Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apel do forumowiczów o wpisy w banku kwater

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Apel do forumowiczów o wpisy w banku kwater

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 20.09.2013 09:55

Prośba do wszystkich jak w temacie.
Jestem tu nowy, nie ukrywam :)
Szukam lokum na przyszły sezon, też nie ukrywam.
Sporo czasu spędzam na forum przeglądając nowe i stare wątki.
Od jakiegoś czasu, jak się domyślam z uzasadnionych przyczyn, nie można podawać namiarów i linków do kwater w postach, dlatego w wątkach o apartamentach większość wpisów to prośby o namiary na priv'a, moim zdaniem zaśmieca to forum i wcale nie ułatwia forumowych poszukiwań.
Jednocześnie wielu z Was wracacie zadowoleni ze swoich CROwypadów i opisujecie to w swoich relacjach, Wielu z Was ma spore doświadczenie bo byliście już w Chorwacji nie raz.
Relacji na forum jest sporo, a opinii o sprawdzonych miejscach pobytu kilka.

Wpisujcie zatem proszę Wasze opinie o sprawdzonych apartamentach, pokojach i wszelkich tego typu lokum, na pewno będzie to bardzo pomocne dla planujących swoje wyjazdy, dla nowych jak i stałych użytkowników forum.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.10.2013 00:01

Ponawiam prośbę :D
Czas płynie, tygodnie ulatują, relacje przybywają, w banku kwater nic nie przybywa a tu jeszcze trochę i będzie trzeba powoli rezerwować
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006
2 lata Banku Kwater

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 19.01.2015 13:01

Właśnie minęło dwa lata od zmian na naszym forum, wstępnie byłem sceptykiem odnośnie nowych założeń na cro.pl, jednak ponad 9 000 wejść w dziale „Bank kwater” w wątku „Dalmacja północna (od Maslenicy do Primoštenu), przekonuje mnie co do potrzeb stałych i nowych turystów chcących spędzić urlop w tym pięknym klimatycznym kraju.

Ciekawy jestem opinii turystów i właścicieli kwater nt przydatności tego działu forum.

Pozdrav „Bonar”
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: 2 lata Banku Kwater

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.01.2015 13:42

Szkoda tylko, że tak mało osób dokonuje wpisów do Banku...
Rozumiem, tych co jeżdżąc stale w to samo miejsce i nie chcą go reklamować, ale pełno jest osób (sama się do nich zaliczam), które nie planują powrotu w to samo miejsce, bo jest wiele ciekawych miejsc w Cro i spokojnie mogliby się podzielić swoimi namiarami z uwagami. To co dla jednych było za "niskim standardem" (i dlatego się nie dzielą) dla innych będzie całkowicie wystarczającym...
Gdyby w banku było więcej kwater, może znikły by wpisy "szukam czegoś dla 2+2 czy 2+1" i nie podsyłałoby się szukającym po stokroć tego samego namiaru, tylko ewentualnie odpowiadałby się na konkretne pytania...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.08.2015 21:58

Mimo małego zainteresowania podniosę temat :lol:
Właśnie wróciliśmy z pierwszego naszego wyjazdu do Cro.
Przez dwa lata które jestem na forum nic się nie zmieniło, większość wątków z apartamentami to nic nie wnoszące śmieci, bank kwater jak był pusty tak jest nadal.

Wróciliście, jesteście zadowoleni z miejscówki to opisujcie w banku kwater.
Ja tak zrobiłem, może się komuś przyda.
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016
Bank kwater - czemu tak mało rekomdendacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 08.10.2017 10:08

Jak w tytule. Jak na liczbę postów z pytaniem o polecane apartmany, to w wątku polecanych kwater nie ma niemal nic. Pomyślałam, że skoro byłam w apartmanie, który zdecydowanie mogę polecić, to może pomogę innym, umieszczając info w odpowiednim wątku. Napisałam 2 tygodnie temu i...nic. Nie mam żadnej informacji, dlaczego post się nie pojawił. Przeczytałam uważnie regulamin, nie wydaje mi się, żebym w czymkolwiek mu uchybiła...
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: Bank kwater - czemu tak mało rekomdendacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 08.10.2017 14:08

Zobacz, jakie są wymagania, żeby dodawać coś do banku - to skutecznie odstrasza, ale musi tak być, żeby uniknąć nachalnego reklamowania. Dużo jest pytań o apartmany - znajdujesz coś, wyguglasz a potem pytasz, czy ktoś był i co sądzi. Czytaj relacje i pytaj o namiary na PW. Podczas mojej 6-letniej bytności na forum poleciłem tak apartmany w których mieszkałem kilkunastu osobom, które pytały na PW.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Bank kwater - czemu tak mało rekomdendacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.10.2017 21:52

poludnica napisał(a):Jak w tytule. Jak na liczbę postów z pytaniem o polecane apartmany, to w wątku polecanych kwater nie ma niemal nic. Pomyślałam, że skoro byłam w apartmanie, który zdecydowanie mogę polecić, to może pomogę innym, umieszczając info w odpowiednim wątku. Napisałam 2 tygodnie temu i...nic. Nie mam żadnej informacji, dlaczego post się nie pojawił. Przeczytałam uważnie regulamin, nie wydaje mi się, żebym w czymkolwiek mu uchybiła...

Post zaakceptowany. :idea:
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016
Re: Bank kwater - czemu tak mało rekomdendacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 10.10.2017 11:02

Dziękuję za informację. Głowiłam się, czy złamałam regulamin, jednak nie. Szkoda, że tak mało osób w tym wątku poleca apartmany...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Bank kwater - czemu tak mało rekomdendacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.10.2017 11:49

Naturalna metoda selekcji nygusiatych, w szczególności speców od pytań jednorazowych apartman na plaży, ktoś, coś :oczko_usmiech:
A tan na serio, to mnie to swego czasu też bulwersowało.
Są jednak inne metody pozyskania namiarów na fajne miejscówki, ale to już niestety wymaga odrobiny szperania po forum.
A niestety jest sporo ludzi, którzy tego nie robią, a wymagają wszystkie dane na tacy.
Ostatnio edytowano 10.10.2017 19:34 przez sdolas, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.10.2017 14:41

Też popieram umieszczanie wpisów w Banku. Z ciekawości policzyłam, w banku jest ledwie 30 apartamentów opisanych 8O w tym moich 5.....
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.10.2017 19:32

Moje dwa wpisy z trzech miejsc w których byłem do tej pory :wink:
Więcej jest chyba pustych rezerwacji :|
Gdyby każdy z forumowiczów zarekomendował choćby jedno miejsce, to bank kwater by pekał w szwach.
Tego się chyba nie da zmienić, choćbysmy nawet "wyszli na ulice" :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apel do forumowiczów o wpisy w banku kwater
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone