Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

w poszukiwaniu kampu idealnego (Istria, Kvarner)

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ikobieta
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2015
w poszukiwaniu kampu idealnego (Istria, Kvarner)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikobieta » 30.07.2015 12:09

Na początek, dzień dobry:)
forum podczytuję już trzeci rok i wiele z rzeczy które tu przeczytałam zostało w głowie:)
dzięki wam trafiłam w cudowne miejsce jakim jest wyspa Cres, oraz na camping idealny (jak dla mnie) Bijar koło Osoru. Zakochaliśmy się w tym miejscu na tyle, że po dwóch dniach na Hvarze (na campingu za tunelem;)) w ub. roku spakowaliśmy się i pojechaliśmy na Cres na Bijar;) (szykuję się od roku żeby napisać na forum opowieść o tej wyprawie;))
Ale ile można, chciałabym jednak jakieś urozmaicenie, szukam szukam i niewiele mogę znaleźć, mam totalny mętlik w głowie.
Z racji tylko jednego kierowcy wolimy miejsce nieco bliżej czyli Istria, Kvarner, bo ub roczny Hvar trochę nas zmęczył.
Jedziemy we dwoje z namiotem, szukamy miejsca zacienionego, bez basenów i atrakcji, względnie czystego. Najbardziej zależy nam na tym żeby camp był w miarę możliwości cichy i spokojny, nie zależy nam na plażach i łatwym zejściu do wody, większą wartość mają skałki i zatoczki do których możemy dojść w okolicy. Urokliwe miasteczko w okolicy też mile widziane. Czyli Bijar, tylko już nie na Cresie;)

ktoś, coś?:) będę wdzięczna za podpowiedzi, bo wyjazd już za 10 dni i jak nie znajdę alternatywy to znów będę wydeptywać ścieżki Osoru:)
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 30.07.2015 12:42

Witaj.

Od 7 sierpnia będę już na kampie Bunica koło Senj, więc postaram się na gorąco coś skrobnąć na jego temat. Wstępne założenia myślę, że może spełnić: podobno cichy, spokojny, blisko do Senj, mała zatoczka z małą plażą pod klifem.

Dam znać :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 30.07.2015 12:46

Jakoś trudno mi uwierzyć, że pokonując taki kawał drogi + przeprawa promowa ktoś po 2 dniach ucieka z Hvaru 8O a następnie przez rok nie ma czasu zrobić rozeznania gdzie tu jechać?
Istria kempingami stoi do wyboru
Kvarner też jest w czym wybierać

Myślę, że najpierw sama musisz wstępnie coś wytypować i ewentualnie dopytywać o szczegóły. Jeden lubi rybki a drugi akwarium.
ikobieta
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikobieta » 30.07.2015 13:09

gusia-s, a jednak:) Hvar totalnie nam nie przypasował, a nie mamy problemu ze spakowaniem się i zmianą miejscówki. ot, taki charakter;)
jest taka zasada, im więcej do wyboru tym trudniej coś znaleźć;)

Viniu będę wdzięczna !:)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 12.08.2015 14:41

Obejrzałem sobie stronkę kempingu Bijar, który na zdjęciach wygląda bardzo dobrze. Spodobało mi się to, że każda parcela jest sfotografowana i posiada opis dotyczący wymiarów i ekspozycji na słońce. To ułatwia rezerwację, która niestety kosztuje 30 euro. Pomysł jednak świetny i godny naśladowania przez inne ośrodki.

Powrót do Kempingi



cron
w poszukiwaniu kampu idealnego (Istria, Kvarner)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone