Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

App. Bikin, Brela, Scit 57

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005
App. Bikin, Brela, Scit 57

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 07.12.2011 12:23

Witajcie,
pytanko zadałem już w obcym temacie, ale tam jakoś nie ma odzewu (wiem, małe nadużycie, ale to pierwsze w mojej forumowej karierze - admini wybaczcie ...)

Do rzeczy: Czy ktoś był w app. Bikin, Scit 57, Brela?

Okolicę znam, bo byłem w Macku, nieopodal, więc interesuje mnie
1. Czy to co widać na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to prawda?
2. Czy właściciele są OK?
3. Czy parking jest blisko domu (pod domem)?

Pozdrav
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 07.12.2011 12:32

trzy razy przymierzałem się do tego miejsca :@)))

i to tyle, co wiem, bo zawsze mnie pognało gdzieś indziej
wygląda zachęcająco ...
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 07.12.2011 12:38

My byliśmy na Ścit 46 - jakoś nie kojarzę dalej tej ulicy - ale jedno Ci powiem - my mieliśmy 108 schodów na plaże, a dom był nad samym morzem, a do parkingu czyli naszego samochodu 97 schodów. Okolica piękna i spokój, ale z małymi dziećmi może być problem z tymi całymi tobołkami. No i cały bagaż trzeba stachać z parkingu do apartamentu, a potem z powrotem.
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 07.12.2011 12:39

Krystof napisał(a):trzy razy przymierzałem się do tego miejsca :@)))


Tak, tak wiem - znalazłem Cię w innym temacie :wink:
Pozdrav
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 07.12.2011 12:42

Heterka napisał(a):My byliśmy na Ścit 46 - jakoś nie kojarzę dalej tej ulicy - ale jedno Ci powiem - my mieliśmy 108 schodów na plaże, a dom był nad samym morzem, a do parkingu czyli naszego samochodu 97 schodów. Okolica piękna i spokój, ale z małymi dziećmi może być problem z tymi całymi tobołkami. No i cały bagaż trzeba stachać z parkingu do apartamentu, a potem z powrotem.

Dzięki,
Ja byłem w Macku (Scit bodaj 34) i wiem że jest pod górkę. No i nie było miejsca parkingowego pod samym domem. Jedyna niedogodność do targanie tobołów, na szczęście tylko dwa razy.
A latorośl jest już duża, więc może śmigać. Zresztą po wspinaczkach w Marusici żadne górki nam nie straszne :wink:
tasiorowa_20051
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tasiorowa_20051 » 29.12.2011 09:16

Witam. Mogę osobiście polecić Tobie apartamenty w Breli ścit 57. Byłam tam 2 razy z rodzinką w 2010 i 2011 roku. To co widać na zdjęciach to prawda. Właściciela bardzo mili. Na powitanie dzbanek zimnej lemoniady, a dla dorosłych troszke inna lemoniada :) Poza tym apartament Ciovo, w którym byliśmy bardzo czysty, z klimatyzacją i wi-fi. Do morza 80 schodków w dół. Bardzo ładna plaża a do restauracji La Bomba, w której jedliśmy bardzo często 50 m. W razie jakichś dodatkowych pytań pisz na e-maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawaim.
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 29.12.2011 14:33

tasiorowa_20051 napisał(a):Witam. Mogę osobiście polecić Tobie apartamenty w Breli ścit 57. Byłam tam 2 razy z rodzinką w 2010 i 2011 roku. To co widać na zdjęciach to prawda. Właściciela bardzo mili. Na powitanie dzbanek zimnej lemoniady, a dla dorosłych troszke inna lemoniada :) Poza tym apartament Ciovo, w którym byliśmy bardzo czysty, z klimatyzacją i wi-fi. Do morza 80 schodków w dół. Bardzo ładna plaża a do restauracji La Bomba, w której jedliśmy bardzo często 50 m. W razie jakichś dodatkowych pytań pisz na e-maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Pozdrawaim.

Super informacja. Właśnie o to mi chodziło. I jeszcze jedno pytanko - w zasadzie dwa - odnośnie parkingu (pod domem?) i sklepu - rozumiem że najbliższy to ten w kierunku "Centrum" - ca. 300-400 metrów, po lewej stronie przy zakręcie?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Loza_drinker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loza_drinker » 29.12.2011 17:33

tasiorowa_20051 napisał(a):Bardzo ładna plaża a do restauracji La Bomba, w której jedliśmy bardzo często 50 m.


Również szczerze polecam konobe La bomba, dobre jedzonko z grilla, w tym moja ulubiona makrela. Poza tym można wziąć piwko z kuflem na plażę.
tasiorowa_20051
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tasiorowa_20051 » 29.12.2011 20:54

Co do parkingu to nie musisz się martwić. Właściciele - Biba i Frane - zawsze mają miejsce dla swoich gości. Parkingu nie ma bezpośrednio przy domu, tylko jakieś 100 schodków wyżej :) No ale to właśnie urok Breli. Wszędzie schodki. A jak już będziesz na parkigu to idąc w lewo jakiieś 100 metrów jest mały sklepik, w którym doslownie kupisz wszystko. Polecam świeże pączki z czekoladą :) Pycha!!!!!! Na większe zakupy będziesz musial wybrać się do Centrum do Konzuma. Ale my tak naprawdę byliśmy tam tylko raz na zakupach przed wyjazdem. Acha jeszcze jedno. Plaża, którą masz po zejściu w doł schodkami jest naorawdę jedną z najspokojniejszych. Im bliżej centrum , tym więcej plażowiczów. No i oczywiście Punta Rata. Piękna , ale ludź na ludziu. My tam woleliśmy nasza małą plażę między skałkami, a towarzyszyli nam nasi przyjaciele - malutkie kraby. Juz Ci zazdroszczę pobytu w Breli, ale w tym roku zdecydowliśmy ruszyć w inne rejony - chyba Pag ?! Pozdrawam i w razie pytań pisz!
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 30.12.2011 10:00

Loza_drinker napisał(a):Również szczerze polecam konobe La bomba, dobre jedzonko z grilla, w tym moja ulubiona makrela. Poza tym można wziąć piwko z kuflem na plażę

Wiem, wiem. Naprawdę fajne, swojskie miejsce.
Juz Ci zazdroszczę pobytu w Breli, ale w tym roku zdecydowliśmy ruszyć w inne rejony - chyba Pag ?! Pozdrawam i w razie pytań pisz!


Dzięki za informacje, zaliczka wysłana.
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.

Pozdrav
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 30.12.2011 10:15

witam chciałem zapytać czy ktoś może ma mapke by wskazać w którym miejscu jest ten apartament???
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 30.12.2011 11:16

anubis2423 napisał(a):witam chciałem zapytać czy ktoś może ma mapke by wskazać w którym miejscu jest ten apartament???


Wszystko jest zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrav
tasiorowa_20051
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tasiorowa_20051 » 30.12.2011 15:14

To bardzo się cieszę , że już masz zarezerwowane. Ja niestety jeszcze nie należę do tych szczęśliwców. Jak już będziesz na miejscu to pozdrów Bibę i Frane od Marty i Krzysztofa.
Pozdrav
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 09.12.2015 20:34

anubis2423 napisał(a):witam chciałem zapytać czy ktoś może ma mapke by wskazać w którym miejscu jest ten apartament???


Ja też miałem lokum na tej ulicy. Plaża rewelacja zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. A restauracja La Bomba pierwsza klasa. Czy ktoś pamięta nazwisko właścicieli lub ma namiar na nich, bo nad restauracja maja apartament.

Dla zainteresowanych zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 06.02.2016 01:04 przez pablos77, łącznie edytowano 2 razy
kasia.2377
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia.2377 » 14.12.2015 20:34

witam, właśnie myślę o Breli w przyszłe wakacje, podrzucicie namiar na jakiś nocleg blisko plaży? :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
App. Bikin, Brela, Scit 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone