Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 18.09.2014 12:22

smolandia napisał(a):... APN wpisz internet.tele2.hr ...

Nie ma takiej potrzeby, u siebie mam wpisane tylko internet i wystarczy, że zmienię kartę - nieważne krajową czy zagraniczną - zawsze mi chodzi bez problemu. :D
pzdr
Rygiel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 13.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rygiel » 13.01.2015 20:42

Witam. Proszę Was o pomoc. Ostatnio jak byłem w Chorwacji miałem straszny problem z internetem, darmowych WIFI było mało, a musiałem, często kontaktować się z współpracownikami.
Wiem, że usług roamingowych nie opłaca się wykupywać, więc jaką kartę microSIM(bo taką potrzebuję do telefonu) prepaid byście mi polecili? Wystarczy mi 1GB na 30 dni i jak najtaniej. Rozmowy i sms'y mnie nie interesują. Gdzie i za ile takową nabyć? Może można kupić gdzieś w Polsce albo przez internet? Bo w Chorwacji może być problem..
szfystack
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szfystack » 13.01.2015 22:02

myślę że problemu nie będziesz miał z zakupem prepaida w HR. to cywilizowany kraj . mają normalne stacje benzynowe,albo kioski (tisac-niech mnie ktoś popraw, bo nie jestem pewien nazwy) na których takie cóś nabędziesz - karty micro sim to obecnie standard więc tez nie powinno być problemu.
Ja w wakacje używałem karty SIMPA z taryfą 1GB na tydzień za chyba 20 kun.niestety to była chyba taryfa wakacyjna. inni używali Tele2 lub T-mobile, ale najlepiej będzie jak pooglądasz sobie co w tym wątku jest namalowane :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2015 23:25

Tele2 miało ofertę 3GB na miesiąc chyba za 50 kun. Wcześniej w wątku opisane.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 08.02.2015 00:00

A co z T-Mobile unlimited? Jest jeszcze jak kiedyś?
"Internet Dan" za 10 kun?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.02.2015 10:39

No to dla tych który mówią że Chorwacja jest droga na Kubie i to musisz mieć zasięg Wi-Fi koszt godzinnej karty z dostępem do netu=18złociszy.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 24.05.2015 12:20

Witam. Wie ktoś jak wygląda sprawa internetu w tym roku czy jeszcze za wcześnie??? :)
bart_breslau
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart_breslau » 24.05.2015 14:37

Czy Tele 2 ma podobną ofertę co w zeszłym roku?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2015 14:58

T-mobile ma tak jak w ubiegłym roku:

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne- ... ternet-dan
bart_breslau
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart_breslau » 24.05.2015 15:20

Co do Tele2 sam już znalazłem. Niestety jako nowy użytkownik nie mogę zamieścić linku. Wystarczy wpisać w Google "welcome to croatia tele 2".

Dalej aktualne.
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 29.05.2015 11:57

Szkoda tylko że nie zwiekszyli GB ;-)
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 11.06.2015 16:27

Jeśli ktoś potrzebuje dużego pakietu danych to nie ma nic lepszego od T-Mobile. 24h unlimited kosztują ~6 zł (10 kun).
Szczególnie dobre dla rodziny. Zabrałem do Cro stary smartfon który robił za punkt dostępowy dla dwóch smartfonów, nawigacji i dwóch laptopów, prowadziłem rozmowy wideo, cały czas szło live synchro fotek do DropBox itp.
W tym roku znów kupię "Internet Dan".
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 11.06.2015 22:54

yooshky napisał(a):Jeśli ktoś potrzebuje dużego pakietu danych to nie ma nic lepszego od T-Mobile. 24h unlimited kosztują ~6 zł (10 kun).
Szczególnie dobre dla rodziny. Zabrałem do Cro stary smartfon który robił za punkt dostępowy dla dwóch smartfonów, nawigacji i dwóch laptopów, prowadziłem rozmowy wideo, cały czas szło live synchro fotek do DropBox itp.
W tym roku znów kupię "Internet Dan".

Wystarczyło wysłać kilka sms-ów jak podano wcześniej czy były komplikacje? Mam router huawei i wie ktoś może czy można go wykorzystać do neta(simlocka nie ma jakby co) ? Smsy wysyłam wtedy z tel. i kartę przekładam ?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 12.06.2015 09:38

W tamtym roku mieliśmy internet z Tele2.
Wkładasz kartę do telefonu, wysyłasz smsa- obojętnie do kogo i wpada Ci transfer.
Kartę później przełożyliśmy do modemu, a modemik do lapa. Wszystko działało bez problemów.
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 12.06.2015 11:26

Witam, mam pytania starter T-mobile :

1. Czy startery są tylko za 50 KUN?
2. Czy w tym starterze na jednej z kart jest już 50 KUN do wykorzystania na 5 x internet dan? czy obie karty są gołe i trzeba zasilić ? bo jak czytam to ludzie różnie piszą....
3. Ta konfiguracja na INTERNET DAN poprzez sms jest aktualna? wysyłamy na 3636 czy na 13636 :
http://www.bryg.pl/art/internet-w-chorwacji.aspx
https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne- ... ternet-dan
4. W telefonie nie trzeba będzie nic dodatkowo konfigurować? (Galaxy s4)
5. Planujemy to wykupić wspólnie ze znajomymi i na 1 telefonie użyć funkcji router żeby reszta korzystała.
6. T-mobile ma lepszy zasięg od Tele2? w okolicach Rogoznicy?
7. Te kody są aktualne? :
Aktualnie aktywne opcje można sprawdzić przez wysłanie na numer 3636 darmowego SMS-a o treści "?".
Sprawdzenie stanu konta oraz jego okresu ważności, przez wysłanie kodu USSD: *100#.

8. Startery można kupić wszędzie? stacje, sklepy, kioski, poczta?


pzdr.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone