Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd z WŁASNĄ ŁÓDKĄ - przepisy, opłaty, papierologia

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Morski Pas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3476
Dołączył(a): 12.03.2005
Wyjazd z WŁASNĄ ŁÓDKĄ - przepisy, opłaty, papierologia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 09.01.2014 17:29

Dla wszystkich wyjeżdżających z własnym sprzętem, w dziale FAQ jest instrukcja, co trzeba zrobić przed wyjazdem, a co po przyjeździe na miejsce, w zależności od wielkości i rodzaju sprzętu:

wyjazd-z-wlasna-lodka-pontonem-skuterem-wodnym-t28177.html

Przepisy, a zwłaszcza opłaty w tym roku znacznie się zmienią. Na razie nikt wie na jakie, ale będę się starał śledzić temat. Jeśli ktoś zauważy jakiś nowy dokument wcześniej niż ja, to proszę o wiadomość, najlepiej tu:

wyjazd-z-wlasna-lodka-pontonem-przeniesione-z-faq-t17857.html#p250426

albo PW prosto do mnie.

pozdrav K

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...Wyjazd z WŁASNĄ ŁÓDKĄ - przepisy, opłaty, papierologia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018