Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty GREGO Viganj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013
Apartamenty GREGO Viganj

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 16.06.2015 12:11

Witam serdecznie.Szukam kogoś kto odwiedził w Viganj na półwyspie Peljesac apartamenty GREGO.
Wszystko jest ok na zdjęciach, bardzo ładnie wygląda, nowoczesne wnętrza, nowe mebelki , ładny taras z widokiem na ..... i właśnie o to chodzi. Z tarasu na piętrze pięknie widać morze ale czy przypadkiem też pięknie nie widać knajpy i jej gości która jest dosłownie 20m od posesji. Znajduje się tak knajpka "Bistro mountain" , niby mała knajpka, ale otwarta do 24 godziny. Zastanawia mnie czy przypadkiem nie będę miał całej chordy drących się wieczorami imprezowiczów pod oknem. Właściciel apartamentu oczywiście nie widzi problemu, bo pisałem do niego i pytałem jak to jest z tą knajpką. No ale wiadomo o co chodzi przecież nie napisze że cały dzień słychać krzyki i śpiewy pijanych serferów. (nic oczywiście do nich nie mam chodzi mi tylko o hałas jaki generuje knajpka). Jeśli ktoś był niech da znać. Jadę po raz trzeci do Chorwacji i nie chcę się po prostu wkurzać na wakacjach zwłaszcza że jedziemy z brzdącami które wcześniej chodzą spać.

Pozdrawiam wszystkich
SMYX :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2015 12:39

W Viganj z zasady nie ma hord. Pokaż ją na mapach, bo nie znalazłem. I data wyjazdu.
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 16.06.2015 15:13

Wiem, że tam nie ma tłumów, ale chodzi o klimat w knajpie, wiadomo ,wakacje, znajomi dobre żarło i wino... Knajpka nazywa się "Bistro Montun" źle poprzednio napisałem nazwę. Po przybliżeniu mapy na googlach pokazuje ją tuż przy morzu bezpośrednio przy drodze, przy końcu Viganj w stronę Loviste.

Chodzi o to, że apartament Grego jest dosłownie 2 z kolei posesją (jest knajpka, później jedna działka z domem i następna to mój apartament - (GREGO) . I teraz pytanie brzmi czy po prostu jest głośno wieczorem. Wiadomo wieczór spędza się na tarasie. Jadę 3 lipca także początek sezonu i spodziewam się jednak sporej ilości turystów i windserfingowców.
smyx
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smyx » 23.07.2015 18:19

Wróciłem.
Wszystko OK.
Apartament godny polecenia. Właściciele fajni (pan Ante), morze przepiękne, miejscowość i okolica niesamowita. Gorąco polecam. Moje obawy z knajpką obok były niepotrzebne. W knajpie wieczorami siedziały może 3-4 osoby. Gdyby ktoś miał pytanie co do regionu to chętnie odpowiem. Pozdrawiam cromaniaków.
maniut
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniut » 16.10.2015 09:29

Byłem kilkadziesiąt metrów od apartamentu Grego. Potwierdzam cisza i spokój. Byłem w 2011 i 2012. Płaciłem 15 euro od osoby w lipcu. A jaka cena w Grego?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty GREGO Viganj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone