Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bus do Chorwacji - CroTour

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
katarina001
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarina001 » 13.07.2016 17:59

Witam wszystkich :D z firmą CroTour mam bardzo wspomnienia. W tym roku miałam okazję korzystać. Podróż przebiegała bardzo sprawnie, bez żadnych opóźnień. Dotarłam pod sam adres. Polecam firmę oraz oczywiście Chorwację. Cudowne miejsce :!: :)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.01.2017 00:30

Mikromir napisał(a):Przejrzałam wątek i chciałam zapytać, czy osoby, które rzeczywiście korzystały z usług Crotour mogłyby wystawić tu opinię? Zastanawia mnie (w kontekście tego, że w którymś roku przewozy zostały odwołane) solidność przewoźnika oraz rzeczywisty czas dojazdu takim vanem 9-osobowym (zwłaszcza, że przejazdy są w weekendy). Może ktoś mógłby tu ujawnić swoje wspomnienia, please? 8)

marlena.m.s napisał(a):Czy może ktoś jeszcze wypowiedzieć się na temat firmy Crotour?
Jestem zainteresowana ich ofertą, ale nigdzie w sieci nie mogę znaleźć opinii na temat ich działalności.
Pozdrawiam :papa:

tommy_pl napisał(a):Również podłączę się pod prośbę ...ktoś z nich korzystał w tym roku lub w zeszłym ?

Ponieważ w ubiegłym roku skorzystałam jednak z usług tej firmy, czuję się w obowiązku napisać parę słów.
Firma jak najbardziej istniejąca (choć już nie ta sama co na pierwszej stronie wątku). Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Spora elastyczność i indywidualne podejście do klienta, np. jeśli chodzi o godzinę odjazdu z Chorwacji - w przypadku moich towarzyszy podróży dostosowano ją nieco do godziny przypłynięcia ich promu z Korčuli. Czas przejazdu - mówiąc ogólnie jak samochodem osobowym, czyli zależnie od terminu i sytuacji na drogach, ale należy oczywiście liczyć się z tym, że w samej Chorwacji poszczególni pasażerowie są dowożeni pod drzwi kwater w kolejnych miejscowościach, co wpływa na czas podróży, szczególnie tych ostatnich. ;-) Z pewnością jednak krócej niż dużym autokarem.
Van 9-cio osobowy wygodny. Jeden kierowca (sic!), przerwy co 2-3 godziny, także zależnie od potrzeb i możliwości, krótkie, do około kwadransa. Kierowca objeżdżał autostradę w Słowenii (przez Lenart, Ptuj etc.). Szybki przejazd przez bramki dla pojazdów uprzywilejowanych na autostradach Chorwacji .
Jasne, że to nie to, co własny samochód, nie mniej jednak na pewno bardziej kameralnie i wygodniej niż autokarem, szczególnie że to system door-to-door. Jeśli komuś nie przeszkadza przejazd jednym ciurkiem tak długiej drogi z krótkimi tylko przerwami oraz nie niepokoi tylko jeden kierowca na trasie, no to ok. Zrozumiałe, że dla niektórych to nie do przyjęcia.
barbra_barbra
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) barbra_barbra » 05.01.2018 08:14

Czy ma ktoś może namiary na CroTour?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2018 09:16

barbra_barbra napisał(a):Czy ma ktoś może namiary na CroTour?

Jest na pierwszej stronie - tylko nie wiem czy aktualny. :roll:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.01.2018 09:52

Janusz Bajcer napisał(a):
barbra_barbra napisał(a):Czy ma ktoś może namiary na CroTour?

Jest na pierwszej stronie - tylko nie wiem czy aktualny. :roll:

Recenzowałam tę firmę: crotour.pl
Kontakt na w/w stronie.
blazej_k1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 09.01.2018 23:14

Też bym prosił link na ten cro tour
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2018 23:17

Wpisz w google: crotour.pl
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.01.2018 23:22

Janusz Bajcer napisał(a):Wpisz w google: crotour.pl

Janusz, Twoja cierpliwość zrobiła na mnie ogromne wrażenie... bo mnie samej szczęka opadła ze zdumienia gdy zobaczyłam ostatnie pytanie i nie zamierzałam odpowiadać... :lol:

To ja się poprawię i zrobię jeszcze tak:

Mikromir napisał(a): Ponieważ w ubiegłym roku skorzystałam jednak z usług tej firmy, czuję się w obowiązku napisać parę słów.
Firma jak najbardziej istniejąca (choć już nie ta sama co na pierwszej stronie wątku). Dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Spora elastyczność i indywidualne podejście do klienta, np. jeśli chodzi o godzinę odjazdu z Chorwacji - w przypadku moich towarzyszy podróży dostosowano ją nieco do godziny przypłynięcia ich promu z Korčuli. Czas przejazdu - mówiąc ogólnie jak samochodem osobowym, czyli zależnie od terminu i sytuacji na drogach, ale należy oczywiście liczyć się z tym, że w samej Chorwacji poszczególni pasażerowie są dowożeni pod drzwi kwater w kolejnych miejscowościach, co wpływa na czas podróży, szczególnie tych ostatnich. ;-) Z pewnością jednak krócej niż dużym autokarem.
Van 9-cio osobowy wygodny. Jeden kierowca (sic!), przerwy co 2-3 godziny, także zależnie od potrzeb i możliwości, krótkie, do około kwadransa. Kierowca objeżdżał autostradę w Słowenii (przez Lenart, Ptuj etc.). Szybki przejazd przez bramki dla pojazdów uprzywilejowanych na autostradach Chorwacji .
Jasne, że to nie to, co własny samochód, nie mniej jednak na pewno bardziej kameralnie i wygodniej niż autokarem, szczególnie że to system door-to-door. Jeśli komuś nie przeszkadza przejazd jednym ciurkiem tak długiej drogi z krótkimi tylko przerwami oraz nie niepokoi tylko jeden kierowca na trasie, no to ok. Zrozumiałe, że dla niektórych to nie do przyjęcia.

http://www.crotour.pl/
tel.: + 48 697 069 112
Ufff... już lepiej nie potrafię...

:papa:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.01.2018 13:32

Danka, już Ci pisałam, masz za miękkie serce... Na lenistwo nie ma rady...
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.01.2018 15:34

piekara114 napisał(a):Danka, już Ci pisałam, masz za miękkie serce... Na lenistwo nie ma rady...

:cry: :cry:

Ale Janusz ma mięksiejsze. :wink:

:smo:
khml
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 10.01.2018 18:13

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):Danka, już Ci pisałam, masz za miękkie serce... Na lenistwo nie ma rady...

:cry: :cry:

Ale Janusz ma mięksiejsze. :wink:

:smo:

Czytam wątek od pierwszej strony i rzeczywiście coś w tym jest
Janusz - wyjątkowo cierpliwy i spokojny człowiek :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

Bus do Chorwacji - CroTour - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017