napisał(a) Bea.ta » 24.09.2013 17:53
napisał(a) malina1959 » 24.09.2013 18:35
lubelski napisał(a):..no i powróćmy do normalności..
napisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2013 18:45
napisał(a) anakin » 24.09.2013 18:53
lubelski napisał(a):..może już był..badyl..pilasty
napisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2013 18:56
napisał(a) anakin » 24.09.2013 18:57
lubelski napisał(a):..nie, niedaleko Plitvickich jezior..zrybione wiesz że somsiad jest debeściak..przeca..
napisał(a) Bea.ta » 24.09.2013 19:01
napisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2013 19:03
napisał(a) malina1959 » 24.09.2013 19:25
lubelski napisał(a):..a coś Ci trza
napisał(a) Bea.ta » 24.09.2013 19:26
napisał(a) malina1959 » 24.09.2013 19:37
Bea.ta napisał(a):Gosiu .... nie wiem, czy tu ją znajdziesz
napisał(a) Bea.ta » 24.09.2013 19:41
malina1959 napisał(a):zartowałam taka jak jest tu, w zupełności mi wystarczy
napisał(a) renatalato » 24.09.2013 19:44
napisał(a) Bea.ta » 24.09.2013 20:08
napisał(a) renatalato » 24.09.2013 21:07
Powrót do FotoCroClub - dyskusja