Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje dokładna mapa

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jaror
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.06.2010
Bibinje dokładna mapa

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaror » 29.06.2010 08:14

Witam
Jestem nowy, zanim zadałem pytanie przejrzałem całe forum w poszukiwaniu namiarów na dobra mapę miejscowości Bibinje - niestety nic nie znalazłem. Proszę o pomoc w odnalezieniu ul. 4 Brigade w tej miejscowości - dodaje że w mapach Google nie ma tej ulicy, może ktoś ma namiar na dokładniejsza mapę
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 29.06.2010 08:36

Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.06.2010 08:47

Nic się nie martw jakbys nie znalazł, bo Bibinje to niezbyt duża miejscowość i na miejscu każdy Ci pomoże znaleźć adres czy miejsce- czasami wystarczy podać nazwę pensjonatu lub kwatery.
Kliknij jakby co w podany wyżej link a znajdziesz tam namiar na biuro turystyczne (tur. zajezdnica)- na ul. 112 Brygady- tam Ci powiedzą na pewno.

Pozdr.
jaror
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaror » 29.06.2010 09:44

dzięki za info, wyjeżdżamy na początku sierpnia i chciałem zobaczyć gdzie jest ta ulica, dodaje że będzie to nasz pierwszy raz w Chorwacji
jaror
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaror » 29.06.2010 10:13

A może ktoś z tych co był w Bibinje może zaproponować jakies trasy na wypady bo za bardzo nie uśmiecha mi się spędzić całego wyjazdu na plażach - moze poradzicie co mozna ciekawego zwiedzić w tych rejonach - wiem że obowiązkowo Zadar ale czy coś jeszcze?
gralec
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gralec » 29.06.2010 17:01

1.Szybenik
2. Wodospady Krka+ Split i Trogir
3. Jakiś fish picnic na Kornaty
4. Wyspa Pag
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 30.06.2010 00:02

Vransko Jezero.
I lądujące tam podobno wodnopłaty.
jaror
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaror » 30.06.2010 00:29

dzięki wielkie, za info - musimy to przedyskutować na forum - 4 rodziny i na pewno podzielę się wrażeniami po powrocie
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.06.2010 00:54

Jeziora Plitvickie!!! To raptem 2 godziny jazdy,ale........warto!!! My w zeszłym roku jechaliśmy z Sukosan (sąsiednia do Bibienje mieścina)...Cos ok 170 km,ale.......po jakich drogach!! :D :D :D
A jeśli chodzi o Zadar to brón Was Panie Boże jechać tam w godzinach dopołudniowych!!!! Korki takie,że hej!!! A o miejscu do parkowania możecie zapomnieć!!! :cry: Tylko późnym popołudniem....
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 30.06.2010 01:05

I tu się mylisz...
Opisywałem już 2 razy darmowy, duży parking w centrum Zadaru- przy szpitalu. Jest on wspomniany w "wątku parkingowym".
Ponieważ mało który przyjezdny o nim wie, parkują tam głównie lokalsi.
W dodatku dojechać do niego akurat z Bibinje nie problem, bo nie trzeba przejeżdżać nawet połowy miasta- zjeżdża się w lewo na pierwszym dużym skrzyżowaniu na światłach- przy Konzumie.
Także większość korków jest dalej.

Polecam zawsze. :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.06.2010 05:44

...że też nie wiedziałem tego wcześniej :cry: :cry: :cry:
Ae może jeszcze kiedys się przyda taka informacja.... :D
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 30.06.2010 11:01

jaror napisał(a):dzięki za info, wyjeżdżamy na początku sierpnia i chciałem zobaczyć gdzie jest ta ulica, dodaje że będzie to nasz pierwszy raz w Chorwacji


Witaj, jadę do Bibinje drugi raz w terminie 17.07-01.08. Bedąc w tamtym roku może troche przesadziłem ze zwiedzaniem, bo przyjąłem założenie 1 dzień plaża, drugi zwiedzanie.
W terminie dwóch tygodni byłem zaczynając od najdalszego miejsca to: Dubrovnik spędzając tam dwa dni(do którego teraz też wrócę), Split, rejs na Kornaty z Sukosana, Zadar, Plitvickie, Wodospady Krka, Pag.
Obecne plany jak pisałem to Dubrovnik, Medugorje, Sibenik, Trogir, Nin i może jeszcze nasi znajomi Chorwaci coś wymyślą.
Miejscowość jak piszą jest mała, ale wszystko co potrzebne do spokojnego wypoczynku jest na miejscu tzn. restauracje, poczta do wymiany waluty, chociaż proponuję wymieniać w Zadarze np. w Mercatonie jest oddział Splitska Bank(bez prowizji) oraz dla mnie była to fajna sprawa, że w Bibinje jest punkt bukmacherski Fortuny :)

Jeżeli masz jakieś pytania to postaram sie odpowiedzieć w miare posiadanych informacji.

Pozdrav
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 07.07.2010 11:55

Zadar i jeszcze raz Zadar: są i muzea, i organy morskie, targ, kościoły, piękne stare miasto ze studniami :)
I ja polecam parkowanie koło szpitala, dużo miejsca.
Będę w Bibinje od 29 sierpnia (dopiero) 2 tygodnie.
jarojar
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 29.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarojar » 07.07.2010 12:27

Parking koło szpitala jak najbardziej , tam zawsze znajdzie się wolne miejsce i na dodatek bezpłatnie. W tym roku podobnie jak w latach poprzednich zawitam tam po 2 sierpnia.
Pozdrawiam :D
beata bomastik
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata bomastik » 07.07.2010 20:31

Ja będę od 9.08 w apartamenci Nikola. Zupełnie nie znam tego miejsca. Możesz coś więcej podrzucić na temat Bibinje?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone