Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom na 8 osob.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
torg
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.07.2008
Dom na 8 osob.

Nieprzeczytany postnapisał(a) torg » 30.07.2008 17:38

Witam,
Czy moze ktos mi polecic dom na 8-10 osob najlepiej z basenem a jak bez to blisko plazy.
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc!
Olek
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 30.07.2008 18:14

Może ktoś polecić, ale na kiedy to ma być?
Ogólnie takie wille mają duże powodzenie, więc nie mogę gwarantować, że jest jeszcze wolne miejsce.
Proszę o kontakt e-mail lub na GG.
jola1212
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 10.07.2008
Polecam Jedno Pietro Domu Dla 10 Osob

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola1212 » 19.08.2008 21:44

Jezeli jestescie zainteresowani cisza i spokojem , lubicie lowic ryby,plywac motorowka itd............Polecam apartament w miejscowosci Prizna.Zainteresowanym podam kontakt
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 20.08.2008 22:01

Ja poproszę. mój ardes adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzesio73
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesio73 » 25.02.2013 13:10

Poszukuję kwatery dla 8 osób jak najbliżej morza w jak najlepszej cenie minimum z dwoma łazienkami
W terminie 10.08-24.08.2013
Pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji i liczę na pomoc w tym zakresie
Jak coś nie tak napisałem to przepraszam z góry
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
timur74
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) timur74 » 27.02.2013 23:23

witam
moj pierwszy wypad do Chorwacji i potrzebuje pomocy w znalezieniu apartamentu-domu dla 3 rodzin(6+2dzieci)w terminie od 10 sierpień w rejonie Omiś-Makarska (bez wysp) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuje za namiar
poull
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poull » 28.02.2013 22:14

Poszukuję domu lub 2 apartamentów w sumie dla 8 osób ( 2 rodziny, 2+2 ) 15.07-31.07 rejon HVAR w pobliżu plaży. Dzięki na namiary poniżej e mail; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone