Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Culjak Mastrinka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukowskiarek76
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.03.2014
Apartament Culjak Mastrinka

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukowskiarek76 » 19.08.2014 21:33

Witam serdecznie.Dzisiaj rano wróciłem z Chorwacji z Mastrinki na wyspie Ciovo.Chciałem wszystkich ostrzec,że mieszczący się tam apartament Culjak nie znajduje się na ulicy Ivana Lucica jak to przedstawia mapka podglądowa,a dwa kilometr dalej na końcu Mastrinki na ulicy Trogiranina 7(adres podany w opisie apartamentu) bardzo stromy podjazd do apartamentu,bardzo strome zejście,bardzo męczące" spacery",bardzo wąskie uliczki.Do plaży jest około 300 m.Sprawdźcie dobrze lokalizację wynajętego apartamentu,bo ja oglądając mapkę lokalizacyjną zdziwiłem się będąc na miejscu.Rezerwowałem to przez booking.com i oni nie widzieli problemu w rozbieżności lokalizacji,więc uważajcie co rezerwujecie.
pitern77
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitern77 » 19.08.2014 21:57

Sam sobie jesteś winny, firma Bookinng tylko pośredniczy w sprzedaży aprtmenow. Zanim cos kupisz masz wujka google i tam sprawdzasz, masz również street view wiec można popatrzeć gdzie kwatera jest. Moja stoi tam gdzie powinna.
wiklos
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 29.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiklos » 19.08.2014 22:15

lukowskiarek76 napisał(a):...Rezerwowałem to przez booking.com i oni nie widzieli problemu w rozbieżności lokalizacji,więc uważajcie co rezerwujecie.

Można wiedzieć co rozumieć, że "oni nie widzieli problemu". Miałem podobną "przygodę" w Grecji - wpisałem negatywną opinię o hotelu i po korespondencji z przedstawicielem booking na Polskę hotel został wycofany z oferty. Pewnie to nie poprawi humoru podczas pobytu ale jest realnym ostrzeżeniem dla następnych nabranych.
EDIT Tym bardziej, że w opiniach z 2013 powiedziano, że coś nie teges z lokalizacją i bardzo stromy podjazd.
lukowskiarek76
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukowskiarek76 » 19.08.2014 23:37

Wujek google i street view pokazał to co było zaznaczone błędną (celową) lokalizację przez właścicieli apartamentu. :lol:
lukowskiarek76
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukowskiarek76 » 19.08.2014 23:43

pitern77 napisał(a):Sam sobie jesteś winny, firma Bookinng tylko pośredniczy w sprzedaży aprtmenow. Zanim cos kupisz masz wujka google i tam sprawdzasz, masz również street view wiec można popatrzeć gdzie kwatera jest. Moja stoi tam gdzie powinna.

Tak też się tłumaczyli,ale na temat google maps to stwierdzili,że są rozbieżności w lokalizacji i tyle na ten temat.Tak trzeba wszystko dobrze sprawdzić.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Culjak Mastrinka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone