Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping na Solta poszukiwany

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
onkr78
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2011
Kemping na Solta poszukiwany

Nieprzeczytany postnapisał(a) onkr78 » 01.06.2011 19:01

Chciałbym prosić o informacje dotyczące kempingów na Solcie. Znalazłem tylko informację że istnieje w Stomorskiej - Mido i niestety nic więcej. Może ktoś zwiedzał wyspę i udało mu się dostrzec ten lub inny i podzieli się informacjami. Ja byłem w Stomorskiej w 2004 strasznie urzekła mnie ta wysepka, mieszkałem wówczas w jednym z apartamentów, w tym roku pakuję plecak, zabieram namiot i autokarem ruszam do cro :-) Zastanawiałem się jeszcze nad kempingami na Brac -u, tylko rejony Supetaru, Mircy lub Sutivanu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2011 12:18

:lol:
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 22.06.2011 02:33

Udało się znaleść jakieś info na temat kampu MIDO :?:
onkr78
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) onkr78 » 22.06.2011 06:13

Niestety bez żadnego konkretnego odzewu. Z racji tego odpuszczam Solte i urlop zaczynam od Brac-u (Sutivan).
onkr78
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) onkr78 » 11.07.2011 20:26

stratos napisał(a):Udało się znaleść jakieś info na temat kampu MIDO :?:

Nie wytrzymałem i podczas pobytu na Bracu udałem się na Solte, sprawdziłem osobiście - camp Mido w Stomorskiej działa i ma się bardzo dobrze, mała kameralna parcela z dość trudnym wjazdem samochodem osobowym, kamper nie ma możliwości wjechania (zresztą to wcześniej już wiedziałem po przeczytaniu na jednym z niemieckich for) w bardzo wąska uliczkę.
onkr78
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2011
Aktualny cennik

Nieprzeczytany postnapisał(a) onkr78 » 17.07.2012 19:05

Cennik na sezon 2012 - 5,5 - Euro osoba, 4,5 Euro - namiot.
stratos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 16.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stratos » 18.07.2012 01:28

Serdecznie dziękuje za info , jeszcze się zastanawiam gdzie jechać :roll:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 18.07.2012 10:07

onkr78 napisał(a):Niestety bez żadnego konkretnego odzewu. Z racji tego odpuszczam Solte i urlop zaczynam od Brac-u (Sutivan).


A może przy okazji napiszesz coś o urlopie na Braciu? Mam na myśli campingi - byliście w Sutivanie? Opiszesz swoje wrażenia?
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 19.07.2012 13:54

AniaJ. napisał(a):
onkr78 napisał(a):Niestety bez żadnego konkretnego odzewu. Z racji tego odpuszczam Solte i urlop zaczynam od Brac-u (Sutivan).


A może przy okazji napiszesz coś o urlopie na Braciu? Mam na myśli campingi - byliście w Sutivanie? Opiszesz swoje wrażenia?


Na Braci są słabe kampy. W Supetarze jest taki dosyć zalesiony i jakies 300 m od plaży, poza tym nie wiem jak kto woli ale mi się raczej podobaja białe kamyczki na plaży a ta wyspa na północy ma takie dosyć ostre ciemne wybrzeże. W Milnie nie ma ani jednego kampa. W Sultivanie chyba nie ma. Jest kamp koło Bolu w Murvicy, nawet fajnie wyglądał a w samym Bolu jest kamping na terenie kościoła ogrodzony murami. Ogólnie nie polecam tej wyspy jeżeli chodzi o biwakowanie, aczkolwiek można zwiedzić wysepkę z czystej ciekawości.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping na Solta poszukiwany
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone