Chorwacja online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

7 osób - 4 dor. 3 dz. w wieku 3, 10, 11 lat - POŁUDNIE CRO.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ikonka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.01.2013
7 osób - 4 dor. 3 dz. w wieku 3, 10, 11 lat - POŁUDNIE CRO.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikonka » 25.02.2013 15:43

Szukamy niedrogiego apartamentu dla 7 osób - 4 os. dorosłe i 3 dzieci w wielku 3, 10, 11 lat w południowej Cro. Proszę o jakieś namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuję :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
7 osób - 4 dor. 3 dz. w wieku 3, 10, 11 lat - POŁUDNIE CRO.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

© Copyright: cro.pl 1999-2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.