Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fischpicnic Makarski Jadran

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009
Fischpicnic Makarski Jadran

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 30.06.2013 10:02

Ktoś się może orientuje jak wyglądają tegoroczne ceny fischpicnicu Makarskim Jadranem na Hvar i Brać?
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 30.06.2013 13:00

maciej1976 napisał(a):Ktoś się może orientuje jak wyglądają tegoroczne ceny fischpicnicu Makarskim Jadranem na Hvar i Brać?

Znam ceny z Baśki Vody , słynny Bibe to koszt w tym roku 230 kun, natomiast Murter 220 kun . Stateczki płyną do Jelsy na Hvarze , potem do Bol na Brać ,gdzie można udać się pieszo lub wodną taksówką na Zlatni Rat.
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 30.06.2013 13:10

_Ewa_ napisał(a):Jack77 - ale piszesz o innych statkach, nie o Makarskim Jadranie?

Tak, ale ceny są podobne. A "biba" na Bibe :D, moim zdaniem lepsza :D
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 24.07.2013 14:49

My wlasnie zrobiliśmy rezerwację na sobotę, wypływamy z Makarskiej, podobno najmniej ludzi, wymiana turnusów..? ;)

Ceny:250 kun os dorosła
Dziecko powyżej 7 lat 125kum:)

Słuchajcie Kochani, czy dobrym pomysłem jest wybierać się tam z dziećmi? 6 i 12 lat?
Jeśli to naprawdę taka imprezowania, będą tam dzieci?
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 28.07.2013 10:00

My już po:)
Z dziećmi śmiało można
Muzyka była ok, nie dudniło w uszach;)
Dzieci sporo, jedzonko ok, kawa meeega słodka.
Rakija okropna ;) ale ja nie piję raczej ;)))

Widzieliśmy delfinki , trochę daleko, ale były:)

Dodam,ze rezerwowaliśmy bilety sporo wcześniej, a mieliśmy miejsce na mega słońcu. Mały właził pod stół.
Dlatego rezerwujac bilety, proście o zaznaczenie miejsca - wiem, ze niektórzy mieli i były porobione rezerwacje na imię i nazwisko. My nie wiedzieliśmy, ze tak można.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 28.07.2013 16:24

Asiu , a może znalazłby się u Ciebie jakiś filmik z tego rejsu ? :wink:

Nam się jeszcze nie udało popłynąć :D ale jesteśmy co roku w Tucepi i staramy się Go przywitać :oczko_usmiech:

Ehhh jeszcze tylko 17 DDW i fruuuuuu :lol:
jonaska
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jonaska » 28.07.2013 17:21

Sa jakieś filmiki na youtube, popatrz.
Ja nie nagrywałam niestety:(
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 28.07.2013 17:31

Ok ,no nic może nam się w końcu uda popłynąć :)
adamcmar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamcmar » 30.07.2013 09:54

jonaska napisał(a):Sa jakieś filmiki na youtube, popatrz.
Ja nie nagrywałam niestety:(



Cześć , są filmiki : http://www.youtube.com/v/iL9vhNi1_1g">http://www.youtube.com/v/iL9vhNi1_1g&hl=de&fs=1&rel=0&hd=1" /> .... do wyboru , do koloru :) jeszcze 12 dni i ....odmor u Tučepima :)
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 30.07.2013 12:43

Witam pytanie mam takie czy można gdzieś popłynąć bez tych muzycznych szaleństw czy wszystkie jednostki pływające z riwiery makarskiej tak dudnią , chce w spokoju się delektować morzem a żeby mi jakiś pijany facet wywijał tyłkiem przed nosem
adamcmar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamcmar » 30.07.2013 13:01

Jest duży wybór , można np. wynająć morską taxi w porcie w Tucepi (kapitan przeważnie stoi przy sklepiku z pamiątkami ) . Wycieczka z Tucepi do Makarskiej dla około 10 osób to koszt w granicach 400 kun. Jest też trasa na Hvar chyba za 500,
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 30.07.2013 13:09

adamcmar napisał(a):
jonaska napisał(a):Sa jakieś filmiki na youtube, popatrz.
Ja nie nagrywałam niestety:(



Cześć , są filmiki : http://www.youtube.com/v/iL9vhNi1_1g">http://www.youtube.com/v/iL9vhNi1_1g&hl=de&fs=1&rel=0&hd=1" /> .... do wyboru , do koloru :) jeszcze 12 dni i ....odmor u Tučepima :)


Nam zostało jeszcze 15 dni i fruuuu prawie codziennie do portu..... :wink:
adamcmar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamcmar » 30.07.2013 13:34

Port jest OK - szkoda tylko ,że nie ma drabinki do wychodzenia , schody zarośnięte , a po linie ...no trudno , ale czego się nie robi by sobie poskakać :)
nera_rosa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nera_rosa » 06.08.2013 15:52

Płynęliśmy z Makarskiej, statek Calypso. Muzyka głośna była tylko ok. 30 minut przed wpłynięciem do portu (w trakcie wyborów mistera - ale jak nie chcesz tego oglądać, to możesz przejść do innej części statku). Cena wyjściowa 250 kun, potem 220 i doszło do 200 kun - przy 5 osobach.
Wino i sok w plastikowych kubeczkach podczas obiadu (pomiędzy wyspami). Chodzi też pomiędzy pasażerami sympatyczny pan i rozlewa w plastikowe kieliszki rakiję - bardzo symboliczna ilość.

Makarski Jadran polecano nam jako statek imprezowy. Cena 250 kun. Polecano jednak rejs na Korcule, który był w środę, a my wybraliśmy się na Fish Picnic w czwartek.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone