Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

10,000 photos of Croatia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
photocroatia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.02.2004
10,000 photos of Croatia

Nieprzeczytany postnapisał(a) photocroatia » 13.09.2005 15:43

I have hit my 10,000 photos target!

When I started www.photocroatia.com two years ago with my personal 1,000 photos of 25 towns/cities I never imagined that I would ever hit 10,000 photos and more than 150 towns/cities, and especially not within 2 years.

A big thank you!! To everybody who contributed.

I am not slowing down now, On the contrary I am even eager to achieve my original goal of having photos of every major town and city of Croatia.

To help with this goal, I with my sponsors will be starting two photo competitions within the next 2-3 days. Two fantastic competitions and fantastic prizes.

You don’t have to be a professional photographer to win, just 1 great photo!

Sort your photos and visit my website in the next few days to enter the competitions.

Thank you.

Regards,
David

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko10,000 photos of Croatia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018