Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koziol007
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 31.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) koziol007 » 10.07.2018 11:13

lavender__dreams napisał(a):Pag, okolice Bosany- nie mam termometru, ale na oko tak 22-23, Wchodzi się z lekkim ociąganiem, ale po chwili jest super. :D No, chyba że zajdzie słońce, to wtedy trochę mniej ... :wink:


Dzięki za info, będę dokładnie tam stacjonował od poniedziałku.
Dodam, że średnia temp. wody Adriatyku w okolicach PAG w tym roku jest jedną z najniższych w historii,

Obrazek

Aktualnie wg DHMZ jest 22,8 stopnia w tej okolicy
Ostatnio edytowano 10.07.2018 11:17 przez koziol007, łącznie edytowano 2 razy
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 10.07.2018 11:15

ale żeby nawet się nie opalali?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.07.2018 11:17

Średnią bym się nie sugerował, nie uwzględnia nagłych zmian pogodowych, takich jak bura, która zawsze powoduje nagłe, znaczące spadki temperatury Jadrana, co ma obecnie miejsce.
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 10.07.2018 11:47

alechandro napisał(a):No widać w Omisiu jakie tłumy w wodzie. :D

https://www.skylinewebcams.com/pl/webca ... beach.html

W czasie majowego weekendu było więcej luda :mrgreen:, a temp. wody sięgała 23 st.
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 10.07.2018 12:13

sdolas napisał(a):Średnią bym się nie sugerował, nie uwzględnia nagłych zmian pogodowych, takich jak bura, która zawsze powoduje nagłe, znaczące spadki temperatury Jadrana, co ma obecnie miejsce.



Rok temu tak trafiliśmy. Dzieciaki zębami szczękały i patrzyły na mnie z wyrzutem "mamo, mówiłaś, że tu woda będzie ciepła"... Gospodarze uspokajali, że już kolejnego dnia będzie cieplej i faktycznie, tak było - więc liczę, że jak w czwartek dojedziemy, to już będzie dobrze, bo widok z kamerki nie nastraja pozytywnie, w Bałtyku większe tłumy...
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 10.07.2018 12:15

darekvideo napisał(a):
alechandro napisał(a):No widać w Omisiu jakie tłumy w wodzie. :D

https://www.skylinewebcams.com/pl/webca ... beach.html

W czasie majowego weekendu było więcej luda :mrgreen:, a temp. wody sięgała 23 st.



:D :D :D :D prawie jak w Łebie w szczycie sezonu :hut: :hut:
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 10.07.2018 12:21

sossna napisał(a):
sdolas napisał(a):Średnią bym się nie sugerował, nie uwzględnia nagłych zmian pogodowych, takich jak bura, która zawsze powoduje nagłe, znaczące spadki temperatury Jadrana, co ma obecnie miejsce.



Rok temu tak trafiliśmy. Dzieciaki zębami szczękały i patrzyły na mnie z wyrzutem "mamo, mówiłaś, że tu woda będzie ciepła"... Gospodarze uspokajali, że już kolejnego dnia będzie cieplej i faktycznie, tak było - więc liczę, że jak w czwartek dojedziemy, to już będzie dobrze, bo widok z kamerki nie nastraja pozytywnie, w Bałtyku większe tłumy...


To dajcie znać :D czy jest poprawa, bo ja w piątek dojeżdżam :papa: :hut: :D ewentualnie pozostaje dobry browar i patrzenie na morze :D :D :D :D
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 10.07.2018 12:23

wwwmarco napisał(a):
sossna napisał(a):
sdolas napisał(a):Średnią bym się nie sugerował, nie uwzględnia nagłych zmian pogodowych, takich jak bura, która zawsze powoduje nagłe, znaczące spadki temperatury Jadrana, co ma obecnie miejsce.



Rok temu tak trafiliśmy. Dzieciaki zębami szczękały i patrzyły na mnie z wyrzutem "mamo, mówiłaś, że tu woda będzie ciepła"... Gospodarze uspokajali, że już kolejnego dnia będzie cieplej i faktycznie, tak było - więc liczę, że jak w czwartek dojedziemy, to już będzie dobrze, bo widok z kamerki nie nastraja pozytywnie, w Bałtyku większe tłumy...


To dajcie znać :D czy jest poprawa, bo ja w piątek dojeżdżam :papa: :hut: :D ewentualnie pozostaje dobry browar i patrzenie na morze :D :D :D :D


Nie po to się z Trójmiasta tłukę, żeby patrzeć - popatrzeć to sobie tutaj mogę ;) Jak dojadę, woda ma być jak zupa, i koniec, innej wersji nie akceptuję :boss: :mrgreen:
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 10.07.2018 12:32

sossna napisał(a):
wwwmarco napisał(a):
sossna napisał(a):
sdolas napisał(a):Średnią bym się nie sugerował, nie uwzględnia nagłych zmian pogodowych, takich jak bura, która zawsze powoduje nagłe, znaczące spadki temperatury Jadrana, co ma obecnie miejsce.



Rok temu tak trafiliśmy. Dzieciaki zębami szczękały i patrzyły na mnie z wyrzutem "mamo, mówiłaś, że tu woda będzie ciepła"... Gospodarze uspokajali, że już kolejnego dnia będzie cieplej i faktycznie, tak było - więc liczę, że jak w czwartek dojedziemy, to już będzie dobrze, bo widok z kamerki nie nastraja pozytywnie, w Bałtyku większe tłumy...


To dajcie znać :D czy jest poprawa, bo ja w piątek dojeżdżam :papa: :hut: :D ewentualnie pozostaje dobry browar i patrzenie na morze :D :D :D :D


Nie po to się z Trójmiasta tłukę, żeby patrzeć - popatrzeć to sobie tutaj mogę ;) Jak dojadę, woda ma być jak zupa, i koniec, innej wersji nie akceptuję :boss: :mrgreen:

:D :D :D :D :D :D :D dokąd jedziecie dokładniej :?:
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 10.07.2018 12:34

wwwmarco napisał(a):
sossna napisał(a):
wwwmarco napisał(a):
sossna napisał(a):
sdolas napisał(a):Średnią bym się nie sugerował, nie uwzględnia nagłych zmian pogodowych, takich jak bura, która zawsze powoduje nagłe, znaczące spadki temperatury Jadrana, co ma obecnie miejsce.



Rok temu tak trafiliśmy. Dzieciaki zębami szczękały i patrzyły na mnie z wyrzutem "mamo, mówiłaś, że tu woda będzie ciepła"... Gospodarze uspokajali, że już kolejnego dnia będzie cieplej i faktycznie, tak było - więc liczę, że jak w czwartek dojedziemy, to już będzie dobrze, bo widok z kamerki nie nastraja pozytywnie, w Bałtyku większe tłumy...


To dajcie znać :D czy jest poprawa, bo ja w piątek dojeżdżam :papa: :hut: :D ewentualnie pozostaje dobry browar i patrzenie na morze :D :D :D :D


Nie po to się z Trójmiasta tłukę, żeby patrzeć - popatrzeć to sobie tutaj mogę ;) Jak dojadę, woda ma być jak zupa, i koniec, innej wersji nie akceptuję :boss: :mrgreen:

:D :D :D :D :D :D :D dokąd jedziecie dokładniej :?:


Do Pisaka, rzut beretem od Omiš :)
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 10.07.2018 12:50

Jest ktoś moźe w Rogoznicy i może podać aktualną temp wody?Patrzę na rózne strony w w Sibeniku jest tylko 19st a w Splicie 23 Rogoznica jest tak pośrodku i jestem ciekaw pod wpływem jakiego prądu jest a moze się coś nagrzeje do Poniedziałku.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 10.07.2018 13:02

Dramatyzujecie. Najważniejsze zeby we wrześniu była ciepła :oczko_usmiech:

Mój dzieciak wejdzie do kazdej :P
radekis
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) radekis » 10.07.2018 15:35

Woda zimna:( niestety
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 10.07.2018 16:36

to dobrze, będzie więcej miejsca do pływania :)
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 10.07.2018 17:12

sossna napisał(a):Nie po to się z Trójmiasta tłukę, żeby patrzeć - popatrzeć to sobie tutaj mogę ;) Jak dojadę, woda ma być jak zupa, i koniec, innej wersji nie akceptuję :boss: :mrgreen:

Dokładnie tak.
Ja, na wszelki wypadek, tak z ostrożności coby nie jechać na darmo - rozważyłbym np. Stegny. W Stegnach woda jak w Jadranie. Byłem, widziałem , pływałem. Byłem zaskoczony jej przejrzystością (bardzo dobra) i temperaturą ( ciepła, wchodziłem z marszu), mniej się uradowałem jak zobaczyłem meduzę metr od siebie. Odpłynęła.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 77
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone