Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

7 osób - 4 dor. 3 dz. w wieku 3, 10, 11 lat - POŁUDNIE CRO.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ikonka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.01.2013
7 osób - 4 dor. 3 dz. w wieku 3, 10, 11 lat - POŁUDNIE CRO.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikonka » 25.02.2013 14:43

Szukamy niedrogiego apartamentu dla 7 osób - 4 os. dorosłe i 3 dzieci w wielku 3, 10, 11 lat w południowej Cro. Proszę o jakieś namiary - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuję :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
7 osób - 4 dor. 3 dz. w wieku 3, 10, 11 lat - POŁUDNIE CRO.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021