Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

10,000 photos of Croatia

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
photocroatia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.02.2004
10,000 photos of Croatia

Nieprzeczytany postnapisał(a) photocroatia » 13.09.2005 15:43

I have hit my 10,000 photos target!

When I started www.photocroatia.com two years ago with my personal 1,000 photos of 25 towns/cities I never imagined that I would ever hit 10,000 photos and more than 150 towns/cities, and especially not within 2 years.

A big thank you!! To everybody who contributed.

I am not slowing down now, On the contrary I am even eager to achieve my original goal of having photos of every major town and city of Croatia.

To help with this goal, I with my sponsors will be starting two photo competitions within the next 2-3 days. Two fantastic competitions and fantastic prizes.

You don’t have to be a professional photographer to win, just 1 great photo!

Sort your photos and visit my website in the next few days to enter the competitions.

Thank you.

Regards,
David

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkocron
10,000 photos of Croatia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019