Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.10.2012 12:25

Jacek S napisał(a):Ładne górskie widoki...jakbym u Wojtka w relacji był... :wink:


Jak Wojtek tu zajrzy to oczywiście wszystkie czubeczki nam ponazywa :!: :D

A relacja w końcówce jakaś taka niedopracowana. :(
Jakaś fontanna wieńcząca dzieło by się przydała. :D
Jak nie z krańców Europy to chociaż warszawska :!:


pzdr :wink:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 30.10.2012 12:33

No to obejrzałem jeszcze raz spokojnie. 8)
Wycieczka bardzo fajna ... mimo, że ekspresowa i to nie tylko z powodu tempa relacji. :)
W sumie sporo zobaczyliście, a dzięki fantastycznej fotograficznej dokumentacji, także i ja o Barcelonie wiem więcej.
Ważne także i to, że Córa spełniła swoje marzenie, a i Ciebie na pewien czas odciągnęła od komputera. ;)
Świetnie, że się „nie posłuchałeś” i użyłeś telefonu by porobić zdjęcia z samolotu.
Zdjęcia gór i chmur „w przelocie” … fantastyczne !

Dzięki serdeczne za tę wyprawę … :) 8)

Pozdrawiam Mariusz.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.10.2012 12:44

Z pewnością ekspresowe wakacje nie staną się moim ulubionym zajęciem,
ale za to po pierwsze zaliczyłem dwa, spore pasma górskie ;), po drugie spodobało mi się przemieszczanie górą,
bez samochodu :D

Strasznie dużo spacerów mi się uzbierało do pokazania (a przecież jeszcze Paryż ... :roll: ), to trzeba kończyc zaległe pomału.

Fontanna jest, a jakże, warszawska z typowymi warszawiakami ;)

Obrazek

Pozdrawiam :D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 30.10.2012 13:09

weldon napisał(a):
Fontanna jest, a jakże, warszawska z typowymi warszawiakami ;)


No to teraz, z czystym sumieniem, mogę pogratulować relacji.
I Wrocław i katalońskie atrakcje z przyjemnością z Wami oglądałem :!:

pzdr :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.10.2012 13:12

weldon napisał(a):Za górami krajobraz znów robi się monotonny ...

Też tak uważam. :)

Żadnych czubków po imieniu nazywał nie będę.
Kiedy porobiłem trochę zdjęć Pirenejów z lotu ptaka podczas powrotu z Patagonii, zwróciłem się na górskich forach z prośbą o pomoc do Francuzów i Hiszpanów. Nikt się nie podjął...

Gracias, Weldon. Bienvenido en el pais.
Pozdrawiam,
Wojtek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 30.10.2012 18:49

Piotrek.....rewelacja :P
tylko to Twoje tempo :wink:
Doleciałam :lol:
A przy okazji.....nic dziwnego, że odprawę przeszliście bez problemu......łyżeczki pamiątkowe są lekkie :wink:
Pozdrav :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 30.10.2012 19:34

Wszak miałem jeszcze butelczynę absyntu :D


Całe 50 ml ;)


Dzięki za wizytę, hiszpańskiego nie znam, za to kataloński taki podobny do naszego,
że się całkiem nieźle dogadywaliśmy :)

Pozdrawiam
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 31.10.2012 12:35

weldon napisał(a):
Ze względu na jutrzejszy, bardzo wczesny, wyjazd, nasz spacer będzie raczej pośpieszny i już bez zaglądania w jakieś kąty, czy przesiadywania w knajpkach.

Prawdę mówiąc mało było o posiłkach i się zastanawiam jak było przewidziane.
weldon napisał(a):
Nie mogłem sobie tego odpuścić i wjeżdżam jeszcze winda na najwyższą kondygnację hotelu.

Pora na utrwalanie widoków wydaje mi się albo za późna albo za wczesna (jeszcze nie ma zapalonych świateł).
weldon napisał(a):
Pomijając głośne protesty mojego dziecka - "Schowaj telefon! Słyszałeś - nie wolno go używać w czasie startu! Schowaj! Żmija :twisted:
Policjanta sobie wychowałem :roll: - start przebiega bez przeszkód, a nawet udaje mi się kilka zdjęć zrobić.

I Kasia miała rację!!! Wiesz jakie niebezpieczne jest używanie telefonu podczas startu - a jakbyś przy okazji zakłócił sygnały do czarnej skrzynki albo jakieś ważne radiolokacyjne i na pulpicie piloci zobaczyliby, że się obniżacie zamiast wznosić. :?:
Jak można swojego własnego dziecka nie słuchać :wink:
weldon napisał(a):
Obrazek

No i po co chodzić po takich górach, wystarczy samolot, fuji hs10 i Piotr :D i są świetne widoki. :D
weldon napisał(a):
Wylądowaliśmy.

Oklaski były?
weldon napisał(a):
Pociąg rusza bez opóźnień. Dalsza droga też mija bez przeszkód.

No i wróciliście do domu, ciekawe ile dni bolały Was nogi. Dziś już pewnie tego już nie pamiętacie.
Jak zawsze chętnie sobie z Wami pozwiedzałam. Było i ciekawie i dużo zdjęć, jak na kilka godzin we Wrocławiu zobaczyliście sporo i dzięki Twojej 3 dniowej wycieczce mogę w najbliższym czasie nie wybierać się w tamte rejony. Dużo u Ciebie zobaczyłam.

Pozdrawiam Was.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 07.11.2012 15:29

Może by tak podsumowanie?
Ile euro poszło w 3 dni?
Wiem, że nie masz wolnego czasu :( święta były ważne, tyle spacerów masz jeszcze jesienią w planie i roboty na dachu być może - toteż brak odpowiedzi na powyższe Cię usprawiedliwia tak w części. :wink:
Pozdr :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 07.11.2012 15:59

Lidia K napisał(a):Może by tak podsumowanie?
Ile euro poszło w 3 dni?
Wiem, że nie masz wolnego czasu :( święta były ważne, tyle spacerów masz jeszcze jesienią w planie i roboty na dachu być może - toteż brak odpowiedzi na powyższe Cię usprawiedliwia tak w części. :wink:
Pozdr :D


Jakoś daleko od Śródziemia o tej porze roku wylądowałem, że zapomniałem już o tej przygodzie :D

Euro nie mam pojęcia ile poszło - jakoś mało, bo w hotelu mieliśmy albo szwedzki stół, zresztą niesamowicie zróżnicowany i dobry - jedynie co, to do kolacji trzeba było sobie jakiś napój kupić. My braliśmy sangrię z lodem w dużym dzbanie.
Zostało nam to na jakiś czas, bo potem, w czasie upałów, kupowałem w Biedronce Sangrite i sobie robiłem schłodzoną z lodem.
Na wyjazdy dostawaliśmy suchy prowiant, a zakupów nie robiliśmy (oprócz wody - tej to nam poszło strasznie dużo. Pierwszego dnia tego nie przewidziałem i w tym tempie mieliśmy ze sobą kłopoty, bo nie było czasu kupić.)
Nie bardzo mielibyśmy jak przywieźć pamiątki, więc to też nas ominęło.

Nogi mnie tak nie bolały - bo do tego, ze dużo chodzimy, to jesteśmy przyzwyczajeni - jak te odparzone stopy :D

Ale wystarczył dzień, dwa w pracy, gdzie się, niestety, mało ruszam i przeszło :)

Po tym wyjeździe, zwłaszcza Kaśka, nabrała ochoty na tanie latanie - wszak nam Modlin pod nosem otworzyli - z planów na razie nici wyszły, bo jakoś w tych remontach i łażeniu po lekarzach szybko wakacje minęły i zaczęła się normalna robota i szkoła, ale wychodzi na to, że to całkiem możliwe wyskoczyć gdzieś i coś zobaczyć, nawet, za nieduże pieniądze, tylko po pierwsze, trzeba się przygotować do tego, po drugie nastawić na to, że się będzie zwiedzało albo dużo po łebkach, albo bardziej szczegółowo, za to powoli.

I tak źle i tak niedobrze :D

Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Śródziemnomorska 7.5 - fontanny na krańcach Europy ... :) - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone