Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Barinica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wmazur0
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wmazur0 » 21.05.2007 20:04

tak, dokładnie o ten chodzi
lepartyka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lepartyka » 14.08.2007 13:00

wmazur0 napisał(a):tak, dokładnie o ten chodzi

Witam. W tym roku okolice Barinicy nawiedził pożar, jednak sam camp, wbrew oficjalnym informacjom, nie ucierpiał. Jestem tam co roku już od 4 lat. Zmieniły się nieco ceny. Teraz za 1 dzień pobytu 2 dorosłych i dziecka + samochód+namiot płaciłem ok 50zł dziennie. Aktualne ceny: osoba dorosła 20 kuna, dziecko 10 kuna, samochód i namiot po 20 kuna, taksa klimatyczna 5 kun. Ceny te obowiązują w VII i VIII. Poza tymi miesiącami jest nieco taniej. Właściciele bardzo przyjaźni. Serdecznie polecam
Mafus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 22.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mafus » 02.09.2008 21:22

Witam. Niedawno wróciłem z Chorwacji, właśnie z Barinicy i musze powiedzieć, że pożar nie zostawił tak dużo śladów jak przypuszczałem.

Jeśli chodzi o ceny to we wrzesniu obowiązuje taki oto cennik:
-osoba- 2euro
-namiot- 2euro
-samochód- 2euro
-tax- 0,50euro

Czyli super tanio :)

Robert Perkov, właściciel posiada również apartamenty :)

2 osobowy- 18euro
3 osobowy- 23euro
4 osobowy- 27euro
5 osobowy- 32euro

są to również ceny na wrzesień
więcej informacji u Roberta :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Uważam, że takie ceny same zachęcają do pobytu:) Taniej niż nad polskim morzem, a pogoda dużo lepsza, dużo wyższa temperatura zarówno powietrza jak i wody :)
turybka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.08.2009
polecam

Nieprzeczytany postnapisał(a) turybka » 04.08.2009 12:10

Wlasciciele sa bardzo serdeczni, kazdego opuszczajacego kemping zegnaja machajac:) Rano mozna kupic pieczywo z samochodu, ktory specjalnie tam przyjezdza. Atmosfera jest swietna. Sanitariaty sa czyste, woda jest ciepla prawie przez caly dzien. Na kempingu wisi hamak na ktorym mozna sie pobujac. Dowiesili tez miedzy drzewami pare zacieniajacyh mat, takze jest jeszcze wiecej cienia niz bylo 4 lata. Cena w lipcu za dobe za 2 osoby, samochod i namiot i taxe to 90 kun. Aaa wyjezdzajac uslyszelismy, ze za rok ma byc tam prad. Ale tego akurat nam nie brakowalo, bo w kazdej chwili mozna bylo dac im do naladowania np. komorke.
damb
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) damb » 04.08.2009 16:26

Coś mi tu zalatuje reklamą.
Oglądałem ten kamping w zeszłym roku i nie zrobił na mnie delikatnie mówiąc dobrego wrażenia.Położony jest na zakręcie drogi,samochody jadą 10 metrów nad namiotami .Jest to w zasadzie pole biwakowe pomiędzy kilkoma drzewami bez kawałka płaskiej powierzchni.Wogóle nieciekawa okolica. Nie polecam.
turybka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.08.2009
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) turybka » 05.08.2009 13:16

To zadna reklama tylko wrazenia z pobytu (raz 4 lata temu i 2 razy w tym roku)- nie mam zadnego interesu zeby ten kemping reklamowac bo i tak czasem ciezko tam miejsce znalezc taka sie cieszy popularnoscia. Poza tym kemping nie lezy na zakrecie drogi tylko przy samym morzu a samochody nie jezdza 10 metrow od namiotow poniewaz jest tam dosc stromy dojazd rozwidlajacy sie do tego kempingu i do drugiego bedacego "za plotem" . Polozenie jest terasowe czyli poziome powierzchnie na roznych wysokosciach:) Mozna sobie nawet rozbic namiot nad samym morzem. To tak dla wyjasnienia.
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 17.05.2021 12:52

Był ktoś ostatnio na tym campingu?
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 17.05.2021 15:15

Byliśmy na Tomasie z którym graniczy Barinica. Oba zbliżony poziom. A ci potrzebujesz wiedzieć?
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 18.05.2021 06:46

Głownie jak tam plaża bo mało zdjec. Będe z dziecmi 7 i 10 lat. Młodsza nie umie pływac.Czy daleko do konzumu, lidla czy innego sklepu spozywczego. A jak na tym Tomasie? Możesz mi jakieś zdjęcia wysłać ?
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
Barinica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone