Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Makarska, Baska Voda, Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bierut
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 17.03.2008
Apartamenty Makarska, Baska Voda, Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bierut » 21.03.2008 10:30

Czy mógłby ktoś polecić sprawdzony apartament w ww. wymienionych miejscowościach. Termin od 23 czerwca na ok 10 dni.
Jako, że wyjeżdżamy z żoną i 3 dzieci (wiek 8,4,2 lat) poszukujemy czegoś naprawdę blisko moża. A, że niestety nie będziemy prowadzili życia nocnego zależy nam także, aby mieć balkon na długie wieczory z widokiem na morze. Ot taka zachcianka. :D
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 21.03.2008 11:06

Jadę w identycznym okresie do Baski Vody - i jadę w ciemno. To naprawdę nie jest problem. A co dla jednych jest "sprawdzonym" dla innych może być nie do zaakceptowania. Ludzie mają tak róóóóóżne potrzeby i oczekiwania co do apartamentu. Sam jak szukam to czasami pukam do takich apartamentów, że nawet za darmo bym tak nie chciał (np. ostatnio garaż przerobiony na "apartament" z jednym małym okienkiem u góry o wymiarach ok. 60x40cm za.... 50 euro. Już nie wspomnę o takich, które wystrojem i wyposażeniem pamiętają -porównując do naszeh rzeczywistości - lata Gierkowskie. A i na takie są klienci, którzy potem jeszcze sobie chwalą.
Bierut
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bierut » 21.03.2008 13:27

Oczywiście wyjazd w ciemno też rozważam. A, że jest jesczcze trochę czasu to poświęcam go na przygotowania, planowanie pobytu. Ale ze względu na dzieci chętnie bym coś zarezerwował wcześniej.
Wiele czytałem na tym forum i powiem szczerze, że już sam nie wiem co wybrać. Brela zachwalana, ale przeraża mnie wizja stromych podejść do domu (z trójką dzieci i sprzętem jest to poważna wada). No chyba, że trafi się coś bliżej plaży. Makarska tłoczna, ale ma też zalety - jest gdzie pochodzić. Oczywiście przewiduję wycieczki (od Splitu po Dubrownik).
Tak więc może ktoś "pomoże" zadecydować i zaproponuje coś "dla mnie". :roll:
piotrek.k
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek.k » 22.03.2008 10:58

Byłem w zeszłym roku w Makarskiej z 2,5 letnią córeczką i naprawdę mogę polecić tą miejscowośc. Jest fajny plac zabaw, dużo różnych karuzeli i skoczni dla dzieci, długa plaża żwirowa , dużo knajpek naprawdę fajnie. Dodatkowym plusem są widoki z jednej strony piękne góry a z drugiej błękitne morze tam naprawdę się wypoczywa. Jeżeli chodzi o Brelę to byłem przejazdem i mam mieszane uczucia odpychały mnie te strome podejścia jeżeli Jedziesz z 3 dzieci to odradzam.
Naprawdę polecam jazdę w ciemno tym bardziej w czerwcu jeżeli dojedziesz na miejsce przed południem bez problemu znajdziesz nocleg nie gwarantuje że akurat z bezpośrednim widokiem na morze ale będziesz miał możliwość na miejscu zdecydować w jakiej okolicy zamieszkasz. Jedna rada, nie wynajmuj pierwszego lepszego mieszkania warunki są naprawdę różne ja wynająłem 3 z kolei w pół godziny za 55 euro z widokiem na morze, klimą ( polecam z dziećmi lepiej śpią), tarasem, aneksem kuchennym i 300 m od morza.
Tak naprawdę jadąc w ciemno możecie sami zdecydować gdzie się zatrzymacie Brela Baska voda czy Makarska
Osobiście polecam MAKARSKĄ.
Bierut
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bierut » 25.03.2008 09:18

Bardzo dziękuję za opinię. A czy to prawda, że znaleźć tam można piaszczyste zatoki ? Nie jest to tak bardzo ważne, ale warto wiedzieć, jakby dzieciakom znudziły się kamyczki. A i jeszcze pytanie odnośnie noclegu. Czy nocowaliście po stronie tam gdzie jest plaża, czy port ?
piotrek.k
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek.k » 26.03.2008 07:16

Nocleg 3 minuty od plaży(i pd strony plaży).
Plaż piaszczystych nie pamiętam ale pamiętam że moja córka miała naprawdę dużą frajdę z tymi kamyczkami, kupiliśmy jej buty ochronne ale miała je tylko raz bo praktycznie nie były potrzebne.
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 29.03.2008 20:35

Witam
Pierwszy raz jestem na forum .
Mam prośbę pierwszy raz jedziemy do Chorwacji w dwie rodzinki po cztery osoby .Nie wiem jak się zabrać do szukania apartamentu gdy juz zajedziemy na miejsce. Wybieramy się do Baśka Voda lub do Makarskiej ,podzielcie się doświadczeniami będę bardzo wdzięczny za wskazówki.
Pozdrawiam
Tomek
piotrek.k
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek.k » 30.03.2008 21:45

Najlepiej zajechać na miejsce do południa. Przeważnie doba noclegowa kończy się ok 11 -12 wtedy Pani domu sprząta a mąż idzie na ulicę z kartką Sobe apartmani i szuka klientów. Ja zajechałem ok 15.00 na początku lipca i znalazłem nocleg w 30 minut a wybrałem 3 z kolei.
Co dzień przechodziłem przez Makarską i nie było dnia żebym co najmniej 5 osób nie widział.
Tak naprawdę to stają już przed Makarską, czasami jak widzą obce rejestracje to sami zatrzymują.
Napewno trudniej będzie w dwie cztero osobowe rodziny złapać coś pod jednym dachem dlatego radzę zajechać do południa.
tomek555
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek555 » 31.03.2008 10:46

Dziekuje za radę - postaram sie z niej skorzystać.

Pozdrawiam
Tomek
larry123
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) larry123 » 02.04.2008 11:24

Bierut napisał(a):Czy mógłby ktoś polecić sprawdzony apartament w ww. wymienionych miejscowościach. Termin od 23 czerwca na ok 10 dni.
Jako, że wyjeżdżamy z żoną i 3 dzieci (wiek 8,4,2 lat) poszukujemy czegoś naprawdę blisko moża. A, że niestety nie będziemy prowadzili życia nocnego zależy nam także, aby mieć balkon na długie wieczory z widokiem na morze. Ot taka zachcianka. :D


Z tym MORZEM to Ci wyszło.......... :oops:

Rok temu Brela, polecam jeżeli masa Pepików nie przeszkadza.
adres do apartamentu - czysto, bliziutko MORZA a widoki wieczorem podczas pełni takie że.....

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozdr.
Piotrek
bietka1964
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 08.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bietka1964 » 02.04.2008 11:55

Pisałam tam na lipiec-zajęte.Może tu coś znajdziesz


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Makarska, Baska Voda, Brela
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone