Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda i okolice

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005
Baska Voda i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 01.09.2005 20:30

Witam i gorąco zapraszam do obejrzenia kilku moich fotek wykonanych podczas pobytu w miejscowosci Baska Voda i okolicach. Z niecierpliwością czekam na komentarze.

http://croatia.fajnafotka.pl

Pozdrawiam :D
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 01.09.2005 21:01

Dlaczego nikt nie chce wyrazić swojej opinii :?:
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 01.09.2005 21:19

Ja juz wyrazilem swoja opinie na ten temat ale moge jeszcze dodac ze zdjecia sa naprawde profesjonalne. Brawo,brawo.
banko
Croentuzjasta
Posty: 430
Dołączył(a): 25.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) banko » 01.09.2005 21:23

[q
Ostatnio edytowano 22.05.2007 21:56 przez banko, łącznie edytowano 1 raz
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 01.09.2005 21:46

Fotki sa naprawde niezle choc w duzej mierze uzykales to dzieki dosc nietypowej pogodzie. Dzieki niesamowitym chmurom zyskaly na dramaturgii staly sie bardziej dynamicznei wprost niesamowite. Brawo za spojrzenie.!!!
Choc z drugiej strony sa tam i fotki ktore maja pewne bledy kadrowania , nieczytelnego motywu ...spojrzenia...ale mysle ,ze kazda o kazdej trzeba by bylo oddzielnie sie wypowiedziec . W kazdym badz razie sa zupelnie inne niz typowe tu prezentowane na portalu...masz zaciecie i chec wypowiedzenia sie swoim spojrzeniem....tak trzymaj...
emisi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) emisi » 01.09.2005 22:06

Wczoraj po dłudiej podrózy wróciłam z Baśki, dlatego jak dla mnie te zdjęcia są poprostu genialne.... no ale cóż może to jeszcze emocje nie opadły........... :lol:
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 01.09.2005 23:17

...ja poznałem tylko "majową" Baśką Vodę a i tak wiem że to miłość na całe życie :)...pozdrawiam
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 02.09.2005 10:26

mab napisał(a):Fotki sa naprawde niezle choc w duzej mierze uzykales to dzieki dosc nietypowej pogodzie. Dzieki niesamowitym chmurom zyskaly na dramaturgii staly sie bardziej dynamicznei wprost niesamowite. Brawo za spojrzenie.!!!
Choc z drugiej strony sa tam i fotki ktore maja pewne bledy kadrowania , nieczytelnego motywu ...spojrzenia...ale mysle ,ze kazda o kazdej trzeba by bylo oddzielnie sie wypowiedziec . W kazdym badz razie sa zupelnie inne niz typowe tu prezentowane na portalu...masz zaciecie i chec wypowiedzenia sie swoim spojrzeniem....tak trzymaj...


Dziękuję bardzo za wypowiedź, Twoje słowa są dla mnie bardzo budujące i sprawiły mi wiele przyjemności. Pozdrawiam
S.Witkowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 15.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) S.Witkowski » 03.09.2005 16:21

Miło zobaczyć Baską Vodę jeszcze raz - W tym roku miałem być, lecz złamałem nogę. Jest dużo dobrych zdjęć. Nasuwa się refleksja, że pogoda nie była "chorwacka"

Pozdrowienia
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 03.09.2005 23:01

Bardzo ładne zdjęcia.
Kilka bardzo mi bliskich (byłem obok Baski Vody - w Breli).
Widze, że również bardzo chętne fotografowałeś skałkę z drzewkiem w Breli.
Ja mam około 50 zdjęć tego symbolu Breli i podobnie jak u Ciebie wychodził on najlepiej wieczorową porą.
pozdrowienia
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 04.09.2005 00:53

widze ze po moim wyjezdzie pogoda nadal platala figle :]
btw fajnie oglada sie znajome miejsca na fotkach innych ludzi :)
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 04.09.2005 09:05

Makafaka akurat trafil na jedyny dzien z chmurkami i dobrze bo zdjecia sa nietypowe i piekne. A poza tym mielismy piekne slonce i goraco.

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Baska Voda i okolice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone