsce i właściciel chce zaliczkę od nas. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Czy faktycznie tak upychaja tam namioty? Chciałam się też zapytać czy trzeba tam korzystać z ich kuchni, czy będzie miejsce na rozłożenie swojej kuchni turystycznej? No i ile jest prysznicy bo mało jest zdjęć na necie łazienek. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam. Kaśka.
zb007
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.07.2010
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) zb007 » 18.02.2019 14:33

Witam,
Nigdy właściciele nie chcieli zaliczki? To cos nowego? ostatni raz byłem we wrzesniu 2018 i było pełno, niestety. Na kzdej parceli jest prąd i dość miejsca na własną kuchnię, wystarczy na duzy namiot + zaplecze. Ich kuchnia jest mała - ale są duze lodówki, ze starcza miejsca dla kazdego, kuchenka jest jedna, dwa palniki, tak ze ciągłe korzystanie było by kłopotliwe. Na dworze są dodatkowe zlewy, nigdy nie ma problemu z myciem naczyn. Łazienka - meska 1 x prysznic, 2 x pisuar, 3x umywalka, 2x kabina, damska 2xprysznic, 3 x kabina 3 x umywalka. Zawsze czysto. Na stronie są zdjęcia z tymi umywalkami właśnie.
Nie jest to za duzo, ale nie ma raczej problemów kolejkowych. Prąd jest w cenie, moc gniazdek duza. Dodatkowo wiem od Mirjany Karaban, ze cos jest modernizowane? ale pewnie szczegóły bedą na Facebook + strona internetowa - https://www.camping-matea.com/en/gallery.

Ta zaliczka? tak nie było ale, moze jest tyle rezerwacji. Namioty nie są upychane - w polach pomiędzy oliwkami mieści jeden duzy nawiot + auto, w poszerzeniu pola - dwa namioty, nie upychają na siłe, czasami kampera, ale to jedną noc, w tej strefie blizej morza. Trudno opisać rozkład pola, chociaz mam go w pamięci. Moze poprosć o plan - layout pola, mysle ze taki zrobili, i zarezerwować konkretne, jest w polu wnęka na exraa duze nomioty lub kampera. Ostatnią widomość miałem w grudniu o modernizacji pola, ale bez detali.

Tyle mogę doradzić.
Ta zaliczka to pewnie jeden dzien pobytowy?

Jakby cos obok są inne pola - Kero - przechodnie, ruch przez pole i Punta, straszny właściciel :( - nie polecam tych. Dido jest OK, ale głownie kampery + Czesi - często głośni i wąsko. Jest tez nowe na koncu ulicy Andela, ale jak tam z ubikacjami - przechodziłem ale nie zajrzałem.

Pozdr.

Zbyszek
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 18.02.2019 16:03

Te pola obok to słyszałem, że wszyscy to jedna rodzina, ale pożarli się przed laty o spadek.
Nie pamiętam które było które ale właścicielka tego obok ( tego bez sklepiku) nawet dzieciaki miotłą goniła ze swojej plaży, można było przejść ale lepiej nie plażować.
Ogólnie na kampie dość ciasno w sezonie ale nie było źle. Toalety też nie źle. Brakowało prysznica przy morzu, trzeba było latać pod toalety.
Wi fi kiepskie. Właściciel ok. Może parę osób zrobiło go w konia z rezerwacją i dłatego pobiera zaliczkę.
Kiedyś nie było.
Na odjazd dostaliśmy winko domowe.
Ogólna ocena jakości do ceny dobra.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 290
Dołączył(a): 06.03.2009
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 20.02.2019 08:07

zb007 napisał(a):Nigdy właściciele nie chcieli zaliczki?

Zaliczki na campingach? Spotykam się czasem z takimi pomysłami ale te campingi omijam z daleka.
Jeżeli chodzi o "Matea" to byłem w 2011. Bardzo pozytywne wrażenia. Na powitanie było piwko, kiedy koledze w dniu wyjazdu zepsuł się samochód właściciel Tomislav służył pomocą. Dojazd do campingu mało obiecujący ale plaża z ładnym widokiem. Trochę trzeba iść do miasteczka lub najbliższego sklepu drogą lub plażą. Miasteczko spokojne. Obok campingu bardzo duża marina. Też słyszałem o kradzieżach, ale to już wiadomo zależy od ludzi na campie. No i ciasno było mimo, że byliśmy z początkiem lipca, ale teraz camping chyba się powiększył.
kicajki
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.01.2016
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicajki » 11.03.2019 19:01

Bardzo nam pomogłeś!!! Dziękuję za szczegółowy opis kampingu:)Postanowiliśmy z mężem, że zaryzykujemy i zapłacimy zaliczkę. Podejrzewam, że spowodowane jest to tym, iż rezerwowałam dwa miejsca na dwa tygodnie a Właściciel nas nie zna. Pewnie chciał sie zabezpieczyć - co rozumiem. Dla mnie jest ważne, że jest uczciwy.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
Kaśka i Adam.
zb007
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 19.07.2010
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) zb007 » 13.03.2019 08:43

Witam,

Myslę. ze zadowolenie z wyboru tego pola bedzi bardzo wysokie. Zyczę udanego pobytu.

Pozdrawiam,

Zbyszek
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007
Re: BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 13.03.2019 21:40

Temperatura, nie wiem czy zawsze ale my mieliśmy znośniejszą niż np Makarska, dzień ciepło, noc lekko chłodniej. Bywały komary.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
BIBINJE/ZADAR Camping MATEA - sezon 2019 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone