Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2013 11:30

Kenik napisał(a):
agapi napisał(a):

W szkole sredniej troszke sie podbudowalam .
Napisalam na szostke mature z polskiego .


Szukam wciaz u Was potwierdzenia ,ze jestem cos warta...ze jednak potrafie kogos zaciekawic i ...wierze ,ze jezeli piszecie iz wam sie podoba ...znaczy ,ze faktycznie tak jest


Oj, agapi tutaj chyba zdeczka podkoloryzowałaś. Chyba nie mogłaś dostać tej szóstki bo jej jeszcze w Twoim czasie nie było. Chociaż nie wiem kiedy do szkoły średniej chodziłaś. ;)

Jesteś wiele warta ale obawiam się, że przy Twoim barwnym stylu pisania mogłabyś dzisiejszej matury nie zdać bo zwyczajnie nie wstrzeliłabyś się w klucz. :(


Oj, Kenik..a jednak miałam tą szóstkę :mrgreen: ( a pałę z matmy :evil: )..bodajże w następnej relacji przyznałam się jaka ''stara'' jestem, to sobie policz :wink:
I nie wiem jak jest teraz na maturze ale.. jak jest wciąż ''wolny temat''..to miałabym maleńką szansę.. :) (..choć w sumie nie wiem...jaki ''klucz'' masz na myśli... :?)
:)
Użytkownik usunięty
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2013 13:21

agapi napisał(a):
Oj, Kenik..a jednak miałam tą szóstkę :mrgreen: ( a pałę z matmy :evil: )..bodajże w następnej relacji przyznałam się jaka ''stara'' jestem, to sobie policz :wink:
I nie wiem jak jest teraz na maturze ale.. jak jest wciąż ''wolny temat''..to miałabym maleńką szansę.. :) (..choć w sumie nie wiem...jaki ''klucz'' masz na myśli... :?)
:)


No dobra ... u mnie też byś miała, gdybyś zdawała starą :lol:
Teraz nie ma czegoś takiego jak wolny temat. Zresztą nigdy tak naprawdę nie było.
Natomiast co do obecnego klucza to musi Cię któreś z dzieci uświadomić bo to temat na dłuższy elaborat. :oczko_usmiech: Zresztą teraz jakbyś się nie starała to i tak byś szóstki nie dostała. Koniec z ocenami. :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2013 17:47

Skończyłam !!!! Nie wiem po co było to fotkowe zamieszanie ale dla mnie wyszło bardzo ok.
Wilgotne Królestwo powiadasz ... dzisiaj mrocznie u mnie a w Królestwie upał jak mi donoszą. Więc zaraz kwerendę wpisuję do croplowej wyszukiwarki :lol:

PS. Bach, królewski wątek zablokowany ... hmmm. Wobec tego moją uwagę zamieszczę tutaj. Jestem pełna podziwu dla ludzi pracujących z niepełnosprawnymi. W zeszłym roku poproszono mnie o przeprowadzenie lekcji dla dzieci niepełnosprawnych umysłowo. Zajęcia trwały niespełna 30 minut a ja czułam się po nich jakbym cięgiem 10 innych zajęć prowadziła. Chylę czoła agapi i życzę wiele wytrwałości.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2013 21:46

Kenik jeżeli pozwolisz odpowiem (sprostuję co nieco) u siebie..

''Klasyk'' co najwyżej popędzi se rumianku naparzyć :lol: :wink: (..ignorka se włączył więc..jest ok:) )
''Wół z karetą'' tyczyło się do Twojego ''aia'' tylko i wyłącznie!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2013 22:30

A czemuż Ty klasykowi tak dywaniki pod nóżki kładziesz ? Czymżesz ON Ci tak imponuje ? Jedynym klasycznym językiem, który jak mówi zna ?
A mojego "aia" chyba nie zrozumiałaś :lol:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 05.07.2013 23:25

Kenik napisał(a):A czemuż Ty klasykowi tak dywaniki pod nóżki kładziesz ? Czymżesz ON Ci tak imponuje ? Jedynym klasycznym językiem, który jak mówi zna ?


Wtrącę swoje trzy grosze.

To nie jest "kładzenie dywaników pod nóżki" ani imponowanie.Tak myślę.
Po prostu agapi- jak i wiele innych osób-lubi styl Jego pisania.
Ja też lubię.
Mimo wszystko :wink:


Ani-trochę Cię tu obgadujemy,ale jawnie- nie na PW....... :wink:

Kenik napisał(a):A mojego "aia" chyba nie zrozumiałaś :lol:


nie tylko agapi.... Wyjaśnisz?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2013 23:36

Basiulinek napisał(a):Po prostu agapi- jak i wiele innych osób-lubi styl Jego pisania.
Ja też lubię.
Mimo wszystko :wink:


Ani-trochę Cię tu obgadujemy,ale jawnie- nie na PW....... :wink:

Kenik napisał(a):A mojego "aia" chyba nie zrozumiałaś :lol:


nie tylko agapi.... Wyjaśnisz?


A mnie się podoba jego styl pisania np. w relacji Rambo natomiast w wątku, w którym miałam zastrzeżenia to otwarcie to napisałam. Nie musi mi się wszystko podobać. Można pisać barwnie bez "klasycznych" wtrąceń co zresztą anakin własnoręcznie udowodnił. Pozwolisz mi mieć swoje zdanie ? :)

Natomiast co do "aia"... dotyczy to tylko agapi i anakina. Oni nie wyrażają zainteresowania to po co gawiedź ma sobie tym głowę zaprzątać. ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2013 23:42

..wyluzowałam!
..''wal prosto z mostu''..jak miałam zrozumieć....aia :? ..bo już zaczynam ...się gubić :evil:

ps ..albo może lepiej skończmy już ten temat, bo wychodzi na to, że nie dosyć, iż nie rozumiem to jakoś ..rozdrażnienie coraz większe zaczynam odczuwać... :oops: :papa:
Ostatnio edytowano 05.07.2013 23:52 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 05.07.2013 23:48

Kenik napisał(a): Pozwolisz mi mieć swoje zdanie ? :)


Oczywiście :)
Ja mam swoje.

a co do gawiedzi,to wlasnie gawiedz czyta to forum....

Moze jednak lepiej pisz do "zainteresowanych" na PW ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2013 23:49

agapi napisał(a):..wyluzowałam!
..''wal prosto z mostu''..jak miałam zrozumieć....aia :? ..bo już zaczynam ...się gubić :evil:


Ok :lol:
Myślę, że anakin poskromiłby Twoje literackie zapędy i nie musiałoby dojść do zablokowania wątku. Niestety nie wszystko do końca w nim przemyślałaś. Nie można wszystkiego wyrzucać z siebie tym bardziej jak się prezentuje wizerunki swoich bliskich. Według mnie tu nastąpiło przekroczenie granicy dobrego smaku o czym inni userzy zasygnalizowali.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2013 00:09

Kenik napisał(a):
agapi napisał(a):..wyluzowałam!
..''wal prosto z mostu''..jak miałam zrozumieć....aia :? ..bo już zaczynam ...się gubić :evil:


Ok :lol:
Myślę, że anakin poskromiłby Twoje literackie zapędy i nie musiałoby dojść do zablokowania wątku. Niestety nie wszystko do końca w nim przemyślałaś. Nie można wszystkiego wyrzucać z siebie tym bardziej jak się prezentuje wizerunki swoich bliskich. Według mnie tu nastąpiło przekroczenie granicy dobrego smaku o czym inni userzy zasygnalizowali.



Gwoli ścisłości-
Wątki zostały zablokowane na moje życzenie ze względu własnie na to, że przekroczyłam ''granice'', tyle, że nie ''dobrego smaku'' a...swoich możliwości... :(
Powinno się mnie właściwie na stosie spalić...bo odważyłam się pisać tak a nie inaczej-po swojemu... :roll:

A coś się tak tego Anakina uczepiła... :evil:
Jakbyś nie zauważyła ''poskromiacz'' AndrzejJ znakomicie sobie radził .... :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2013 00:24

agapi napisał(a):
Gwoli ścisłości-
Wątki zostały zablokowane na moje życzenie ze względu własnie na to, że przekroczyłam ''granice'', tyle, że nie ''dobrego smaku'' a...swoich możliwości... :(
Powinno się mnie właściwie na stosie spalić...bo odważyłam się pisać tak a nie inaczej-po swojemu... :roll:

A coś się tak tego Anakina uczepiła... :evil:
Jakbyś nie zauważyła ''poskromiacz'' AndrzejJ znakomicie sobie radził .... :wink: :lol:


Agapi, zapytałaś to odpowiedziałam. Co mi się w Twoich relacjach podobało to pochwaliłam, co nie do końca na Twoje wyraźne życzenie też podałam. Nikt nie zamierza Cię na stosie palić, ale pomyśl o odczuciach Twojego męża. Czy on wyrzuca to co mu leży na sercu na forum publicznym ? Sądzę, że nie, więc uszanuj to.
Postąpiłaś właściwie, że kazałaś zablokować ten wątek.
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 06.07.2013 00:26

Wlasnie Kenik-wedlug Ciebie...
Masz prawo miec swoje zdanie, a inni-pozwole sobie zacytowac Klasyka-"maja prawo miec je w doopie" .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2013 00:32

Ja z gatunku tych...''słodko-łzawych'' ale jednej rzeczy nigdy się nie zrobię...nigdy nie sprzeniewierzę się samej sobie tylko dlatego, że wypadałoby inaczej.
Jeżeli kogoś to drażni to niestety musi zaakceptować, że agapi jest jaka jest.Nie będę pokazywała swojego świata i siebie w różowościach bo to byłoby przekłamanie.
Jestem człowiekiem z wadami ...jak i moi bliscy ..nagle mam przedstawiać wszystko ''ładniej'' bo lepiej się będzie co poniektórym czytało...?!
To nie ja szokuję czytelników ...to tylko życie szokuje mnie!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2013 00:38

Basiulinek napisał(a):Wlasnie Kenik-wedlug Ciebie...
Masz prawo miec swoje zdanie, a inni-pozwole sobie zacytowac Klasyka-"maja prawo miec je w doopie" .


Ja nikogo nie zamierzam nawracać na siłę. Wolicie trwać przy klasyce to trwajcie. Swoje zdanie mogę wyrażać to wyrażam,a że miodem Waszych ulubieńców nie smaruję to już jest Wasz problem nie mój. :lol:
Bez odbioru. :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone