Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament MIMOZA Brist

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006
Apartament MIMOZA Brist

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 24.09.2008 21:33

Zastanawiam się nad wyjazdem do tego apartamentu i czyb ył tam ktoś może i ewentualnie czy może podesłać jakieś info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008
mimoza

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 29.09.2008 09:04

Witaj
Goscilismy tam w czercu ale w budynku obok. Jesli lubisz spokój to jest to dobra lokalizacja. Apartamenty mimoza połozone sa miedzy Bristem a Gradacem. Przy domu jest ładna promenada która ciagnie sie do Gradaca.
Do apartamentu jest bardzo kiepski zjazd, bardzo stromo i wasko (po deszczu miałem problem podjechania pod górke koła boksowały w miejscu)
Apartamenty te leza blizej Gradaca niz Bristu.
Jesli masz jakies pytania chetnie odpowiem
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 29.09.2008 10:47

A jak wyglądają plaże w tym rejonie i czy w pobliżu są jakieś inne plaże lub zatoczki do których można spokojnie dojść lug dojechać autkiem. Jak był możliwość podesłania jakiś foto byłbym wdzięczny.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 29.09.2008 10:59

Dla mnie Brist to fajne miejsce . ja byłem w sierpniu w Gradacu ale trzy razy popołudniu jeździlismy na plaże do Bristu . tam było spokojnie i kameralnie , a poza tym częsciej morze było wzburzone jako tako niz w gradacu . W Gradacu masz długie plaże ale wąskie , za to jest spora pormenada z knajpkami na oko ok. 3-4km ciagnie się to wszystko . Brist to skolei spokojna miejscowośc plaże żwirowe tez wąskie ale mało ludzi , na plaży ( położonej centralnie w miejscowości ) jedna knajpka , obok wyżej sprzedawali prosto z grilla makrele dośc dobre . Odludne plaże to te raczej na skałkach ... Ogólnie Brist mi się podobal jako odskocznia od większego Gradaca . Fotki z plaż w gradacu i Briściewyslę ci na maila
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008
mimoza

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 29.09.2008 16:33

Plaze przy tych apartamentach sa wąskie i własciwie to tylko raz tam plazowalismy. Jezdzilismy do Zaostrog gdzie mojej córce bardzo sie podoba(nie udało nam sie tam znalezc fajnej kwatery). Kwatery sa połozone w spokojnej okolicy. Wieczorem mozna sie wybrac na spacer do Gradaca. (całkiem fajne miasteczko bylismy tam 2 razy)
majka&sajgon
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) majka&sajgon » 27.10.2008 21:03

Ja byłam w tym roku w Briście w drugiej połowie czerwca. Ja dla mnie super. Małe miasteczko, idealne do wypoczynku w ciszy i spokoju. Bardzo ładna promenada do Gradac około 3 km (dużo lokali gdzie można zjeść coś dobrego i zdecydowanie plaże bardziej zatłoczone). Apartament mieliśmy super w samym centrum przy hotelu Riva w przystępnej cenie. Jedyny minus tego miasta to wąskie uliczki dojazdowe mieszczące jeden samochód i problem z parkingami. Ale plusy przysłaniają ten jedyny minus. Brist to bardzo dobra baza wypadowa. Pozdrawiam
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 27.10.2008 21:44

Dzięki wielkie za zainteresowanie. Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś informacje o tym apartamencie lub Briście to bardzo proszę o dopisanie.
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 01.03.2009 15:30

Czas odświerzyć temat.
Czy naprawdę nikt tam nie był?
kicka
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicka » 05.07.2009 23:29

Ja nie byłam, ale będę:) Dokładnie 15 sierpnia i też jestem ciekawa czy to dobry wybór..
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 01.08.2009 20:16

Włąśnie wróciłem z Mimozy więc służę informacjami. Mogę jedynie na wstępie napisać, że jak się nie ma mocnego snu i zamierza żyć bez klimy i nie przepada za dyskotekami to może być kiepsko przez nieszczęsną Pinetę.
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 10.01.2010 16:19

Czy był ktoś z Was w Vili Pineta w miejscowości Brist??
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 10.01.2010 17:36

Co prawda byłęm w willi obok ale mogę powiedzieć, że Villa Pineta jest super położona ale jest jeszcze bliżej dyskoteki Pineta (na otwartym powietrzu) niż apartamenty Mimoza. Jeżeli masz stosunkowo mocny sen i będziesz używać klimy i mieć zamknięte okna to można wytrzymać jak zaśnie się zanim zaczną grać. Czsami grupki młodzieży po dyskotece trochę pohałasowały ale były to sytuacje sporadyczne.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 10.01.2010 20:31

Do pawlopa

A kojarzysz może gdzie położony jest ten obiekt ?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:D
madziaL
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziaL » 10.01.2010 20:56

pawlop napisał(a):Co prawda byłęm w willi obok ale mogę powiedzieć, że Villa Pineta jest super położona ale jest jeszcze bliżej dyskoteki Pineta (na otwartym powietrzu) niż apartamenty Mimoza. Jeżeli masz stosunkowo mocny sen i będziesz używać klimy i mieć zamknięte okna to można wytrzymać jak zaśnie się zanim zaczną grać. Czsami grupki młodzieży po dyskotece trochę pohałasowały ale były to sytuacje sporadyczne.


Wielkie dzięki, zamierzam jechać na początku czerwca i z tego co słyszałam to dyskoteka będzie jeszcze zamknięta, na szczęscie:)
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 10.01.2010 21:01

armar napisał(a):Do pawlopa

A kojarzysz może gdzie położony jest ten obiekt ?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

:D



Nistety nie kojarzę, bo w centrum Bristu byłem jedynie raz wieczorem a tak to chodziliśmy promenadą do Gradaca.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament MIMOZA Brist
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone