Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aparat podwodny

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Aparat podwodny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 16.07.2003 14:06

Wczoraj kupilem aparat do robienia zdjec pod wodą cikawe jakiej beda jakosci - aparat kupilem za 60 zl mozna nim robic zdjecia do 3 m ale sprzedawca mowil ze do 5 tez sie da ...
Obrazek
Wojtek_K
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 21.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek_K » 16.07.2003 14:51

Witam!
Też się noszę z zamiarem kupna aparatu do robienia zdjęć podwodnych. Za 50 zł można kupić jednorazówkę Kodaka, ale wolałbym właśnie taki aparat jak Ty kupiłeś. Czy możesz zdradzić gdzie można kupić taki sprzęt. Dzięki.
Pozdr.
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 16.07.2003 15:58

w aktualnej ofercie marketu TESCO jest coś takiego w cenia 50 zł
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 16.07.2003 16:03

Mam coś podobnego. Nieco lepsza wersje bo dodatkowo z lampą błyskową. Kupowałem w Mediamarkt w Niemczech za ok 16EUR. Można z nim schodzić do 20m pod wodę.
Jak na tak prosty aparacik zdjęcia wyszły całkim OK!!

daras
Mlodax
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 24.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mlodax » 16.07.2003 18:22

Ja kupilam ten Kodaka w Media Markt.
Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jakie zdjecia wyjda :)
Ruszamy w sobote !!!!!!!
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 16.07.2003 18:49

Daras napisał(a):Mam coś podobnego. Nieco lepsza wersje bo dodatkowo z lampą błyskową.
daras


Ten na zdjeciu ma lampe
slawekk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 311
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekk » 16.07.2003 19:07

Mam taki sam.
Już się nim bawiłem .........
w wannie :lool:

Sławek K
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 17.07.2003 08:23

Ja tez mam kodaka z MM zobaczymy jak sobie poradzi :)
Pozdr.
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 17.07.2003 08:43

Wcześniej używałem jednorazówek Kodaka (cena ok. 50 zł).
Stwierdziłem, że to wyrzucanie pieniedzy. Do końca nie wiesz jaki tam jest film - kodak twierdzi, że 800 - ....ha, ale to daje duze ziarno. I faktycznie filmy (zdjecia) robione jednorazówkami - nie wyszły najlepiej. Miałem również aparat APS z dokupioną wodoszczelną torbą. Tu juz zdjecia całkiem, całkiem - no i przede wszystkim mogłem włozyc film jaki chciałem. Tuz przed tegorocznym wyjazdem do CRO wpadł mi w ręce aparacik Leica w wodoszczelnej obudowie (20m) za 16EUR. Zdjęcia wyszły zdecydowanie najlepiej - robiłem je na 400, a ..... aparat mam w dalszym ciągu do kolejnego użycia.

daras

PS. Prezentowany na zdjeciu aparacik firmowany jest (???) przez vivitar - producenta obiektywow. Zdjecia powinny byc OK.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone