Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aparat cyfrowy...

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
strzalka501
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.08.2005
Aparat cyfrowy...

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzalka501 » 03.09.2005 14:54

Mam pytanko.W poniedziałek ruszam do HR i mam nowiutki aparat cyfrowy.Zastanawiam się tylko,na jak długo wystarczy mi miejsca na karcie?Mam 256mb.Więc chyba na krótko.Powiedzcie mi czy w HR jest problem z tym,aby zgrać z karty zdjęcia na CD?Czy dużo jest tam kawiarenek internetowych i czy mają tam oprogramowanie do tych aparatów.Mam CanonaA510.Wybieram się kilka km za Makarską.Jeżeli ktoś mi umie pomóc to będę wdzięczna :) Pozdrawiam.
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 03.09.2005 15:17

Na karcie tej pojemnosci zapiszesz tym aparatem ponad 200fotek w najlepszej rozdzielczosci...gdyby bylo malo to w kazdym miasteczku mozna zgrac na CD zarowno w kawiarenkach internetowych jak i zakladach fotograficznych
mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 03.09.2005 15:19

ja miałem kartę 512 mb ale zrobiłem tylko 400 fotek. Było to mniej niz połowa karty. Myślę że ci wystarczy a jak nie to nie problemu z kawiarenkami albo fotolabami. Są w każdym większym mieście
Pozdrawiam i zazdroszczę, ja juz po wakacjach
strzalka501
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 31.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzalka501 » 03.09.2005 15:30

No to super!Dzięki za pomoc.Mogę więc w poniedziałek startować.Pozdrawiam. :papa:

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

Aparat cyfrowy...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone