Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 26.06.2015 09:55

wojtas_gt napisał(a):Moze jako opanuje :D

Opanujesz spokojnie, startery można kupić m.in. w TISAK-ach. Na koncie masz 10 kun na rozmowy i sms-y, jak byś chciał dzwonić do Polski to z pakietu danych i lokalnych minut nic nie tracisz. Pamiętaj tylko, że promocyjna cena połączeń zagranicznych 0,39HRK/min obowiązuje tylko na numery stacjonarne, na komórki jest dużo drożej, chyba 5,49HRK/h.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 26.06.2015 10:20

Jeszcze dopytam, czy jak się przypadkiem :roll: , wykorzysta całe 3 GB, a urlop dalej trwa :mrgreen: to jak się to zasila?
ewik57
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewik57 » 26.06.2015 11:21

Również interesuje mnie możliwość korzystania z internetu mobilnego w laptopie, bo na kwaterze nie ma wifi, a nie zawsze mi się chce chodzić do pobliskiej knajpki z laptopem. Trochę już o tym poczytałam, ale czy ktoś mi może podpowiedzieć , jak to będzie, kiedy laptop ma modem 3G?
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 26.06.2015 13:13

Belluna napisał(a):Jeszcze dopytam, czy jak się przypadkiem :roll: , wykorzysta całe 3 GB, a urlop dalej trwa :mrgreen: to jak się to zasila?


Zwykle doładowania na kartę :)
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 26.06.2015 13:15

ewik57 napisał(a):Również interesuje mnie możliwość korzystania z internetu mobilnego w laptopie, bo na kwaterze nie ma wifi, a nie zawsze mi się chce chodzić do pobliskiej knajpki z laptopem. Trochę już o tym poczytałam, ale czy ktoś mi może podpowiedzieć , jak to będzie, kiedy laptop ma modem 3G?


Wsadzasz taką chorwacka kartę z netem tam gdzie normalnie wsadzasz polska jak masz laptopa z wbudowanym modemem 3G i reszta jak u nas w kraju :)
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 26.06.2015 13:39

Albo jak masz więcej urządzeń robisz tak
yooshky napisał(a):... Zabrałem do Cro stary smartfon który robił za punkt dostępowy dla dwóch smartfonów, nawigacji i dwóch laptopów,....

Ja w tym roku jadę w nowe miejsce i pomimo faktu, że jest WiFi (tak jest w ofercie) profilaktycznie biorę tablet z za jego pomocą (w razie potrzeby) zrobię pkt. dostępowy ze starterem Tele 2.
wojtas_gt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas_gt » 26.06.2015 14:39

Crocodyl napisał(a):Albo jak masz więcej urządzeń robisz tak
yooshky napisał(a):... Zabrałem do Cro stary smartfon który robił za punkt dostępowy dla dwóch smartfonów, nawigacji i dwóch laptopów,....

Ja w tym roku jadę w nowe miejsce i pomimo faktu, że jest WiFi (tak jest w ofercie) profilaktycznie biorę tablet z za jego pomocą (w razie potrzeby) zrobię pkt. dostępowy ze starterem Tele 2.


No my też weźmiemy kilka smartfonów, spory tablet i lapka i coś to musi jakoś zasilić, nie chodzi o szalone pobieranie, ale kontakt ze znajomymi, portale, czy nawet radio internetowe - które zjadają znikome ilości bajtów. Teraz to jest taniocha, jeszcze niedawno znajomy szczypiąc się na maxa ze swojego fona nakręcił sobie rachunek na 800 złotych :lol: :lol: :lol:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 26.06.2015 15:00

wojtas_gt napisał(a):
Crocodyl napisał(a):Albo jak masz więcej urządzeń robisz tak
yooshky napisał(a):... Zabrałem do Cro stary smartfon który robił za punkt dostępowy dla dwóch smartfonów, nawigacji i dwóch laptopów,....

Ja w tym roku jadę w nowe miejsce i pomimo faktu, że jest WiFi (tak jest w ofercie) profilaktycznie biorę tablet z za jego pomocą (w razie potrzeby) zrobię pkt. dostępowy ze starterem Tele 2.


No my też weźmiemy kilka smartfonów, spory tablet i lapka i coś to musi jakoś zasilić, nie chodzi o szalone pobieranie, ale kontakt ze znajomymi, portale, czy nawet radio internetowe - które zjadają znikome ilości bajtów. Teraz to jest taniocha, jeszcze niedawno znajomy szczypiąc się na maxa ze swojego fona nakręcił sobie rachunek na 800 złotych :lol: :lol: :lol:


Kup przenośny modem z routerem i bankiem energii w jednym, koszt około 300 zł za fajny np TP-Link, ja go ładowałem średnio raz na 3-4 dni a nie raz prawie cały dzień się siedziało na necie jak pogoda nie pozwalała korzystać z uroków Chorwacji :) Problem braku energii Ci odpadnie :)
ewik57
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewik57 » 26.06.2015 15:10

Dzięki za rady. Jadę dopiero pod koniec sierpnia, to liczę jeszcze na info, dokładnie jaki starter za ile i gdzie kupić, bo ja taka "cieńka" trochę w temacie. Narazie pozdrawiam i życzę szerokiej drogi i dużo słonka :lol: :papa:
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 26.06.2015 19:36

TP-LINK M5360

Na tym właśnie urzedowalem w ubiegłym roku, polecam zainteresowanym :)
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 27.06.2015 14:24

Witam ,chętnie przygarne kartę T-Mobile hr ;) Jak by ktos mial taka na zbyciu. Pozdrawia.
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 27.06.2015 20:30

Kup na miejscu starter, od razu będzie "naładowany" i go aktywują :)
wojtas_gt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtas_gt » 28.06.2015 15:17

Czyli jesli mowa o tele2 to sa startery nawet po stacjach itp a tmobile trzeba salonu szukac? Bo jak ktoś bedzie duzo filmikow ogladal to sensowniejsze byloby tmobile i 10 kun dziennie. Ale jak nie ma blisko salonu to latwiej kupic tele2.
A&S
Croentuzjasta
Posty: 237
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A&S » 28.06.2015 20:55

Ja Tele2 tez kupowałem w salonie, na stacji akurat tam gdzie tankowalem po drodze nie mieli żadnych starterow z Internetem..
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 28.06.2015 21:52

wojtas_gt napisał(a):Czyli jesli mowa o tele2 to sa startery nawet po stacjach itp a tmobile trzeba salonu szukac? Bo jak ktoś bedzie duzo filmikow ogladal to sensowniejsze byloby tmobile i 10 kun dziennie. Ale jak nie ma blisko salonu to latwiej kupic tele2.


Startery T-Mobile też były wszędzie. Sam kupowałem w kiosku Slobodna Dalmacija, tak samo później kody doładowań.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone