Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamping Zaton - kto zna???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.02.2012 09:55

edart napisał(a):a czy ktoś był w Zotnie w namiocie Selektcampu? Chodzi mi o takie stacjonarne (bengali czy cos w podobie??) na stronie nie znajduje a ofercie selecktcamp tak...


Namioty wypożyczane przez w/w firmę - firmy są super wyposażone, brakuje tylko "Jana" sprzątającego po nocnej imprezie.

Jedynym mankamentem jest czasami (zależy od szczęścia) zbyt bliskie usytuowanie jednego namiotu od drugiego.
kubakinia
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubakinia » 06.03.2012 10:43

Czy ktoś był w Zotnie w domku Selektcampu?, czy ktoś wie w której części campingu są one umieszczone ?
edart
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 23.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) edart » 23.05.2012 13:48

podbjam powyższe pytanie - nigdzie nie moge tego znaleźć
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.05.2012 14:04

Wg mnie namioty Selektcamp płożone są w części kempingu oznaczonym na planie Zona A
kubakinia
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubakinia » 25.05.2012 09:58

Janusz Bajcer napisał(a):Wg mnie namioty Selektcamp płożone są w części kempingu oznaczonym na planie Zona A


Dzięki serdeczne, ale piszesz o namiotach, a mi chodzi o domki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2012 10:05

Domki też na zona A
kubakinia
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubakinia » 25.05.2012 11:59

Dzięki serdeczne :)
KasiaAD
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaAD » 09.06.2012 16:47

Witam!

Ja byłam 2-krotnie w domkach Selectcampu- są położone w strefie A.
Fajnie zacienione - więc upał nie jest taki straszny:) Domki są tak ustawione, że sąsiad- sąsiadowi nie zagląda na taras- POLECAM!

A ja mam pytamie: czy ktoś był w apartamentach wynajętych na miejscu w Zatonie- mam rezerwację - i kilka pytań, na które jakoś nie mogę doczekać się odpowiedzi.
1. Płatność za pobyt- czy resztę (poza zaliczką) dopłaca się na miejscu?
2. Czy otrzymije się jakieś potwierdzenie rezewacji, czy melduje na podstawie potwierdzenia wpłaty zaliczki??
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamping Zaton - kto zna??? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone