Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spis treści.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.08.2009 21:13

mottom napisał(a):niestety nie zaglądałem NIGDY :x (to znaczy teraz zajrzałem :wink: )


No właśnie :D
I z myślą o takich forumowiczach co nie zaglądają nigdy poza pierwszą stronę powstał ten spis treści ... :D :D :D

Madzia , tak strasznie się nie napracowałem, a poza tym jak pamiętasz czasami lubię się pomęczyć ... :D
Pozdrav.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 31.08.2009 21:52

Po jednym głębszym :D zastanowieniu stwierdziłem,że jednak nie będę w spisie umieszczał linków do relacji z dwóch pierwszych stron,z tego względu,że są tam relacje cały czas w edycji i dynamika ich przemieszczania się z pierwszej na drugą stronę jest bardzo duża :D
A dlaczego nie chcę linkować relacji z pierwszych stron :?: - bo moim zamysłem nie było stworzenie spisu wszystkich naszych wspomnień, ale ułatwienie znalezienia tego co już trochę zostało zapomniane i zepchnięte na dalsze strony.Zresztą pisałem o tym na wstępie ... :D
No to myślę,że już wszystko jasne :D :D :D
Pozdravki. :papa:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 01.09.2009 20:19

wojan, wielkie dzięki. Dzięki Tobie mam relacje podane jak "na dłoni". W długie zimowe wieczory, kiedy forum na chwilę przycicha, będę miała co czytać :lol: . Chociaż patrząc na ilość tegorocznych relacji, nie wiem czy chociaż na chwilę przycichnie. Ale i tak dam radę. Masz rację, że na dalsze strony się po prostu nie zagląda. Chyba, że przypadkiem szukając jakiś informacji :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.09.2009 23:05

wojan napisał(a):Jest rzeczą oczywistą, że w tym spisie treści nie udało mi się umieścić wszystkich wartych przeczytania relacji,dlatego proszę Was o wskazówki co jeszcze trzeba do spisu dodać, a postaram się tego posta na bieżąco edytować.


Andrzejku, super pomysł i dzięki, że Ci się chciało go zrealizować :D

Taka mała uwaga do przemyśłenia - może tytuły relacji oddzielić spacjami :?:

Jedną zrobiłem, czy tak nie będzie czytelniej :?:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.09.2009 23:13

Wojanie, dzięki za ten spis. Rewelacyjny pomysł. Kosztowało Cię to sporo pracy, więc tym większe uznanie Ci się należy.
Pozdrawiam serdecznie :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 02.09.2009 21:56

Janusz Bajcer napisał(a):Taka mała uwaga do przemyśłenia - może tytuły relacji oddzielić spacjami :?:
Jedną zrobiłem, czy tak nie będzie czytelniej :?:


Januszku, może i czytelniej.Tylko że większe odleglości między linkami powodują gwałtowny rozrost :D długości posta. A z historii atojkowego "Kalendarza wyjazdowego" wiemy,że im post jest dłuższy tym większa szansa,że coś go od spodu nadgryzie ... :D :D
:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.09.2009 22:25

No to aby nie nadgryzało, zostaje tak jak jest :D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 03.09.2009 09:27

maslinka napisał(a):Wojanie, dzięki za ten spis. Rewelacyjny pomysł. Kosztowało Cię to sporo pracy, więc tym większe uznanie Ci się należy.
Pozdrawiam serdecznie :)


Podpisuję się pod tym wszystkimi ręcami :wink: i nogami też :D

Ostatnio właśnie ryłam w starszych relacjach i nie było to aż takie fajne, a tu większość jak na dłoni :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 14.09.2009 23:09

Wojan, super pomysł..wielkie hvala ljepa :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.09.2009 23:26

Dzięki wielkie!

Dzięki temu spisowi łatwo i szybko odnalazłem swoje poprzednie historie bez przekopywania się przez cały dział relacji. Szczególnie się naszukałem wątku o Sv. Ilija, a tutaj klik i już.

Pozdrawiam! :papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 19.09.2009 12:28

Wojan
Pomysł i realizacja - przednie.
Hvala Ci wielka :D .
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.09.2009 16:51

Wielkie dzięki za podzięki :D :D
Wasze uznanie będzie dla mnie bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy ... :D :D

:papa:
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 20.09.2009 19:18

Andrzejku_Tytanie pracy,kawał solidnej roboty odstawiłeś. Super :-).

PS. Mam nadzieję , że Alinka nie była zaniedbywana?;-)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 20.09.2009 20:14

zoohha napisał(a):
PS. Mam nadzieję , że Alinka nie była zaniedbywana?;-)


Nie była, nie jest i nie będzie ... :D :D
:papa:
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2299
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 04.10.2009 20:08

Świetny pomysł i Wielkie Dzięki za włożoną pracę!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Spis treści. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone