Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Autokarem do Chorwacji

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
myszurek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.08.2003
Autokarem do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszurek » 08.08.2003 13:58

Jadę do Chorwacji 5 września. byłam przekonana że wybrałam dobrze z Piniorem. teraz mam wątpliwości. Poradźcie jakiegoś innego przewoźnika.
bo Eurolines jeżdzi tylko do 9 września!!!!!!!!
pomóżcie to moja podróż posluban nie może byc źle!!!
bass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) bass » 08.08.2003 22:30

Myszurek sądze że dowiozą Cię calą razem z mężem, może w nie najlepszych wrunkach ale zawsze dowiozą, masz odpowiednie nastawienie piszesz że nie może być tak źle!Pojedziecie w podróż poślubną i Wy będziecie zauroczeni tylko sobą i nie będziecie zwracać uwagi na takie żeczy.Radze nie zmieniać planów i potraktować to jako jedną wielką przygode i do wszystkiego podchodzić z humorem bo tak jest najlepiej, pamiętaj że takie kłopoty w drodze fajnie konsolidują grupę i można wtedy fajnie razem spędzić czas w autokarze.
Lastovo
z Piniorem nie jest źle

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 23.08.2003 12:58

Witam,
Nie wiem, czemy wszyscy wieszają psy na Piniorze. Ja jechałem z nimi rok temu do Splitu i było OK. Może pilotka nie najbardziej sympatyczna, ale cóż tam.... W Splicie byłem godzinę wcześniej, a w Warszawie - aż 4 godziny wcześniej.
Bilety zamówiłem przez biuro WIKEL www.wikel.prv.pl - oni mają duży wybor połączeń do Chorwacji.

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone