Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Album foto 2

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kobi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 16.07.2003
Album foto 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobi » 03.12.2003 09:52

Sorki ale cos sie pomieszalo w temacie Album foto i nie widac mojego posta. Zamieszczam go tutaj.

Czesc. Na stronie www.akant.pnet.pl/cro zamiescilem kilka zdjec z mojego pierwszego pobytu w cro. Bylo to w tym roku. Zdjecia sa z Makarskiej, Splitu (te w nocy), Dubrownika i Plitvic. Jest tez 6 panoramek.

Od razu chcialbym uprzedzic ze zdjeca te sa umieszczone po kolezensku na stronie kolegi i niedlugo bede je musial skasowac. Zapraszam wiec do ogladani puki jeszcze sa.

Zdjecia wykonalem Canonem IXUS 300 2,1Mpix. Kilka jest tez z Powershota A70. Zdjecia sa w oryginalnym formacie wiec moge sie dlugo wgrywac. Jak znajde czas to przerobie zdjecia i przesle na stronke kolegi ktory zajmuje sie tym albumem tutaj na forum. Ale to jak znajde czas.

Zdjecia nocne troche mi nie wyszly bo byly robione w trybie nocnym a ja wlasciwie pierwszy raz sie bawilem cyfrakiem wiec sami rozumiecie.

Na 10 dniowym pobycie walnolem ponad 600 zdjec a ostalo mi sie troche ponad 500. I tu wlasnie lezy przewaga cyfrakow. Tak mi sie przynajmniej wydaje bo mozna trzaskac ile sie da a wywolac tylko te ktore sa dla nas najlepsze.

Zapraszam do ogladniecia i czekam na Wasze opinie.

P.S. Mam jeszcze Rakije
Anula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anula » 04.12.2003 14:06

Witam
Zdjęcia naprawdę super. Temperaturka też była wysoka !!!!!! Góry (Biokowo ?) też piękne
pozdrawiam
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 04.12.2003 16:48

Zdjęcia super.
Grazka :smo:
Herman Kruger
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 18.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Herman Kruger » 04.12.2003 17:56

Ekstra, aż miło popatrzeć.

A tu zimno i ciemno za oknem ...

Pozdrawiam

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone