Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem dokąd jechać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 29.07.2013 23:12

zagi napisał(a):o dzięki wielkie za info
A proszę mi powiedzieć wymienionych miejsc gdzie najlepiej jechać ??



Ja jestem za MAKARSKA bo tam góry schodzą do samego morza i to super mi się akurat podoba, jakby co odezwij się na maila podrzucę parę fotek. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam
jackie
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.07.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackie » 29.07.2013 23:58

Witam
A my ze znajomymi mamy taki oto plan: JEDZIEMY :-) Plan nasz jest jeszcze podparty stwierdzeniem zapożyczonym od niejakiego Pawlaka - sąsiad Krgula - a stwierdzenie to brzmi: CO BEDZIE TO BEDZIE :P
No i jak się Wam podoba nasz plan? ;-)
Poczytaliśmy oczywiście forum, różne przydatne stronki, ale mamy zamiar zostać tam gdzie nam się spodoba, aha żadnych kwater też nie rezerwowaliśmy, a jedzie nas sporo, bo 3 rodziny z dziećmi :)
pozdrawiam
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 05.08.2013 22:30

ja już też zgłupiałem i nie wiem gdzie jechać:/ Gdzie w górnej części dzieje się coś naprawdę ciekawego? Na chwilę obecną ustaliliśmy murter, ale jak patrzę na zdjęcia to strasznie wieje tam biedą, żadnych ciekawych widoków raczej taka osada rybacka:/ Teraz zastanawiamy się nad Primosten, Bradanice, Rogoznice, Trogir, Novalija? Głównym priorytetem jest miejscowość w której jest tanio:) następnie widoki, góry, promenady, krystaliczna woda i trochę imprez. Wiem, że takie rzeczy są w okolicach Makarskiej, lecz to zostawiamy na przyszły rok. Czy w górnej części znajdziemy min coś jak brela i okolice?
Użytkownik usunięty
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2013 22:35

e4r5t napisał(a): Głównym priorytetem jest miejscowość w której jest tanio:) następnie widoki, góry, promenady, krystaliczna woda i trochę imprez.


Tak to się nie da :wink:
Tam gdzie są promenady, imprezy, widoki, góry,
wszystko razem, tam nie może być tanio :wink:

Taniej może być na zadu.iu 8)
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 05.08.2013 23:34

e4r5t napisał(a):ja już też zgłupiałem i nie wiem gdzie jechać:/ Gdzie w górnej części dzieje się coś naprawdę ciekawego? Na chwilę obecną ustaliliśmy murter, ale jak patrzę na zdjęcia to strasznie wieje tam biedą, żadnych ciekawych widoków raczej taka osada rybacka:/ Teraz zastanawiamy się nad Primosten, Bradanice, Rogoznice, Trogir, Novalija? Głównym priorytetem jest miejscowość w której jest tanio:) następnie widoki, góry, promenady, krystaliczna woda i trochę imprez. Wiem, że takie rzeczy są w okolicach Makarskiej, lecz to zostawiamy na przyszły rok. Czy w górnej części znajdziemy min coś jak brela i okolice?


Wg mnie Twoje oczekiwania spełnią Crikvenica i Selce
Użytkownik usunięty
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2013 23:36

Crikvenica jest tania :?:
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 05.08.2013 23:43

Tańsza niż Brela, Trogir czy Primosten. Ale tak jak pisałeś tanio + imprezy, deptaki czy promenady raczej nie idą w parze. Zawsze może zamieszkać np w Novi Vinodolski czy Povile i dojeżdżać do Cikvenicy na promenadę. Tylko czy będzie mu się chciało ?
Użytkownik usunięty
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2013 23:51

Aaa tam, takie dojeżdzanie o kant d... rozbić :roll:
Ani co wypić, bo trzeba tłuc się autem
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 05.08.2013 23:57

Jak by to powiedział gej do geja: Z ust żeś mi to wyjął :mrgreen:
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 06.08.2013 06:22

dokładnie chodzi mi tylko o noclegi chcielibyśmy coś znaleźć za 40-50 euro dla 4 osób:) Termin w którym jedziemy to 16-29 sierpień, a jeszcze jedna ważna kwestia, kiedyś czytałem, że w górnej części Chorwacji jest gorsza pogoda? Częściej pada oraz więcej zachmurzeń?
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 06.08.2013 10:16

W tym terminie nie przejmuj się pogodą. Będzie dobrze. Obejrzyj kwatery w tym Selce
tomekzkrainypoziomek
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekzkrainypoziomek » 06.08.2013 13:59

Ja jeszcze raz pojechałbym do miejscowości Trogir. Byłem tam tydzień temu , to była moja pierwsza podróż na Chorwację.
redaktorm
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 05.01.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) redaktorm » 08.08.2013 21:04

e4r5t napisał(a):ja już też zgłupiałem i nie wiem gdzie jechać:/ Gdzie w górnej części dzieje się coś naprawdę ciekawego? Na chwilę obecną ustaliliśmy murter, ale jak patrzę na zdjęcia to strasznie wieje tam biedą, żadnych ciekawych widoków raczej taka osada rybacka:/ Teraz zastanawiamy się nad Primosten, Bradanice, Rogoznice, Trogir, Novalija? Głównym priorytetem jest miejscowość w której jest tanio:) następnie widoki, góry, promenady, krystaliczna woda i trochę imprez. Wiem, że takie rzeczy są w okolicach Makarskiej, lecz to zostawiamy na przyszły rok. Czy w górnej części znajdziemy min coś jak brela i okolice?


Byłem na wyspie Murter w lipcu jak spędzałem wakacje w Pirovac i powiem szczerze, że mnie ta wyspa przypadła do gustu. Byliśmy na plaży gdzie nawet był piasek :) na plaży tylko trochę ale w wodzie już tylko piasek na pewnym odcinku. Jest powiedzmy widok na otwarte morze, bo widać wyspy Kornati w oddali. Pirovac tez mogę polecić, ale jest specyficzny, bo w zatoce a nie każdemu coś takiego odpowiada. Plusem Pirovac jest to, że to miasteczko, które ma wszystko co potrzebne do funkcjonowania i co najważniejsze nie ma tłumów na plaży. Na publicznej wiadomo jest ciaśniej, ale kilkadziesiąt metrów od niej już np w lipcu korzystałeś z kąpieli sam lub w towarzystwie kilku osób. Niedaleko do Vodić, bo chyba 7 km więc wszędzie blisko. Mieszkałem w budynku mając do morza jakieś 10 metrów więc byłem zachwycony i pierwsze wakacje w Chorwacji mogę uznać za rewelacyjne. Już myślę o powtórce w przyszłym roku :)
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 11.08.2013 10:15

Kolego ile płaciłeś za noclegi?
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011
Re: Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem gdzie jechać

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 04.09.2013 09:56

Ja tam zdecydowanie polecam wyspy... maja swój niepowtarzalny urok :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem dokąd jechać - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone