Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Villa Victoria, Seget Donji, Trogir, był ktoś?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011
Apartament Villa Victoria, Seget Donji, Trogir, był ktoś?

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 05.03.2011 14:29

Cześć Wam, wybieramy się ze znajomymi w sierpniu w podane w temacie miejsce. Był tam ktoś? bo mam wstępnie zarezerwowane, ale jeszcze nie opłacone, waham się, byliście tam? a jeśli nie w tym apartamencie, to może w okolicy?
podaję linka, do oferty:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
co myślicie?:)
pozdrawiam, Jola
zico3838
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.03.2011
villa wictoria

Nieprzeczytany postnapisał(a) zico3838 » 21.03.2011 08:30

witam ja też zarezerwowałem sobie wczasy w tej willi od 5 sierpnia.czy może ma pani jakieś dodatkowe informacje.Ja sie trochę obawiam tej płatności konto w niemczech .podam swój numer telefonu jakby pani mogła sie ze mna skontaktować może byśmy wymienili informacje.
508890294 pozdrawiam Maciej
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011
witam;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 21.03.2011 20:23

Witam, skoro Pan już zarezerwował, to dla nas już nie ma miejsca, wahaliśmy się, bo rozmysliły się nam dwie z 8 osób i zwlekaliśmy hehe
Ja też się orientowałam ta płatnością do niemieckiego banku, powiem Panu, że jak czytałam, to wszystko zależy z jakiego banku się przelewa pieniądze. Ceny za przelew wahały się od 5,10 do nawet 100zł. więc jak ktoś nie popytał w innych bankach, to przepłacał! wiadomo, że nie trzeba od razu zakładać konta, żeby zrobić przelew, można popytać znajomych kto ma w jakim banku , przelać jemu na konto odpowiednią kwotę i to on zrobi przelew. O to akurat się nie bałam, najbardziej stresowała mnie sama miejscowośc i to, jak tam rzeczywiście będzie. Ale uważam, że gdybyśmy mieli 8 osób, to na pewno już byśmy to mieli zapłacone i zaklepane!:)
Proszę się nie niepokoić, duuużo nocy spędziłam na lekturze opinii tego niemieckiego biura i myślę, że nie ma Pan powodów do obaw!
Tak czy inaczej, po powrocie czekamy na odzew z Pana strony jak tam rzeczywiście było i czy wszystko było jak nalezy;)
ja po swoich wakacjach w pięknej Chorwacji tez dam znać. Pierwszy raz Pan jedzie nie przez typowe biuro podróży?
My pierwszy raz zamierzamy w ten sposób jechać. W zeszłym roku byliśmy na wyspie Pag, również polecam miejscowość Novalja:D
Pozdrawiam!
zico3838
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zico3838 » 22.03.2011 09:22

Dzięki za odpowiedż
Ja nie jadę do Chorwacji przez biuro podróży znalazłem tą willę w internecie i wysłałem zapytanie do właściciela.Mam tylko obawy czy jak przyjadę faktycznie będę miał gdzie spać bo wie pani jak to teraz jest dużo jest naciągaczy któży biorą zaliczki i na tym się kończy.No ale dzwoniłem do właściciela rozmawiałem z nim i myślę że bedzie wszystko ok.
pozdrawiam
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 22.03.2011 09:46

ja tez ta ofertę znalazłam na stronie upierdliwyreklamodawca.pl
Ten cały Mark mniej więcej operuje nawet polskim, więc o tyle mniejszy kłopot! spokojnie, ja mam dużo znajomych, którzy w ten sposób planują wczasy i są bardzo zadowoleni, bo nie muszą bezsensownie płacić biurowi podróży;)
pozdrowionka!:)
barrakuda
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) barrakuda » 21.07.2011 17:36

Byłam w tej willi w tamtym roku. Jak dla mnie- rewelacja. To były moje pierwsze wakacje organizowane w ten sposób i muszę przyznać, że tak już będzie zawsze.
Willa naprawdę ok. Śniadania i kolacje na tarasie- po prostu bajka! Morze rewelacyjne, plaża też fajna. Jak zajechaliśmy pierwsze pozytywne wrażenie- czyściutko. Sypialnie wywietrzone, w łazienkach czysto i pachnąco, a na stole butelka winka.
Właściciel bardzo sympatyczny.
No i Trogir! Powalił mnie na kolana.
Polecam :D
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 21.07.2011 21:32

W samej willi nie byłam, ale mieszkaliśmy zaraz obok.
Natomiast własnie tam kupowaliśmy domowe wyroby:-) polecam!
sierra7
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.04.2014
Re: Apartament Villa Victoria, Seget Donji, Trogir, był ktoś

Nieprzeczytany postnapisał(a) sierra7 » 24.08.2014 17:20

Nocowaliśmy w tym roku w Seget Donji w Villi Victoria u Marka Markovica.
Mogę go ze spokojnym sumieniem polecić każdemu. Sprzedają przepyszne czerwone wino,białe wino, oliwę z oliwek i rakiję. Dużo turystów z okolic kupowało od naszej gospodyni te wyroby.
Apartamenty duże, czyste, klimatyzacja i grill obecne. Można liczyć na świeże ręczniki.
Tośka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.02.2014
Re: Apartament Villa Victoria, Seget Donji, Trogir, był ktoś

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tośka » 19.03.2015 10:55

Witaj,
planujemy z rodziną wyjazd do Seget Donji, Villa Antonio. Czy możesz opisać tamtejsze plaże? Mamy ze znajomymi dwójkę małych 5 letnich urwisów i szukamy miejsca w miarę niedrogiego, ale z bezpiecznymi plażami dla dzieci. Będę wdzięczna za wszystkie informacje, ja natomiast w zamian służę informacjami np. a Baśce Voda kompleks Urania.
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010
Re: Apartament Villa Victoria, Seget Donji, Trogir, był ktoś

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 19.03.2015 20:45

Jeśli byliście w Baskiej Vodzie, to rozczarujecie się Segetem. Woda w porównaniu z Bałtykiem wydawała nam się za pierwszym razem czysta, ale potem kilka razy wracaliśmy do Chorwacji, do innych miejsc i wiemy, że jest dość brudna, jak na warunki chorwackie.
Wynika to zapewne z położenia.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Villa Victoria, Seget Donji, Trogir, był ktoś?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone