Re: Badyle, trawy i inne zielska .....
napisał(a) LRobert » 26.10.2013 21:07
Yhy

A człowiek tak spokojniej żyje.

Mam jeszcze jeden pomysł co mogłeś zrobić aby uzyskać ten efekt ale on mnie trochę przeraża

Mnie się też podoba inaczej bym nie pisał.
Ostatnio edytowano 26.10.2013 21:08 przez
LRobert, łącznie edytowano 1 raz