Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011
Re: Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 15.04.2017 21:29

Ostatnio słyszałem, nie dokładnie i temu wstawiam tutaj. Czy to prawda że.od połowy czerwca nie bedzie roamingu w krajach UE. Ktoś coś słyszał? Piszę tutaj bo jesli google będzie za darmo zagranicą to raczej pojadę przez węgry.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 16.04.2017 01:05

fly napisał(a):Około 22 grosze za minute, bez startu i naliczanie sekundowe.

Jak na Norwegię... to cena przyzwoita. Tylko nie wiem czy to stała cena w abonamencie czy w przypadku przekroczenia no limit :?: W Polsce no limit na wszystko zaczyna się już od 19,90 miesięcznie więc trudno w tym przypadku mówić o cenie za minutę połączenia.

blazej_k1 napisał(a):Ostatnio słyszałem, nie dokładnie i temu wstawiam tutaj. Czy to prawda że.od połowy czerwca nie bedzie roamingu w krajach UE. Ktoś coś słyszał? Piszę tutaj bo jesli google będzie za darmo zagranicą to raczej pojadę przez węgry.

Roaming będzie zawsze... tyle, że tańszy. Połączenia i SMS-y w cenach krajowych a internet tańszy niż obecnie ale ciągle jeszcze droższy niż w kraju.

Może operatorzy wprowadzą jakieś pakietowe promocje, ale na to jeszcze jest czas. Rynek jest konkurencyjny więc poczekamy, zobaczymy... :wink: Jednak na wliczenie połączeń w roamingu do aktualnych taryf no limit bym nie liczył. Raczej spodziewam się promocji typu: 100 minut w roamingu za 20 zł. Chciałbym się mylić... :oczko_usmiech:
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 16.04.2017 12:42

Też nie liczyłem ale kilka dni temu był artykuł że jednak będą do taryf no limit z ograniczeniem że jak ktos będzie dłużej niż chyba 2 miesiące ciągiem w roamingu to mogą wprowadzić opłaty za połączenia.
Internet ma być rozliczany w pierwszej kolejności z abonamentu. Czyli przy amonamencie 29 zł powinniśmy mieć niecały GB internetu w roamingu a im większy abonament płacimy tym więcej.
A jak będzie dowiemy się do 15 maja
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 17.04.2017 16:12

greenrs napisał(a):Jak na Norwegię... to cena przyzwoita. Tylko nie wiem czy to stała cena w abonamencie czy w przypadku przekroczenia no limit :?:

No limit to no limit czyli płacisz i korzystasz do woli.
Cena w prepaidzie za roaming przy odbieraniu jest 11øre/4 grosze, za dzwonienie z/do wym. niżej krajów
EU/EØS-sone

Belgia, Bulgaria, Danmark, Estland, Finland, Frankrike, Fransk Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Hellas, Irland, Island, Italia, Kroatia, Kypros, Latvia, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Malta, Martinique, Nederland, Polen, Portugal, Reunion, Romania, Slovakia, Slovenia, Spania, St Barthelemy, St Martin, Storbritannia, Sverige, Tsjekkia, Tyskland, Ungarn, Østerrike
.
pozdro
fly
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 18.04.2017 11:02

fly napisał(a):
greenrs napisał(a):Jak na Norwegię... to cena przyzwoita. Tylko nie wiem czy to stała cena w abonamencie czy w przypadku przekroczenia no limit :?:

No limit to no limit czyli płacisz i korzystasz do woli.

Oczywiście. Chyba chciałem napisać -po przekroczeniu pakietu minut. Są jeszcze abonamenty z określoną pulą minut :roll:
Prezes1981
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes1981 » 22.04.2017 22:54

Możecie napisać jasno jaki operator w Chorwacji oferuje najlepszą ofertę internetu prepaid i za jaką cenę?

Będę bardzo wdzięczny :D
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 24.04.2017 10:13

Prezes1981 napisał(a):Możecie napisać jasno jaki operator w Chorwacji oferuje najlepszą ofertę internetu prepaid i za jaką cenę?

Będę bardzo wdzięczny :D

Na to pytanie najbardziej wiarygodną odpowiedź mogliby Ci udzielić nasi rezydenci. Przypuszczam, że w tym segmencie rynku sytuacja w Chorwacji jest dynamiczna i podobnie jak w Polsce taryfy oraz promocje zmieniają się z tygodnia na tydzień.
Zastanów się tylko czy kupowanie i przekładanie startera to gra warta świeczki? Już w czerwcu ceny internetu zostaną dość znacznie obniżone a ceny połączeń w roamingu spadną do cen krajowych. Nie wiadomo jeszcze z jakimi promocjami wyskoczą nasi operatorzy - ale, że tak się stanie to więcej niż pewne. Poza tym w większości hoteli, apartamentów, restauracji i konob masz dostęp do internetu bezprzewodowego przez wi-fi. Można to również wykorzystać do całkowicie darmowych połączeń - np. przez WhatsApp czy Wi-fi calling :wink:
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 24.04.2017 10:23

Prezes1981 napisał(a):Możecie napisać jasno jaki operator w Chorwacji oferuje najlepszą ofertę internetu prepaid i za jaką cenę?

Będę bardzo wdzięczny :D


Ja korzystałem w tamtym roku z T-Mobile Unlimited 4G za 85kn, na 7 dni. I polecam 8)
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 24.04.2017 12:29

Z tym najtańszym operatorem to się wstrzymajcie do wakacji. Poczekajcie co zaoferują nam nasi operatorzy. Jak będzie wyglądał rynek po 15 czerwca. To że dziś coś w Chorwacji jest nie znaczy że będzie w lipcu. Ich operatorzy tak samo jak i nasi będą musieli dostosować się do nowego prawa.
Prezes1981
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes1981 » 24.04.2017 19:09

greenrs napisał(a):
Prezes1981 napisał(a):Możecie napisać jasno jaki operator w Chorwacji oferuje najlepszą ofertę internetu prepaid i za jaką cenę?

Będę bardzo wdzięczny :D

Na to pytanie najbardziej wiarygodną odpowiedź mogliby Ci udzielić nasi rezydenci. Przypuszczam, że w tym segmencie rynku sytuacja w Chorwacji jest dynamiczna i podobnie jak w Polsce taryfy oraz promocje zmieniają się z tygodnia na tydzień.
Zastanów się tylko czy kupowanie i przekładanie startera to gra warta świeczki? Już w czerwcu ceny internetu zostaną dość znacznie obniżone a ceny połączeń w roamingu spadną do cen krajowych. Nie wiadomo jeszcze z jakimi promocjami wyskoczą nasi operatorzy - ale, że tak się stanie to więcej niż pewne. Poza tym w większości hoteli, apartamentów, restauracji i konob masz dostęp do internetu bezprzewodowego przez wi-fi. Można to również wykorzystać do całkowicie darmowych połączeń - np. przez WhatsApp czy Wi-fi calling :wink:

Potrzebuję na majówkę kartę ;)
Prezes1981
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes1981 » 24.04.2017 19:10

Endrju napisał(a):
Prezes1981 napisał(a):Możecie napisać jasno jaki operator w Chorwacji oferuje najlepszą ofertę internetu prepaid i za jaką cenę?

Będę bardzo wdzięczny :D


Ja korzystałem w tamtym roku z T-Mobile Unlimited 4G za 85kn, na 7 dni. I polecam 8)


Dzięki za info zapytam jeszcze gospodarza.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 24.04.2017 20:40

Prezes1981 napisał(a):Potrzebuję na majówkę kartę ;)

To pięć dni bez Internetu nie wytrzymasz?
Prezes1981
Odkrywca
Posty: 84
Dołączył(a): 14.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes1981 » 25.04.2017 00:29

greenrs napisał(a):
Prezes1981 napisał(a):Potrzebuję na majówkę kartę ;)

To pięć dni bez Internetu nie wytrzymasz?


Hehehe muszę mieć kontakt z firmą niestety
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2017 00:32

Prezes1981 napisał(a):
greenrs napisał(a):
Prezes1981 napisał(a):Potrzebuję na majówkę kartę ;)

To pięć dni bez Internetu nie wytrzymasz?


Hehehe muszę mieć kontakt z firmą niestety

Widocznie tak muszą mieć Prezesi na urlopie :wink: :papa:
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.04.2017 07:52

Janusz Bajcer napisał(a):
Prezes1981 napisał(a):
greenrs napisał(a):
Prezes1981 napisał(a):Potrzebuję na majówkę kartę ;)

To pięć dni bez Internetu nie wytrzymasz?


Hehehe muszę mieć kontakt z firmą niestety

Widocznie tak muszą mieć Prezesi na urlopie :wink: :papa:


Ja tam prezesem nie jestem, i generalnie nie muszę być pod telefonem, ale jakbym był to mogę zarobić trochę kasy:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 59
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone