Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Warszawa-Makarska. Wyjazd 6.08, powrót około 17.08. 2 miejsc

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joanna1312
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanna1312 » 05.08.2018 15:57

Wyjeżdżamy jutro z Warszawy do Chorwacji. Jeżeli ktoś na ostatnią chwilę szuka przejazdu, to zapraszamy. Możemy wziąć dwie osoby z mniejszym bagażem lub jedną z większym. Trasę planujemy przez Bratysławę, ale jesteśmy elastyczni. Samochód: Opel Insignia hatchback, 2013.

W Warszawie musimy być 21 sierpnia po południu, więc powrót planujemy na 17-19.08
aduusy
Autostopowicz
Re: Warszawa-Makarska. Wyjazd 6.08, powrót około 17.08. 2 mi

Nieprzeczytany postnapisał(a) aduusy » 17.08.2018 17:46

Dzień dobry. Chcę dostać się do Zadaru, jestem teraz w miejscowości Pisak, między Makarska a Omiš. Chciałabym ruszyć 18.08, w sobotę po południu. Jak z Państwa powrotem?

Powrót do Forumowy auto-stop.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019