Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ALE JA CHCIAŁEM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Loraq12
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 25.02.2015
ALE JA CHCIAŁEM

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 20.05.2019 15:48

WITAM WAS WSZYSTKICH z mojego ogrodu,

ogród.jpg

Od czego by tu zacząć, może od tego że wakacji w CRO w tym roku nie miało być , bo że to po raz piąty, i Żonie się nie chce tam jechać. Przyznam się bez bicia że nie zaglądałem na forum od września 2018, sam nie wiem dlaczego, może z zazdrości że Wy będziecie tam jechać a ja nie... a może dlatego jak np. nie można spojrzeć ukochanej osobie w oczy jak zrobi się coś złego.

Tak więc rozglądałem się za Grecją, all. Tak wyszło że mieliśmy sporo wydatków w tym roku, jakoś z trudem ale byśmy dali rade tam polecieć. Oczywiście ja za Cro, Żona za Grecją. Do dziś ;-)

Zapewne zastanwiacie się dlaczego post nosi nazwę "Ale ja chciałem". Otóż nasz 4 letni syn Olek, jest super negocjatorem. Gdy czegoś chce, nie odpuści dopóki tego nie dostanie. Negocjuje z taką zawziętością jak Elon Musk kolejny wielki kontrakt. Gdy już myślisz że z nim wygrałeś on rzuca na koniec"ALE JA CHCIAŁEM" -to plus jego mimika twarzy ruchy=twoja przegrana. Wie to każdy rodzić strasznie upartego dziecka.

Tak więc gdy dziś rano otworzyłem oczy, odpaliłem laptopa i pokazałem Żonie apartament gdzie byliśmu w 2018. Zrobiłem maślane oczy i powiedziałem" ale ja chciałem". zaczęła się śmiać i .... zgodziła się!!!!


Panie I panowieCRO2019 !!!

Plan z rezerwacją zajął mi dosłownie 5 minut, i to dwóch noclegów, bo jeden po drodze.

Jakbym to robił za pierwszym razem pewnie zajęłoby mi to z miesiąc. Och, zazdroszczę pierwszaczkom, planowania, myślenia jak tam będzie, tylko zabrania mnóstwa niepotrzebnych rzeczy nie zazdroszczę ,kiedy to po przyjezdzie okazuje się że to nie koniec świata :-))

Nasz Synek Olek (nadmienię tylko że 3-ci syn) zaczął swoją przygodę z CRO mając 3-4 miesiące. Dziś ma 4 lata i będzie to jego 5 podróż.

Co się wydarzyło przez rok:
1wtopa w interesie z maszyną, którą musiałem wyremontować
2.w tym samym czasie jakby mało było problemów w pracy to wydarzyło się to:
IMG_3101.jpg


10 listopada Olek złamał podstawę uda. Operacja 2 tygodnie na wyciągu, potem 6 tygodni z gipsem od stóp do klatki piersiowej, 4 tygodnie z szyną. Lekarz pozwolił mu stawać na nogę dopiero w marcu....

3.Nadszedł czas na pożegnanie się z moją ukachaną Q siódemką. Kupiliśmy takie cóś:
arteon.jpg


4. zaraz po powrocie z Cro w środę mieliśmy tylko parę dni na przepranie się i pakowanie i z super paczką wyskoczyliśmy do ( ciekawe kto zgadnie):

góry.jpg



Na koniec. Co jest w takim dzikim. organizowaniu wyjazdu? (chociaż to nie nigdy nie przebije jechania w ciemno bez noclegu)
Otóż to że gdy zeszło ciśnienie nagle zdałem sobie sprawę do wyjazdu zostało 41 dni!!!!!!!!

-
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.05.2019 19:33

Loraq12 napisał(a):Zapewne zastanwiacie się dlaczego post nosi nazwę "Ale ja chciałem". Otóż nasz 4 letni syn Olek, jest super negocjatorem. Gdy czegoś chce, nie odpuści dopóki tego nie dostanie. Negocjuje z taką zawziętością jak Elon Musk kolejny wielki kontrakt. Gdy już myślisz że z nim wygrałeś on rzuca na koniec"ALE JA CHCIAŁEM" -to plus jego mimika twarzy ruchy=twoja przegrana. Wie to każdy rodzić strasznie upartego dziecka.

Tak więc gdy dziś rano otworzyłem oczy, odpaliłem laptopa i pokazałem Żonie apartament gdzie byliśmu w 2018. Zrobiłem maślane oczy i powiedziałem" ale ja chciałem". zaczęła się śmiać i .... zgodziła się!!!!


Panie I panowie CRO2019 !!!

Nie chciałem być pierwszy :wink: ale jestem. :D
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 20.05.2019 19:55

początek mnie zaciekawił wiec też zgłaszam obecność
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.05.2019 21:14

Ja również z chęcią będę zagladac :)
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 20.05.2019 21:16

Siadam. Dzień dobry. Zaciekawilo mnie. Fajnie piszesz.
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 20.05.2019 21:42

Super! :D To gdzie jedziemy za 41 dni? :wink:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 20.05.2019 21:48

To i ja sobie pozaglądam :oczko_usmiech: :papa:
Loraq12
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 25.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 20.05.2019 23:27

cześć Wam,
Dzieki że czytacie te wypociny. Za 41 dni jedziemy do Wiednia, potem do Srimy koło Vodic. Jest to jedno z naszych ulubionych miejsc,blisko do Szybenika, Zadaru,Splitu.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 20.05.2019 23:46

Obrazek
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 21.05.2019 10:21

Zaciekawiony...
oraz zdegustowany zdjęciami. Następne obróć :)
Loraq12
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 25.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 24.05.2019 07:06

Witam ponownie,
Im bliżej do ... nie inaczej im jestem starszy tym mam myśli filozoficzne.

Np. ta, akurat nie jest moja ale jest bliska mojemu sercu.
Pewien znany gość zapytany o to co go dziwi w ludzkości odpowiedział:
"Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze, następnie zaś poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie. Oprócz tego, jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie nie żyje ani w teraźniejszości, ani w przyszłości; żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak naprawdę nie żyjąc."

Apel do wszystkich, zwolnimy trochę.

Tak więc niech to nam przyświeca siedząc na tarasie, pijąc kochane winko ;-)
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 24.05.2019 07:12

Dobry trening karku z rana... :) co za maszyne kupiłeś ?
Loraq12
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 25.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loraq12 » 24.05.2019 07:16

Trochę fotek z zeszłego roku. Dziś dojazd do CRO...
Ale zanim wyjechaliśmy to mieliśmy napięty grafik:
Pojechaliśmy do przyjaciół i rodziny w okolice WAWY zaplanować nasz wyjazd w góry, który miał się odbyć 3-4 dni po powrocie z CRO

bartek.jpg
po dużej butelce whisky ,nam starym dziadom włączyło się poczucie humor


potem szybki biego po Warszawce
palac kultury.jpg


Później był Zator szaleństwo i powrót do domu do pakowania.

My z juniorem pojechaliśmy też w między czasie przetestować:
RS6.jpg






1. tradycyjny postój w Alpach ( w tym roku Wiedeń)
alpy.jpg

2. pogoda w CRO była nie zaciekawa :oops: :oops:
audi 1.jpg

3. śpiochy w drodze
śpiochy.jpg

4. Pierwszy widok na Jadran-chyba.. w sumie do tej pory nie jestem pewien czy tak?
czy to jadran.jpg

5.Mostek do Szybenika- jeszcze tylko parę dni i się widzimy :D :D :D :D :D
mostek do Szybenika.jpg

6. teraz parę pierwszych razy w 2018:
pierwsze piwo.jpg
Pierwsze ukochone Karlovacko!!


mobydick.jpg
pierwsze zanurzenie mobydicka
Ostatnio edytowano 24.05.2019 08:41 przez Loraq12, łącznie edytowano 1 raz
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.05.2019 08:36

Widzę, że autko nieźle zapakowane... po sam dach ;) Ale to standard, u nas też to zawsze wygląda w podobny sposób. Chociaż mąż się stara, żeby zasunąć roletę i mieć widoczną całą tylną szybę, to i tak zazwyczaj część "najpotrzebniejszych rzeczy" rzuca się na roletę... ;)
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.05.2019 21:52

O to i mi sie udało chyba w pierwszym rzędzue usiąść. My podobnie nie wiemy jeszcze gdzie spędzimy pierwsze 2 tygodnie września....Chorwacja....czy Grecja....zobaczymy...
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone