Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

SZUKAMY PRZEJAZDU

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Love chorwacja
Turysta
SZUKAMY PRZEJAZDU

Nieprzeczytany postnapisał(a) Love chorwacja » 27.05.2014 09:16

Witam, szukam wraz z moją Partnerką przejazdu do Chorwacji w okresie letnim w dwie strony. Krótko mówiąc wakacje! Nie bardzo nam się widzi samolot bo dużo drogo czy autokar(kwestia dyskusji) dlatego fajnie byłoby się zabrać może z jakąś parą/rodziną? :) Jesteśmy z Wałbrzycha, wyjazd oczywiście nie musi być z okolic troszkę zawsze można dojechać przecież.Od razu mówię termin od lipca w górę do sierpnia połowy, liczymy na tydzień może parę dni dłużej. Bogactwem nie grzeszymy więc nam starczy pokoik za trochę euro, ale pieniądz to pieniądz można zawsze troszkę pożyczyć, w końcu Chorwacja ! Kierunek? Morze! Nie mamy sprecyzowanych, sam osobiście już byłem wiele razy w Chorwacji w wielu miejscach, dziewczyna niestety ani razu :/ Ja mam 21, zaś partnerka 19. Nie jesteśmy nałogowcami czegokolwiek, jak każdy człowiek to nie wielbłąd pić musi :D :D :D Chcemy fajnie się bawić i poznać super ludzi :) Czekam na jakąś odpowiedź od kogoś dobrodusznego :D Pozdrawiam Gaspar
Karpik91
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karpik91 » 27.05.2014 11:15

Siemka. Ja 23lata dziewczyna moja 22 ;) ruszamy z Polkowic 2-4 sierpnia na 10 dni. 3miejsca w aucie ;) Kierunek okolice Riviery Makarskiej. Do Wałbrzycha prawie po drodze ;D
Love chorwacja
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Love chorwacja » 27.05.2014 11:44

Ooo to super ! To może napisz w wiadomość co planujecie mniej więcej zwiedzić, jakie miasteczka bierzecie pod uwagę i najważniejsze koszt przejazdu :P
Karpik91
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karpik91 » 27.05.2014 12:30

Napisałem PW.
Love chorwacja
Turysta
Poszukiwany tani przejazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) Love chorwacja » 10.06.2014 10:29

Witam, pilnie potrzebuje dostać się w tym roku do Chorwacji na wybrzeże (okolice Zadaru/Pagu). Chodzi mi o tani dojazd tam, muszę być tam 3 dni tak więc mogę się zabrać z jedną osobą, a wracać z drugą. Do rzeczy, jestem studencikiem, któremu pieniądz nie jest po drodze. Sam na taki wyjazd mogę przeznaczyć max 300-400 zł. Biorę namiot i jedzenie na te małe dni. Nie mogę zapłacić wiele za przejazd, nie jestem w stanie a muszę się dostać w obojętnie jakie dni w okresie lipiec/sierpień. Mam 21 lat i jestem z okolic Wrocławia. Czekam na dobrych ludzi i o pomoc :)
FUX
Cromaniak
Re: Poszukiwany tani przejazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.06.2014 12:16

Widzę, że to nie jest miłośc do Chorwacji, tylko Miłość będąca w Chorwacji.
:wink:
Love chorwacja
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Love chorwacja » 10.06.2014 12:51

Miłość jest do Chorwacji, bo miłość jest ze mną u mnie w mieście :D A wyjazd potrzebny pilny

Powrót do Forumowy auto-stop.

SZUKAMY PRZEJAZDU
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018