Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

cenniki kempingów

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ugly
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.02.2010
cenniki kempingów

Nieprzeczytany postnapisał(a) ugly » 21.02.2010 17:19

witam.

przeglądam strony chorwackich kempingów i za bardzo nie mogę dojść do tego, jak wyliczyć całkowity koszt za jeden dzień pobytu ...
dla przykładu taki cennik:

http://www.campingvira.com/en/rates.html

Chce wyliczyć pobyt dwóch dorosłych osób + samochód + namiot, przykładowo "najtańszy" okres. Czy muszę liczyć sobie za "camping place" 10,50€ i do tego doliczyć za "tent" 5€ ? czy w cenie camping place jest już wliczony namiot ? Bo jak tak, to po co później piszą, że za namiot trzeba płacić 5€ ?
Na dole strony pisze "CAMPING PLACE A: car + tent. Central part of the camp, 60 m²", więc już nie wiem jak to liczyć.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 21.02.2010 18:42

ugly napisał(a):witam.

przeglądam strony chorwackich kempingów i za bardzo nie mogę dojść do tego, jak wyliczyć całkowity koszt za jeden dzień pobytu ...
dla przykładu taki cennik:

http://www.campingvira.com/en/rates.html

Chce wyliczyć pobyt dwóch dorosłych osób + samochód + namiot, przykładowo "najtańszy" okres. Czy muszę liczyć sobie za "camping place" 10,50€ i do tego doliczyć za "tent" 5€ ? czy w cenie camping place jest już wliczony namiot ? Bo jak tak, to po co później piszą, że za namiot trzeba płacić 5€ ?
Na dole strony pisze "CAMPING PLACE A: car + tent. Central part of the camp, 60 m²", więc już nie wiem jak to liczyć.


W najtańszym okresie:
Camping place A namiot i samochód 10,50e
dwie osoby dorosle 10e
opłata turystyczna 1,5e
za wszystko 22 e dziennie w wersji podstawowej
jednorazowo zameldowanie 2,5 e

dodatkowo nieobowiązkowo
lodówka , sejf

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
cenniki kempingów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone