Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda- kilka pytań

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 27.06.2013 11:19

adamr20 napisał(a):A co widziałes mnie ?

Nie raz ,skojarzylem po rejestracji Twojego samochodu OKL, bywamy na tej samej plaży :D . Pozdroo
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 27.06.2013 11:49

witam plazowiczow i nie tylko :) , mam pytanko , czy jest tam oodzial banku splitskiego? czy tylko bankomat? i czy moze byl ktos na ulicy Simuna Sikavica 13 , to kolo stadionu i jakby z tylu hotelu ( jak stoisz twarza do morza to calkiem z lewej strony , chyba na wysokosci tego cypla) , czy tam jest stroma gora, bo niby apartament mamy 150 m od morza ?? ktos napisal , ze zjazd z autostrady jest niedaleko Baska Voda - czy jest blizszy niz z Sestanovac? i jakie ceny obiadow w knajpkach np te lingije ? czy sa tam jakies fast foody np kebaby , gyrosy , pizze itp i pytanie za 100 punktow , czy wystarczy okolo 600 kuna na dzien , na wyzywienie i atrakcje dla 4 osob ( 2+2) . dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 27.06.2013 12:33

kobrat napisał(a):witam plazowiczow i nie tylko :) , mam pytanko , czy jest tam oodzial banku splitskiego? czy tylko bankomat? i czy moze byl ktos na ulicy Simuna Sikavica 13 , to kolo stadionu i jakby z tylu hotelu ( jak stoisz twarza do morza to calkiem z lewej strony , chyba na wysokosci tego cypla) , czy tam jest stroma gora, bo niby apartament mamy 150 m od morza ?? ktos napisal , ze zjazd z autostrady jest niedaleko Baska Voda - czy jest blizszy niz z Sestanovac? i jakie ceny obiadow w knajpkach np te lingije ? czy sa tam jakies fast foody np kebaby , gyrosy , pizze itp i pytanie za 100 punktow , czy wystarczy okolo 600 kuna na dzien , na wyzywienie i atrakcje dla 4 osob ( 2+2) . dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

Jest oddział Splitska Banka przy deptaku, w tych okolicach jest strome zejście na plażę po schodach. Hmm na plażę będzie trochę dalej niż 150 m ,oprócz schodów małe podejście pod górkę Ciebie czeka. Co do cen pizza od 35 do 60 kun, Kebab 30 kun ,Raznjici 56 kun ,hamburger 22kuny,frytki 15 kun, wszelkie makarony około 45-65 kun. Rybki od 70 w górę ,zależy jakie i gdzie. Jest cała masa restauracji i fastfoodów. Najlepsza restauracja zdaniem miejscowych to King. Jeśli całe wyżywienie na mieście to 600 kuna ledwo ledwo starczy. Zjazd z autostrady w Sestanovac . Budują bliżej ,ale chyba jeszcze nieskończony ( przed Promajną) . Jak zjedziesz w Sestanovac to masz tylko 6 km Jadranką.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 27.06.2013 12:58

bardzo strome? kurcze my bylismy kiedys w breli i byla katastrofa ( straszna gora) dzieki serdeczne za info
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 27.06.2013 13:00

Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 27.06.2013 13:03

kobrat napisał(a):http://www.baskavoda.com/mrkonjic-vladimir/slike-bv/bv_house1a1.jpg tu mamy apartament

Spokojnie, nie tak strome jak w Breli :D
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 27.06.2013 22:06

i jeszcze jedno, jakie ceny apartamentow na miejscu? my przez internet mamy na 2 rodziny (4+4) 117 euro z klimatycznym na dzien. Ciekawe czy na miejscu nie bylo by taniej
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 27.06.2013 22:53

kobrat napisał(a):i jeszcze jedno, jakie ceny apartamentow na miejscu? my przez internet mamy na 2 rodziny (4+4) 117 euro z klimatycznym na dzien. Ciekawe czy na miejscu nie bylo by taniej

Nie napisałeś w jakim terminie :D , a to jest najważniejszy czynnik wyceny :D , ja za apartament 2+2 z widokiem na morze płacę niecałe 33 euro z klimatycznym, ale w czerwcu, około 100 metrów od morza .
adamr20
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamr20 » 27.06.2013 23:31

Jackk77 pozdrawiam ja juz o 6 rano wracam :( Jedziemy na Jeziora Pitwlickie a po na weekend do rodzinki do wiednia. Za duzo Polaków na plaży Podluka żebymy pokojażył :). Ale szoda wracać :(. Teraz wiem co znaczy zakochać sie w Chorwacji. Pierwszy raz byłem :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2013 23:52

Allo.

Czy w okolicach Baśki są jakieś knajpki położone poza głównym szlakiem turystycznym? Mam na myśli coś nieco oddalonego od głównych deptaków. Coś, co odwiedzają głównie miejscowi i wtajemniczeni. Coś, gdzie podadzą jedzenie, które pozwoli sobie wyrobić opinię na temat dalmatyńskiej kuchni.
Może ktoś coś podpowiedzieć?
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 28.06.2013 06:43

ołowiany napisał(a):Allo.

Czy w okolicach Baśki są jakieś knajpki położone poza głównym szlakiem turystycznym? Mam na myśli coś nieco oddalonego od głównych deptaków. Coś, co odwiedzają głównie miejscowi i wtajemniczeni. Coś, gdzie podadzą jedzenie, które pozwoli sobie wyrobić opinię na temat dalmatyńskiej kuchni.
Może ktoś coś podpowiedzieć?

Jasne , że są odwiedź np. konobę Panorama w Topici ,kilka km za Baśką w górach. Konoba organizuje darmowy transport z Baśki . Na promenadzie jest reklama, przy porcie.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 28.06.2013 10:27

Jacck77 napisał(a):
kobrat napisał(a):i jeszcze jedno, jakie ceny apartamentow na miejscu? my przez internet mamy na 2 rodziny (4+4) 117 euro z klimatycznym na dzien. Ciekawe czy na miejscu nie bylo by taniej

Nie napisałeś w jakim terminie :D , a to jest najważniejszy czynnik wyceny :D , ja za apartament 2+2 z widokiem na morze płacę niecałe 33 euro z klimatycznym, ale w czerwcu, około 100 metrów od morza .

no w sierpniu
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 28.06.2013 10:30

za taki 2+2 w sierpniu nie bylo tanszego z internetu jak 70 euro - dlatego pytam czy na miejscu moze jest taniej?
chow26
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.02.2012
Baska Voda i biegacze z PL

Nieprzeczytany postnapisał(a) chow26 » 28.06.2013 11:56

witajcie w terminie 10-20.07.2013 będę przebywał w Baśka Voda i w związku z czym chciałbym się zorientować czy w tym samym czasie będzie może jakaś osoba biegająca z PL. nie ma to jak wspólne bieganie. zainteresowane osoby taką formą relaksu proszę o kontakt (tempo spokojne:))
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2013 16:26

Jacck77 napisał(a):
ołowiany napisał(a):Allo.

Czy w okolicach Baśki są jakieś knajpki położone poza głównym szlakiem turystycznym? Mam na myśli coś nieco oddalonego od głównych deptaków. Coś, co odwiedzają głównie miejscowi i wtajemniczeni. Coś, gdzie podadzą jedzenie, które pozwoli sobie wyrobić opinię na temat dalmatyńskiej kuchni.
Może ktoś coś podpowiedzieć?

Jasne , że są odwiedź np. konobę Panorama w Topici ,kilka km za Baśką w górach. Konoba organizuje darmowy transport z Baśki . Na promenadzie jest reklama, przy porcie.



Dzięki.
Ktoś może zna jakiś jeszcze inny adres?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Baska Voda- kilka pytań - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone