Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bezpieczenstwo na polach namiotowych

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011
Re: Campingowe patenty i caravaning

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 20.06.2016 20:31

bluesman napisał(a):
husband napisał(a):W związku z tym, że zatrzymuję się na wyjazdach w kwaterach, mam pytanie do stałych bywalców campingów.

Jak wygląda sprawa z cenniejszymi rzeczami (pieniądze, aparaty foto, kamery, itp ....). Czy nosicie zawsze przy sobie, czy zamykacie w samochodzie, namiocie lub oddajecie do jakiegoś sejfu na campingu ? Czy zdarzają się kradzieże ?

Jak to wygląda z Waszej praktyki ?


Swetru Ci nie powiedział ? :mrgreen:

Cenniejsze rzeczy nosimy przy sobie, a idąc na plażę są chowane w aucie, fantastyczny patent podpowiedziany przez kolegę zdublowany klucz od auta bez immobilaizera, bez żadnych oznaczeń goły trzpień noszony na łańcuszku na szyji. Oryginalny klucz umieszczony dyskretnie przy małej szybce w razie W. łatwo zbić taką szybkę:)



Zadałem tylko proste pytanie. Dalej widzę agresję z Twojej strony. Tyle razy byłeś zbanowany, a wciąż się wymądrzasz. Kiedyś Ci napisałem co o tym myslę, więc się nie będe powtarzał. Moja rada - jak masz pisać głupio to sobie odpuść !
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011
Re: Campingowe patenty i caravaning

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 20.06.2016 20:34

Janusz Bajcer napisał(a):
husband napisał(a):W związku z tym, że zatrzymuję się na wyjazdach w kwaterach, mam pytanie do stałych bywalców campingów.

Jak wygląda sprawa z cenniejszymi rzeczami (pieniądze, aparaty foto, kamery, itp ....). Czy nosicie zawsze przy sobie, czy zamykacie w samochodzie, namiocie lub oddajecie do jakiegoś sejfu na campingu ? Czy zdarzają się kradzieże ?

Jak to wygląda z Waszej praktyki ?

Byłem 10 x na kempingach - nic nigdy nie zginęło. :idea:
Cenniejsze rzeczy zawsze miałem zamknięte w samochodzie i nie na widoku.


Dzięki Janusz za konkretną odpowiedź ...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Campingowe patenty i caravaning

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 21.06.2016 08:45

husband napisał(a):Zadałem tylko proste pytanie. Dalej widzę agresję z Twojej strony. Tyle razy byłeś zbanowany, a wciąż się wymądrzasz. Kiedyś Ci napisałem co o tym myslę, więc się nie będe powtarzał. Moja rada - jak masz pisać głupio to sobie odpuść !


Dostałeś konkretną odpowiedź



P.S. Nie ja napisałem pierwszy o Swetru, znaczy Tobie wolno mnie nie ?
czyzo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.07.2015
Re: Campingowe patenty i caravaning

Nieprzeczytany postnapisał(a) czyzo » 21.06.2016 22:06

husband napisał(a):W związku z tym, że zatrzymuję się na wyjazdach w kwaterach, mam pytanie do stałych bywalców campingów.

Jak wygląda sprawa z cenniejszymi rzeczami (pieniądze, aparaty foto, kamery, itp ....). Czy nosicie zawsze przy sobie, czy zamykacie w samochodzie, namiocie lub oddajecie do jakiegoś sejfu na campingu ? Czy zdarzają się kradzieże ?

Jak to wygląda z Waszej praktyki ?



Żadna tajemnica, że większość ludzi trzyma połowę dobytku przy sobie a resztę w samochodzie.
Bezpieczeństwo jak na mój pierwszy wyjazd oceniam na wysokim poziomie. Nie raz zostawiałem drobne rzeczy przy namiocie czy na stoliku i nic nie zostało tknięte.
maliksa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maliksa » 24.07.2016 20:15

na polach namiotowych nie byłem.. zresztą na takie nie trafiłem. bezpieczeństwo na kempingach zależy chyba od nas samych - jak zostawimy cały sprzęt porozkładany na widoku w otwartym namiocie to może i się ktoś skusi.. ale jak zachowamy podstawowe zdroworozsądkowe zasady to nic się nie powinno dziać.

śmiesznie było jak w Cro żona zostawiła aparat na plaży - poszedłem po zmroku z latarką. aparat leżał spokojnie w pozostawionym miejscu. Innym razem ponton zerwał się z boi - mocno wiało w nocy - na drugi dzień nasz ponton leżał na brzegu przyciśnięty kamieniami, obok wiosła.

więc raczej ktoś zabierze nasz ręcznik przez pomyłkę albo np. nasze okularki.

auto - prawie zawsze zostawało otwarte. dokumenty i pieniądze schowane w kilku miejscach.. ale nasze stanowisko to przecież jest marne w porównaniu np. z Niemcami - co to sprzętu rtv mają w brud, portfele zostawiają na stołach, komórki w łazienkach.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
bezpieczenstwo na polach namiotowych - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone