Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 20.07.2018 10:37

Z ostatnich wyjazdów pamiętam, i zdziwiło mnie to, że w okolicach Zadaru nie było ludzi z kartkami.
Natomiast w bardziej obleganych regionach jak np Makarska takich ludzi z kartkami stało sporo.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 20.07.2018 13:56

599 napisał(a):kto wie czy nie ma wpływu na to pogoda i temperatura wody,


Pogoda od początku tygodnia jest bajkowa i długoterminowe przepowiadają utrzymanie takiego stanu :) Woda 24st. źle nie jest :hut: Ale przynajmniej im mniej ludzi tym więcej miejsca na plaży i w konobach :)
Gonzo13
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzo13 » 22.07.2018 12:21

Witam,
Jak wygląda obecnie sytuacja z wyjazdem w ciemno na Istrię? Są dostępne wolne apartamenty? Czy stoją tzw. naganiacze na rogatkach miejscowości z ofertami noclegów?
Lilinka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lilinka » 24.07.2018 10:15

Witam, czy jest ktoś może w okolicy Tribunj, Vodice ? Planuje wyjazd 28.07 czy znajdę tam bez większego problemu coś wolnego ? Pozdrawiam
Pablito970
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 09.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pablito970 » 24.07.2018 10:40

cześć
Ja od 13 sierpnia planuję być w Supetarze. Jakie mam szanse aby znaleźć coś z bomby dla 4 osób /mniej więcej do 80 EUR/?

Pozdrawiam.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 24.07.2018 10:57

Wszędzie piszą że stoją z tabliczkami a powiem szczerze że na odcinku Trogir split nikogo nie widziałem wczoraj po przyjeździe w końcu do Cro.
marcinmr
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinmr » 24.07.2018 13:46

Witam. Planuje wyjazd w ciemno do Chorwacji termin 13.08-24.08 mniej więcej od 10 do 14 dni , dwie osoby dorosłe dwójka dzieci plus pies labrador ułożony. Okolice Omis Trogir Split raczej mała miejscowość jest celem. Jak myślicie czy będzie duży problem z znalezieniem czegoś chyba że ktoś jest i może przysłać jakiś namiar jeśli właściciele mają wolny termin? Niekonicznie w tych okolicach. Dziękuje i pozdrawiam :papa:
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 24.07.2018 14:22

marcinmr napisał(a):Witam. Planuje wyjazd w ciemno do Chorwacji termin 13.08-24.08 mniej więcej od 10 do 14 dni , dwie osoby dorosłe dwójka dzieci plus pies labrador ułożony. Okolice Omis Trogir Split raczej mała miejscowość jest celem. Jak myślicie czy będzie duży problem z znalezieniem czegoś chyba że ktoś jest i może przysłać jakiś namiar jeśli właściciele mają wolny termin? Niekonicznie w tych okolicach. Dziękuje i pozdrawiam :papa:


Jedź, jedź, poznasz przygodę biegania od kwatery do kwatery po kilkunastogodzinnej podróży i to biegania nie po płaskim terenie nie przy 20 st.C., a jeżeli już coś znajdziesz, to albo odległość od plaży będzie passe, albo cena hi level, albo odmówią ze względu na psa.
No, ale zawsze jest szansa jednak coś trafić. Ja wyleczyłem się z wyjazdów w ciemno jakieś 4-5 lat temu po pierwszej próbie, ale szczerze życzę powodzenia.
mirus_1969
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 24.07.2018 15:00

Jeżdżę od 2008 roku zawsze w ciemno,tak żeby być na 9 rano na miejscu i jeszcze mi się nie zdarzyło nie mieć paru kwater do wyboru.Okolice Makarskiej ;-)
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 24.07.2018 15:46

mirus_1969 napisał(a):Jeżdżę od 2008 roku zawsze w ciemno,tak żeby być na 9 rano na miejscu i jeszcze mi się nie zdarzyło nie mieć paru kwater do wyboru.Okolice Makarskiej ;-)


To, o czym napisałem, nie wyklucza tego, o czym Ty napisałeś. Każda sytuacja jest inna.
My pojechaliśmy busem w 2 rodziny i chcieliśmy 2 osobne apartamenty w jednym budynku. Do tego zakładałem max 15e/łóżko/doba, parking na posesji, miejsce na grilla, dom w pierwszej, max w drugiej linii zabudowy od plaży/morza (lipiec, wjazd na "Jadrankę" około 9-tej, szukaliśmy od Omisza do Gradaca mijając jedynie Makarską). Owszem, jeżeli coś się znalazło, to albo dla jednej rodziny, albo dla dwóch, ale cena taka, że z 14 dni trzeba byłoby pobyt skrócić do 10-11 dni, albo dalej od plaży/morza, albo inny "feler". Oczywiście z każdą godziną moje warunki progowe ewoluowały i tak wylądowaliśmy po >6 godzinach w kwaterach, które spełniały większość oczekiwań poza dystansem do plaży. W składzie był kierowca niepijący, zatem jakoś sobie poradziliśmy, ale co do faktu, musiałem z czegoś zrezygnować. W czasie pozostałych moich 7-miu pobytów zawsze miałem to, czego chciałem.
Im niej wymagań wobec miejscówki/kwatery i im mniej rodzin, tym szansa na znalezienie noclegów w ciemno jest większa. Oni mają psa, stąd tez część kwater odpadnie.
Nie przedstawiam sytuacji wyjazdu w ciemno, że to mission impossible, ale uważam, że może być z tym różnie, w zależności od wielu okoliczności.
p.korol
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 26.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) p.korol » 24.07.2018 20:40

Nie jest to takie mission impossible. Myślałem że o tej porze w okolicach Makarska -Split znalezienie kwatery to cud. Ale jadąc w niedzielę około 14.00 kilka osób widziałem z kartkami. Nie wiem co do ceny i innych warunków. Ale było. Więc coś wyhaczyc można.
justyska.k1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyska.k1 » 24.07.2018 22:14

Witam wszystkich jest ktoś na Ciovo ???jak sytuacja z wolnymi apartamentami ???
Czy ktoś się orientuje ?
Proszę o informacje
Pozdrawiam
rehacare
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rehacare » 24.07.2018 22:50

jestem aktualnie w podgorze, nie ma problemy z apartamentami. W niedziel chce ruszyc w kierunku splitu. Czy na odcinku Brela Split atoja naganiacze? Jak wyglada sytuacja z wolnymi apartamentami dla 4 osob na 6 dni?
rehacare
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2016
apartamenty od Breli do Splitu

Nieprzeczytany postnapisał(a) rehacare » 24.07.2018 22:54

Witam, aktualnie jestem w Podgorze. Nie bylo problemu ze znalesieniem wolnego apartamentu. W sobote ruszamy w okolice Omisia. Jaka jest sytuacja z wolnymi apartamentami dla 4 osob? Moga byc ewentualnie dalsze rejony. Ogolnoe chodzi mi o to zeby gdzies dojechac w inne miejsce z podgory i cos sensownego szybko znalezc.
Jaro_wlkp
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaro_wlkp » 25.07.2018 21:19

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym członkiem tego forum i chciałbym sie podzielić moimi doświadczeniami z wyjazdów do CRO. Otóż jeżdżę tam od 4 lat i zawsze "w ciemno" . Co roku jeździłem do Makarskiej i nigdy ale to nigdy nie było żadnego problemu z fajna mijejscówką w dobrej cenie. Czas poszukiwania to max 30 min, na wjeździe od razu wyłapują naganiacze i gdy człowiek jest stanowczy i uparty tak jak ja, wynegocjuje dobrą cenę. Ja za górny pułap obrałem sobie kwote max 60 euro za apartament i nigdy tej kwoty nie przekroczyłem . W tamtym roku byłem na apartamencie za jedyne 45 euro/doba w miesiącu czerwcu. Mieszka tam Polka i nie było problemu żadnego z komunikacją, do plaży rzut kamieniem - ok 100m tak więc ja osobiście polecam wyjazdy bez wczesniejszej rezerwacji. W tym roku jade 15 sierpnia, również w ciemno, tyle ,że zamierzam spędzić wakacjew miejscowości Brela.. Makarskę juz dobrze znam, jest tam rewelacyjnie, teraz czas na inne kurorty. To tyle z mojej strony, pozdrawiam wszystkich . :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 385
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone